Įkraunama...
Įkraunama...

Silkės patiekalai

O man skaniausios pirktinės silkes....t.y. gatavai paruoštus: ir skanu, ir laiko sutaupai biggrin.gif O jau kaip nemėgstų ten ju lupti panašiai....
Atsakyti
QUOTE (zyle @ 2004 01 15, 11:09)
O man skaniausios pirktinės silkes....t.y. gatavai paruoštus: ir skanu, ir laiko sutaupai biggrin.gif O jau kaip nemėgstų ten ju lupti panašiai....

Bet kartais savaip paruosta daug skanesne uz pirktine. wink.gif
Nors as irgi megstu nusipirkti jau pagamintas. thumbup.gif
Atsakyti
o aš silke darau dar su obuoliais, geriausia antaniniais arba kokias nors kitais, bet rūgščiais. obuolius sutarkuoju burokine tarka, supjaustau smulkiai silke ir viska sumaišau su majonezu, man patinka. arba dar kaip kažkas daro su riešutais ir saulėgražomis, tai dar galima su razinomis, razinas užpili vandeniu, kad išbrinktų ir tada pakepini kartu su svogūnais. ar jei nusiperki sike be prieskoniu galima pamarinuot i marinata dedu virinta vandeni, druska, acto arba citrinos rūgšties, aliejaus ir cinamono ir viska pamarinuoji, skaniausia gaunas, kai pasimarinuoja parą laiko. dar prisiminiau kai darai su razinomis, tai galima prie svogūnų pakepinti morkų ir įdėti pomidorų padažo.
Atsakyti
Aš tai silkių, žuvų, jūros gėrybių didele mėgeja.Silkė galiu nors kasdien valgyt...Bet man skaniausia, nezinau kaip teisingai vadinasi, liaudyje vadina "šuba" tongue.gif Čia toks sluoksniuotis gaunasi,bet labai skanu.Jei kas noretų pasigaminti, tai:
Reikia:
silkės (aš perku file, mažiau darbo tongue.gif )
virtų burokėlių;
virtų bulvių,
virtų kiaušinių;
virtų morkų,
marinuotų agurkų;
smulkiai pjaustytų svogūnų.
Nori įspėti, taip gaminu aš, o kaip pagal taisyklės - nežinau tongue.gif
Tada paimu bliudą, dideli bliudą..nu labai didelį bliudą..Pirma sudedu supjaustytos gabaliukais silkes, užberiu svogūnus. Tada dedu sluoksnį virtų sutarkuotų morkų ir sutepu jį majonezu, toliau agurkai smulkiai pjaustyti+majonezas, toliau bulvės virtos tarkuotos+ majonezas, virtas kiašinis tarkuotas+majonezas, ir virti burokėliai tarkuoti ir vel sutepam majonezu. Apibarstom žalumynais. Reikia kad pastovėtų, kiek galesit išlaukt ir tada skanaus... laugh.gif
Atsakyti
O dar valgiau pas Šveiką (yra toks restoronas Vilniuje Žemaities g.) tokį patiekalą iš silkės:
vadinasi seneles Peizlirkos silkė . Atneša silkė su bulvėm užkeptom foliloje ir su varškes padažu. Nesigilinau kaip ten tas padažas darytas, bet buvo labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Esu žuvies (ir silkės) mėgėja, tad patikna įvairios pirktinės mišrainės, jei tik nesijaučia acto kvapo. Šeima pastaruojuo metu pirktinių nevalgo būtent dėl to acto, tad pati gaminu tokią: ant supjaustytos gabalėliais silkės uždedu žalią morką, sutarkuotą smulkia trintuve ir pakepintą aliejuje kartu su svogūnu. Viską išmaišau, šiek tiek palaukiu ir kviečiu valgyti.
Atsakyti
Kartais silkę ruošiu taip: grybus pakepinu su svogūnais(kartais vien tik svogūnus) ir uždedu ant kubeliais pjaustytos silkės. Išverdu kiaušinius. Trynius atskirtus nuo baltymų susmulkiname. Ir barstom ant silkės su grybais: ruoželis trynio, ruoželis baltymo. Tikrai gražiai atrodo. Mes tai vadiname dryžuota silke thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[I]As silke irgi taip pat darau,tik ingradientai biski skiriasi. Man labai patinka taip paruosta silke.As perku silke duminta,file aliejuje tongue.gif
As cia apie Elenos receptuka tongue.gif

-------------------------------------------------------------------------------
Silke su porais ir majone
Supjaustau silke stambiais siaudeliais,supjaustau porus ziedais
Viska ismaisau su majonezu.(kam dar patinka,tai deda kukuruzus )
-------------------------------------------------------------------------------------------------



Iki Anzelikos gimtadienio liko 28 dienos!!!!!!!
2.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Sinuhe @ 2004 01 03, 20:12)
Dabartinis mūsų topas - "Zigmo žuvų" silkė su dūmo aromatu - tik išėmei iš pakelio ir valgyk - skanumėlis thumbup.gif

Neragavau, reikės paragauti tongue.gif Man tai patinka "Kaimiška" tokiuose kibirėliuose. O dar man labai skanu silke valgyti su varške ir virtom bulvėm, ai ir dar svogūno galvute. Na ir mišrainė, ane? blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Paragaukit silke kibireliose"gintaryne" daug darzoviu,vaisiu biski.O svarbiausiai,daug pacios silkes.Viskas uzpilta aliejumi. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Elena @ 2004 01 23, 13:35)
Aš tai silkių, žuvų, jūros gėrybių didele mėgeja.Silkė galiu nors kasdien valgyt...Bet man skaniausia, nezinau kaip teisingai vadinasi, liaudyje vadina "šuba" tongue.gif Čia toks sluoksniuotis gaunasi,bet labai skanu.Jei kas noretų pasigaminti, tai:
Reikia:
silkės (aš perku file, mažiau darbo tongue.gif )
virtų burokėlių;
virtų bulvių,
virtų kiaušinių;
virtų morkų,
marinuotų agurkų;
smulkiai pjaustytų svogūnų.
Nori įspėti, taip gaminu aš, o kaip pagal taisyklės - nežinau tongue.gif
Tada paimu bliudą, dideli bliudą..nu labai didelį bliudą..Pirma sudedu supjaustytos gabaliukais silkes, užberiu svogūnus. Tada dedu sluoksnį virtų sutarkuotų morkų ir sutepu jį majonezu, toliau agurkai smulkiai pjaustyti+majonezas, toliau bulvės virtos tarkuotos+ majonezas, virtas kiašinis tarkuotas+majonezas, ir virti burokėliai tarkuoti ir vel sutepam majonezu. Apibarstom žalumynais. Reikia kad pastovėtų, kiek galesit išlaukt ir tada skanaus... laugh.gif

Nu vsio pilna burna seiliu laugh.gif eisiu siandien i parduotuve, nusipirksiu silkes ir pasidarysiu "suba"!!! wink.gif
Atsakyti
kiaušinius galima įdaryti pakepinta svieste silke, porais, pipirais, kiaušinių tryniais, pipirais, garstyčiom, grietine wink.gif
Atsakyti