Įkraunama...
Įkraunama...

Lavašas

Kas zino vegetarisku lavaso receptu? Be jokios mesos ar zuvies ax.gif
Atsakyti
Taigi vegetariškus gaminti galima identiškai kaip ir įprastus, tik mėsas ir žuvis keičiant įvairių rūšių sūriais, tofu ar kepta soja mirksiukas.gif . Pertepimui galima naudoti majonezą, ar sūrėlį, o dedant bazilikų ar pesto padažo, gaunasi dar skaniau mirksiukas.gif .

Jeigu veganiški labiau patinka, tuomet nei majonezas, nei sūris netinka. smile.gif Belieka dėti daržoves grilintas - pievagrybiai, baklažanai, cukinija,paprika, svogūnas ar pan. Pertepimą galima pabandyti iš avinžirnių ar pupelių pasigamint 4u.gif .

Atsakyti
turiu klausima?
ar Jūs tų suktinuku nesusmeigiate pagaliukais? Man tai atrodo kad jie tokie netvirti gali greitai išsivynioti.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2011 04 01, 20:38)
turiu klausima?
ar Jūs tų suktinuku nesusmeigiate pagaliukais? Man tai atrodo kad jie tokie netvirti gali greitai išsivynioti.

nesmeigiam (bent jau as) ir laikosi tvirtai thumbup.gif
Atsakyti
nesmeigiu, laikosi gerai 4u.gif nors jei suktinukai bus labai maži, netvirtai susukti, tuomet gal ir susmeigti reiktų 4u.gif
Atsakyti
Praejusi savaitgali pirma karta gaminau suktinukus, aisku turbut esmine klaida (ir dazna) - per daug idaro prikroviau ir viskas per krastus iskrito sukant lavasa lotuliukas.gif bet siaip po to susipjauste gan gerai, labai skanu buvo, visiems patiko. O lavasus pirkau Kaune Dainavos turguje, kaip ir praeitoje temoje kazkurios mamytes isgyre juos, taip ir as galeciau prisideti. Gaminau pirma karta, bet vyniojosi puikiai, tikrai labai geri lavasai. Tikiuosi dabar dazniau gaminti, nes tikrai labai skanu ir greitai pagaminama.
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2011 04 06, 17:28)
O lavasus pirkau Kaune Dainavos turguje, kaip ir praeitoje temoje kazkurios mamytes isgyre juos, taip ir as galeciau prisideti.


Čia tie kur dydis kaip per gerą keptuvę? Kur tokia moteris prie duonos ir batonų susidėjus? Nes didesnių lyg nemačiau turguje g.gif Maximoj kai perku tai jei tokie dideli, vos ne per pusę stalo būna.

Beja, o kiek trumpiausiai galima šaldytuve palaikyti, kad sutvirtėtų visas lavašas? Aš šiaip laikydavau per naktį (vakare padarius) ir labai tvirti gaudavosi. Ar pakaktų poros valandų? Bijau kad pritrūksiu laiko ir pjaustant man jie nesubyrėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2011 04 07, 13:02)
Čia tie kur dydis kaip per gerą keptuvę? Kur tokia moteris prie duonos ir batonų susidėjus? Nes didesnių lyg nemačiau turguje  g.gif  Maximoj kai perku tai jei tokie dideli, vos ne per pusę stalo būna.

Beja, o kiek trumpiausiai galima šaldytuve palaikyti, kad sutvirtėtų visas lavašas? Aš šiaip laikydavau per naktį (vakare padarius) ir labai tvirti gaudavosi. Ar pakaktų poros valandų? Bijau kad pritrūksiu laiko ir pjaustant man jie nesubyrėtų  g.gif


Taip, apie tuos pacius kalbame. apvalus, kaip dideles keptuves dydzio. O as net nezinojau kad taip ilgai reikia suktinuka saldytuve laikyti unsure.gif porai valandu idejau i saldytuva ir pjausciau...bet rezultatas toks pats, kaip dabar kad issitraukiau lavasa vakar vakare pagaminta, tokio pacio minkstumo...kazkaip nelabai moku as ju gerai suspaust turbut, jie man tokie "pabyreje" gaunasi, bet vistiek skanu biggrin.gif
Atsakyti
Aš niekada šaldytuve nelaikau 4u.gif , pjaustau didesniais gabaliukais, dažniausiai pertepu majonezu, kartais ir sviestu... smile.gif Salotų lapų ir kitų ingridientų daug neperkraunu bigsmile.gif .... žiūrint su kuo jūs darote? Jei dedate sviestą, lašišą ar pan., ir pjaustote plonais griežinėliais, tuomet reiktų palaikyti šaldytuve,kad sviestas sutvirtėtų, bet 2 valandų, mano manymu, pakanka per akis mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai dažniausiai darau su tepamu sūreliu, man kažkaip jie geriau laikosi, nesubyra jei palaikau šaldytuve g.gif

Beja, dar klausimas. O tie blynai nėra labai dideli... tai ir suktinukai gaunasi nedideli?
Atsakyti
labas rytelis 4u.gif
vakar jau guledama lovoj apie 23 val, sumasciau kad is is lavaso galima butu pasigaminti ka nors saldaus, tai keliaus is lovos (jei ka sumastau ramiai nepaguliu ax.gif ir begau sukti lavasa su obuoliu dzemu (pacios gamintu). ka tik paragavau, skonis pasakiskas kai norisi ko nors saldaus ir gal ne toks kaloringas? blush2.gif
Atsakyti
faznai darau! tikras gardumelis!
Atsakyti