Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

QUOTE(Vaida* @ 2012 02 12, 14:44)

Jei supranti angliškai, tai čia viskas labai aiškiai išdėstoma.  mirksiukas.gif


Gera nuoroda. Aciu. 4u.gif


QUOTE(Lindra @ 2012 10 04, 18:46)
pvz aš ikriukus atsargiai išdėlioju ant jau susukto ritinio, tada dar su kilimėlių atsargiai prispaudžiu, kad nenubyrėtų lengvai.
arba esu dar darius taip - kai ant lapo paskleidžiu ryžius, ir išlyginu, tada ant ryžių paskleidžiu ir ikriukus , tada apverčiu, sudedu įdarą, susuku. bet man labiau patinka kai jų ne taip daug. tai sudedu ant jau susukto tik ant viršaus.

o dėl ryžių - labai svarbu juos tinkamai atvėsinti. nes jei jie vėsta ne vėdinami, tai ir gaunasi košė. man neblogai gaunasi ir su paprasčiais apvaliaisiais skanėjos ryžiais smile.gif geriau, kai mežesnis kiekis, tada lengviau juos vartant atvėsinti. kai daugiau, tada į košę nori virsti.

na, o kad kalbos nebūtų tik kalbos, rodausi: (nežinau, ar iš FB leis čia įkelt)

user posted image



wub.gif

QUOTE(sannioks @ 2013 02 01, 20:09)
Mano pirmieji gyvenime daryti sushiukai  4u.gif  Labai bijojau daryt, bet buvo super lengva ir smagu juos sukt  blush2.gif


user posted image


wub.gif

Kur galima nusipirkti masabio Vilniuje?

Bandysiu padaryti susi pagal si recepta. cia
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 02 15, 17:57)
Kur galima nusipirkti masabio Vilniuje?

Bandysiu padaryti susi pagal si recepta. cia

aš irgi pirmą kartą pagal tą dariau, o dabar ir pati susirašiau, kaip aš gaminu smile.gif
mano blogas smile.gif
masabio? g.gif
ar masago, ar vasabio? biggrin.gif


mano vakarykščiai - valentinadieniniai biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2014 02 15, 22:30)
mano vakarykščiai - valentinadieniniai biggrin.gif

Graziai atrodo. Mes siandien darem, tik be morkos, nors sliuliau det nevirtos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2014 02 15, 22:30)
aš irgi pirmą kartą pagal tą dariau, o dabar ir pati susirašiau, kaip aš gaminu smile.gif
mano blogas smile.gif
masabio?  g.gif
ar masago, ar vasabio? biggrin.gif
mano vakarykščiai - valentinadieniniai biggrin.gif
user posted image



Vasabio smile.gif Suklydau. smile.gif Paskaitysiu kaip gamini sushi. Aciu. 4u.gif
Atsakyti
Amelita, labai gražūs tavieji sushi, bet tik niekaip nesuprantu, kodėl sushi daromi su morka ir sureliu philadelphia?
Atsakyti
QUOTE(Dalelė @ 2014 02 16, 10:56)
Amelita, labai gražūs tavieji sushi, bet tik niekaip nesuprantu, kodėl sushi daromi su morka ir sureliu philadelphia?



Ten ne mano sushi. As ten tik pacitavau. As tik renku informacija kaip juos reikia gaminti. 4u.gif
Atsakyti
Supratau smile.gif . Tik informacija apie sūrelius su sushi tikrai nėra teisinga. Be to niekur pasaulyje neteko rasti morkų jokiuose japonų suktinukuose. Jų virtuvėje morkos tikrai naudojamos, bet tik kituose patiekaluose.
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2014 02 16, 10:40)
Vasabio smile.gif Suklydau. smile.gif Paskaitysiu kaip gamini sushi. Aciu.  4u.gif

vasabio manau būna kiekvienam prekybcentry - prie visų azijietiškų reikmenų - kur sojos visos, imbierai koncervuoti, kokoso pienas ir t.t.t visoki japoniški, kinietiški ir t.t. ten ir wasabis būna - ir pastos ir miltelių pavidalu.

QUOTE(Dalelė @ 2014 02 16, 10:56)
Amelita, labai gražūs tavieji sushi, bet tik niekaip nesuprantu, kodėl sushi daromi su morka ir sureliu philadelphia?


man atrodo, kad gali dėt ką tik nori. morka man patinka, nes suteikia subtilaus saldumo, t.y. man ji ten labai labai tinka smile.gif kiekvienam pagal skonį. kiti deda paprikas, pomidorus, agurkus... o sūrelis taip pat - kaip kas ko deda, galima ir nedėti mirksiukas.gif
pvz sushi express irgi kažkokio kremo deda - gal net majonezo? ar šiaip kažkokio mišinio. suteikia tokio švelnumo ir šlapumo smile.gif irgi pagal skonį. juk nepamėginęs nesužinosi, ką mėgsti rolleyes.gif

pvz kad ir čia - įvairūs receptai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lindra: 16 vasario 2014 - 11:45
Lindra, ačiū už nuorodą smile.gif Pasirodo, kad sušius galima gaminti lietuviškai bigsmile.gif Kažkaip aš už japoniškus- be jokių majonezų ir kitų lietuviškų naujadarų. Žinoma, tai skonio reikalas, o dėl skonio nesiginčijama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalelė @ 2014 02 16, 21:10)
Lindra, ačiū už nuorodą  smile.gif Pasirodo, kad sušius galima gaminti lietuviškai  bigsmile.gif Kažkaip aš už japoniškus- be jokių majonezų ir kitų lietuviškų naujadarų. Žinoma, tai skonio reikalas, o dėl skonio nesiginčijama  4u.gif

gal ir ne itin į temą, bet priminėt lietuviškus suši biggrin.gif zepelinaki biggrin.gif ir kt. šypseną kelia thumbup.gif
Atsakyti
Labai atsiprasau, kad biski "ne i tema" patarsite kur Vilniuje galima uzsakyti skaniu sushi i namus blush2.gif Gal patarsite kur Vilniuje galima uzsakyti skaniu sushi i namus
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2014 08 15, 14:29)
Labai atsiprasau, kad biski "ne i tema"  patarsite kur Vilniuje galima uzsakyti skaniu sushi i namus  blush2.gif  Gal patarsite kur Vilniuje galima uzsakyti skaniu sushi i namus


Čia galima: https://www.facebook...132037707001161
Atsakyti