Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai tik su nuotraukomis

Baklažanų užkandėlė su graikiniais riešutais

Reikės:

baklažano
saujelės graikinių riešutų
skiltelės česnako
krapų, druskos

Baklažanus supjaustome juostelėmis, sudedame į pasūdytą vandenį ir paliekame pusvalandžiui. Nusausiname ir apkepame (aš kepu orkaitėje, nes keptuvėje bereikalingai riebalų prigeria).
Graikinius riešutus sutriname blenderiu, dedame smulkintus krapus, įspaudžiame česnako, pabarstome druskos, įdedame majonezo ir išmaišome (masė turi būti tiršta).
Gautą masę tepame ant baklažano ir lenkiame pusiau (galima sukti ir kaip suktinukus). Palaikome kelias valandas šaldytuve. Skanaus smile.gif

user posted image

Baklažanų suktinukai

Reikės:

baklažano
pomidoro
tepamo varškės sūrelio

Baklažanus supjaustome juostelėmis, sudedame į pasūdytą vandenį ir paliekame pusvalandžiui. Nusausiname ir apkepame (aš kepu orkaitėje, nes keptuvėje bereikalingai riebalų prigeria).
Baklažano juostelę aptepame varškės sūreliu, dedame gabaliuką pomidoro, susukame ir persmeigiame dantų krapštuku. Skanaus smile.gif

user posted image
Atsakyti
Paprastos ir skanios salotos smile.gif user posted image
Reiks:
rukytos vistienos (naudojau ketvirti), majonezo, brokolio, prieskoniu, pievagrybiu ir siek tiek druskos smile.gif
viska supjaustom, sumaisom ir valgom su juoda duona smile.gif
Atsakyti
Labas, man labai patinka vogue ikelti patiekalai ar turi koki bloga kur butu galima daugiau pasisemti ideju? 4u.gif
Atsakyti
Turi vogue savo puslapi [URL=http:// http://kitchens-diary.blogspot.ie/?m=1]My Webpage[/URL]
Atsakyti

Mišrainė su krabais, kiaušiniais ir skrebučiais

user posted image

100 gr. krabų lazdelių
2 kietai virti kiaušiniai
15 vnt. juodųjų alyvuogių
100 gr. fermentinio sūrio
2 riekės baltos forminės duonos
pusė svogūno
krapų

Užpilui:

4-5 v.š. majonezo
2 v.š. citrinos sulčių
pipirų
1 skiltelės smulkinto česnako

Duoną supjaustome kubeliais ir paskrudiname sausoje keptuvėje arba orkaitėje.

Griežinėliais supjaustome krabų lazdeles. Sūrį pjaustome plonais šiaudeliais arba sutarkuojame burokine trintuve. Kiaušinius pjauname per pusę ir supjaustomes jas skiltelėmis. Beriame alyvuoges, skrebučius, smulkiai supjaustyta svogūną. Sumaišome su išmaišytais padažo ingredientais. Pabarstome krapais. Iškart patiekiame, kad kubeliai išliktų traškūs. Skanaus!

http://www.aj-recept...siniais-ir.html
Atsakyti
Brokoliu salotos su dziovintomis spanguolemis

Brokoli perlieti verdanciu vandeniu, susmulkinti, ideti smulkinto raudonojo svoguno ir dziovintu spanguoliu. Viska dejau is akies, bet nemazam brokoliui sudejau puse svoguno ir saujele spanguoliu. Viska permaisyti su majonezu, ideti prieskoniu ir skanaus! smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2014 04 14, 14:32)
Paprastos ir skanios salotos smile.gif user posted image
Reiks:
rukytos vistienos (naudojau ketvirti), majonezo, brokolio, prieskoniu, pievagrybiu ir siek tiek druskos smile.gif
viska supjaustom, sumaisom ir valgom su juoda duona smile.gif

Kokius pievagrybius dėjot? Žalius, marinuotus, ar apkeptus?
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2014 05 02, 17:55)
Brokoli perlieti verdanciu vandeniu

As brokolio net neplikau, zalia dedu. Ir be jokiu prieskoniu tik su Helmans majonezu.
Atsakyti
QUOTE(ppavasariss @ 2014 05 03, 12:17)
As brokolio net neplikau, zalia dedu. Ir be jokiu prieskoniu tik su Helmans majonezu.


Taip, skaiciau, kad kiti zalia ir deda visai brokoli smile.gif man ir su Helmans norisi truputi druskos, pipiriuku.
Atsakyti
Sveikos, kepėjėlės 4u.gif turiu prašymą ir, na, su dideliu pagalbos šauksmu ateinu. Man reikia pagaminti nacionalinių užkandžių. Kompanijoje yra musulmonų. Nenusprendžiu, ką galėčiau gaminti, nes Prancūzai ruošia desertą, Azijos šalys ryžius su vištiena, jei niekas nekis smile.gif na, o man liko užkandžiai. Sunkiausia, kad viską reikia atlikti ne namuose, o UK. Tad esu ir apribota maisto paieškose. Ką patartumėte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo e_lija: 04 gegužės 2014 - 01:31
QUOTE(e_lija @ 2014 05 04, 01:08)
Sveikos, kepėjėlės 4u.gif turiu prašymą ir, na, su dideliu pagalbos šauksmu ateinu. Man reikia pagaminti nacionalinių užkandžių. Kompanijoje yra musulmonų. Nenusprendžiu, ką galėčiau gaminti, nes Prancūzai ruošia desertą, Azijos šalys ryžius su vištiena, jei niekas nekis smile.gif na, o man liko užkandžiai. Sunkiausia, kad viską reikia atlikti ne namuose, o UK. Tad esu ir apribota maisto paieškose. Ką patartumėte?



Balta misraine su kokiu jautienos liezuviu, vistienos uzpiltine, kas nors is silkes, lietuviski salti uzkandziai
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2014 05 02, 16:55)
Brokoliu salotos su dziovintomis spanguolemis

Brokoli perlieti verdanciu vandeniu, susmulkinti, ideti smulkinto raudonojo svoguno ir dziovintu spanguoliu. Viska dejau is akies, bet nemazam brokoliui sudejau puse svoguno ir saujele spanguoliu. Viska permaisyti su majonezu, ideti prieskoniu ir skanaus! smile.gif

user posted image


Labai skanios salotos - mano mamos firmines 4u.gif
Atsakyti