Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pranešėte tėvams apie ketinimą tuoktis?

Kadangi tarp manes ir mb sioks toks metu skirtimas, tai jis jau kaip ir pradejo kalbet apie vestuves, man buvo ankstoka, tai iskeliau jam salyga, kol nepaprasysi mano tevu mano rankos, tol neprasyk manes biggrin.gif bigsmile.gif Pasirodo jis tikrai labai to norejo, tai eme ir nedelsiant paklause. man iskarto tevai perpasakojo, kad manasis jau planus rezga, as juos nuraminau, sakau taip kalbejom, bet dar nera ko skubet ir po kokio menesiuko ir pasipirso. smile.gif ax.gif tai maniskius susisodinom uz stalo atsivezem sampano, dar taip juokingai mama mano manikiura apziurinejo ir net ziedelio ne pastebejo, bet pokalbio eigoj emem ir pasakem, smile.gif tai maniskiai apsikabino, pasveikino, net asara nubrauke, o tokiau jau emem kalbet apiepati pasipirsima ir vestuviu planavima smile.gif. na o jo teveliam tai irgi panasiai pranesem, bet jo mamaos pirmi zodziai buvo: tai tikiuosi dar nesituoksit verysad.gif verysad.gif jis sako kad cia nieko tokio ir kad ji taip juokavo, bet man tai visai ne juokinga. atrodo kad jie net nenori, kad butumem seima, jo tevelis tai pasveikino, o mama vel eme klausinet tai kiek ziedas kainavo, mat musu sunki finansine padetis buvo, tai taip kaltinamai paziurejo, kol mb isaiskino kad zieda jau seniausiai nupirkes.... zodziu, dabar ir su vestuviu planavimu panasiai sad.gif ka gi taip jau turbut ir bus likusi gyvenima verysad.gif verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
Mūsiškiai tai iš FB statuso pasikeitimo sužinojo. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Musu suzadetuves ivyko Paryziuje wub.gif tikriausiai dbr dauguma pagalvos, kaip banalu tongue.gif bet nereikia is anksto nurasyti.
Visa kelione suplanavo jis, nors visad viska iki smulkmenu planuodavau as. Is pradziu ne neitariau, kad planuoja kelione viska dare paslapciomis, tik as kazkuri vakara, kol jis zaide krepsini kompe aptikau bilietus i paryziu, labai nustebino ir taip sirdy gera pasidare, pagalvojau va as i darbus kaip vovere isisukus, o bangusis man dovanos kelione. Nieko neprasitariau smile.gif bet jau pradejau ruostis. Nebepamenu kuri tai buvo progra, kai pranese apie kelione, bet isskridome liepa.
Pirmaja diena vaikstant po Paryziu, prisedome ant suoliuko atsipusti, pradejome juokais kalbeti apie zenatve ir staiga istraukia zieda ir priklaupia ant kelio. Per asaras sunkiai ka bemaciau, bet nors girdejau wub.gif (as siaip tokia verksne, kai man kas l.grazu). Ta parkelis toks vietines reiksmes monmarto rajone, jokiu zmoniu, jokios pompastikos, teko ji net zemelapyje pasizymeti, nes tikriausiai antrakart nerastume, nors parkelio gale skulptura, meiliai susiglaude moteris ir vyras smile.gif siaip as is tokiu kurios viska nuspeja, tik ne sikart, buvau tiek isisukusi i darbus, kad net nepagalvojau.
Bevaiksciodami po meiles miesta sugalvojome kaip pranesime tevams. Sudejome abieju rankas, mano su ziedu virsyje, padareme nuotraukas ir isiusnteme tevams laiska is paryziaus. Manojo tevai laiska iskart perskaite ir paskambino sveikinti. Maniskiai, kaip ir reikejo tiketis, nesugebejo laisko issimti is pasto dezutes verysad.gif taigi staigmenos ir nebuvo, grize radome laiska pasto dezuteje, isememe, kadangi grizimo progra buvo stalas paruostas, tevams praneseme iteikdami ta pati laiska ir manasis dar senoviniu budu paklause, ar galime tuoktis ir ar mano tevai nepriestarauja. Fronto laiko seimoj laiko mama, tai jos atsakymas buvo toks demokratiskas, jei tik jums vaikai gerai, jei taip nsuprendem, mes palaikysim bet koki jusu sprendima ir t.t.t ir t.t.t ir mus pasveikino.
Ziedelis mano buvo visai kitoks, nei standartiniai pirslybu ziedeliai, kazkada tiesiog buvau leptelejus, kad man nepatinka suzadetuviu ziedai, nes sunku juos nesioti, ta akute trukdo ir kabinasi, o as visgi noreciau nesioti. Pasirodo tai pro ausis nepraslydo, gavau isskirtini zieda. wub.gif tik deja nepavyksta nesioti kartu su vestuviniu, skirtingo aukso ir kartu nesiziuri.
Atsakyti
Mes tuoksimes daugumai nesuvokiamu budu wub.gif Teveliams ir visiems aplinkiniams pranesime tik susituoke metrikacijoje, tai bus mudvieju diena, mudvieju meiles svente wub.gif veliau, metu ar dvieju begyje suorganizuosime svente - santuokos palaiminima maldose, todel ir kiti spes pasidziaugti smile.gif
Bet dabar pats nerealiausias jausmas, kad dviese, be kitu nuomoniu ar net itaku kuriame tai, ko norime, uzversdami senoves steriotipams duris wub.gif
Atsakyti