Įkraunama...
Įkraunama...

Į vestuves su naujagimiu ant rankų

Aišku, mažiukas gali dar ir nebūti gimęs, tai kaip ir nelabai tada reiktų sukti galvą apie dalyvavimo.

Jei jau bus gimęs ir jau būsit namuose, tai aš būdama Tavo vietoje, tikrai dalyvaučiau. Nėra nieko neįmanomo, tuo labiau kai artimieji šalia. Išleidimas ir pati ceremonija tai neturėtų sudaryti problemų, sunkiau būtų su pačia puota. Bet ir čia išeitį galima rasti, jei ten kur vyksta puota yra poilsio kambariai, tai vaikučiui užmigus su juo gali pasėdėti seneliai (tik reikia dėl to iš anksto susitarti su artimiaisiais), o jūs su vyru galėsit valandą- dvi pabūti šventėje.

Aš į sesers vestuves ėjau su 1,4 metų dukryte (aišku didelė pakankamai jau). Tose vestuvėse buvo sesers draugai su 6 mėnesių mergyte. Tai jie turėjo pasiėmę vežimą, pakaitomis su savo tėvais vis prižiūrėdavo miegančią mažylę.

Linkiu lengvo paskutinio mėnesio nėštumo 4u.gif ir sėkmingo gimdymo 4u.gif O po gimdymo manau ir sprendimas dalyvauti ar ne ateis lengviau ax.gif
Atsakyti
na man tikrai ne del to kas ka pagalvos baisu,o todel,kad tai mano mylimiausia sesuo ir ziauriai noretusi sudalyvauti.
dekui uz palinkejimus ir nuomones,dabar belieka laukti ir spresti pagal situacija.o del to,kad pabuti kazkam su dukryte,tai nelabai iseina,nes is mano puses artimieji visi dalyvaus vestuvese ir nesinori jiem kvarsint galvos,o anytos pakest negaliu ir nenoreciau jai patiket savo maza leliuka schmoll.gif
Papildyta:
ir kadangi tai pirmas vaikiukas,nelabai isivaizduoju kaip ten bus,sako,kad pradzioj labai skauda,neina nei pasedet,nei pavaiksciot.
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 06 24, 18:25)
na man tikrai ne del to kas ka pagalvos baisu,o todel,kad tai mano mylimiausia sesuo ir ziauriai noretusi sudalyvauti.
dekui uz palinkejimus ir nuomones,dabar belieka laukti ir spresti pagal situacija.o del to,kad pabuti kazkam su dukryte,tai nelabai iseina,nes is mano puses artimieji visi dalyvaus vestuvese ir nesinori jiem kvarsint galvos,o anytos pakest negaliu ir nenoreciau jai patiket savo maza leliuka schmoll.gif
Papildyta:
ir kadangi tai pirmas vaikiukas,nelabai isivaizduoju kaip ten bus,sako,kad pradzioj labai skauda,neina nei pasedet,nei pavaiksciot.


Nusiteik, kad viskas bus gerai. Aš po gimdymo (pagimdžiau vakare) sekančią dieną atsikėlusi pasidažiau ir laukiau lankytojų. Labai net gerai jaučiausi, nors gimdymas buvo sunkus ir pasibaigė narkoze. Taip kad čia kaip kam. Tikėk, kad Tau bus viskas gerai, taip ir bus 4u.gif

Jei gerai sutariat su artimaisiais, tai jie tikrai manau neprieštaraus valandikę pasėdėti su mažiuku.Jis gi vis tiek pirmomis savaitėmis tik miegos ir valgys. Tu būsi netoliese, jei atsibus iškart galėsi pamaitinti. Aišku nusiteik, kad lengva nebus, bet dar kartą sakau, kai labai nori, tikrai nieko nėra neįmanomo. Tuo labiau, kad Taviškis gi šalia bus. Tik pasidalink su jais savo mintimis. 4u.gif

Aš dabar rugsėjo pradžioj eisiu į sesės (kitos) vestuves ir vėl su dukryte. Tik šįkart būsiu viena be vyro (jis negalės dėl darbo važiuot) ir kažkaip atrodo, kad per tas vestuves jau būsiu nestuke.gif, bet nieko- susitvarkysiu, nes gi šalia bus artimieji: mama, tėtis, sesė su vyru. bigsmile.gif
Atsakyti
As po gimdimo praejus 20min jau turskiausi duse,na nieks ten nepliso ir pan,tad ir laisvai vaiksciojau,ir sedejau.o leliukas kai toks mazas tai miega ir miega smile.gif na bent maniskis taip dare,ir 6h ismiegodavo,eik,zinoma eik,paimk vezimeli masinon,i baznycia galit lopselyje nusinesti.o jei nuspresit vaziuot i vieta kur svest tai vaziuokit,reik dar ziuret kaip vaikas jausis,as saviski buciau emus smile.gif vistiek knarkia visa diena smile.gif arba galit tik pirma dienos puse but.turetu but geras oras,na aisku gali but ,kad ir per karsta,tai neperkaitink smile.gif esu mcius kai naujagimius net vasara labai prirengia,bet jie zmones kaip mes,uzdek viena drabuzele daugiau nei pati apsirengus smile.gif paimk visko ko reikia,ir sekmes smile.gif
Papildyta:
Siap mes turime racija,ijungi prie miegancio vaiko i rozete,o sau pasiemi nesiojama ir girdi vaika,nereik niekam sedet prie jo smile.gif
Atsakyti
racija ar ne racija,bet sves kavinej,tai nera kur palikt vaikiuko.nebent kazkam likt namie priziuret,nes nuo tevu namu iki ten su masina 5min,bet kam palikt? doh.gif
Atsakyti
[quote=Ausrioke,2008 06 24, 17:25]ir kadangi tai pirmas vaikiukas,nelabai

Va va as ta pati pagalvojau-kadangi pirmas vaikelis,tai tokie ir klausimai iskyla.....Va butu antras -tokie klausimai nebevargintu .Duok Dieve gera pacios savijauta(nors as po pirmo vaiko tysiau koja kokia savaite-galvojo,kad net galbut dubuo per sinfizi prasiskyre gimdymo metu,po antro -kaip slapiu maisu trenkta-itariau,kad kabinasi pogimdymine depresija).Nors tai irgi salyginis dalykas-krutys dazniausiai ispampe,vien pagalvojus apie vaika perslampi ir krutu iklotelius doh.gif ,jeigu dar ketinat vazineti su visa svita ir vaiku-masinoj karsta,skersvejai ir t.t....Na bent man tas klausimas is fantastikos srities...Matyt esu "skysta".Bet issivaizduoju tikrai,kad reta kuri nori po savaites "kadriliu "sokti,nes dazniausiai kadriliai kiaura para buna.Ir nebutinai,kad vaikas negeras,pati dar neisijautus i ta vaidmeni.
Cia kazkas racija siule...Na ,kai buvom musiskiui 2 men.dalyvavom grandbaliui.Isijungiau as ta racija,o ji pagal muzikantu muzika,kad pradejo zybset....Ir ne prasta-fisher price.Laksciau,kol pavargau ir 22val.nuejau kartu su mazium gult.Tai to tik rankos lakste i virsu nuo trenksmu-prasikeikiau.
As taip pat manau,kad idealiausias variantas-isleist sese is namu ir pasveikint prie baznycios ar santuoku rumu-ir tai Jums bus cia DIDZIULIS darbas smile.gif .Sekmes
Papildyta:
Tiesa,kazkas siulo pasikliaut artimaisiais:mama,tetom ar dar kuo....

Visada manau,kad nesazininga uzkraut savus rupescius ant kitu,net jei jie butu patys artimiausi.Juk jie irgi sventeje nori atsipalaiduot ir pasilinksmint,o ne vaikus dabot.Pasikeiskit su jais vietom-nemanau,kad butumet euforijoj....Na bent as tada nesudarau rupesciu kitiems ,arba stengiuos nesudaryti tokios situacijos,kad atlekiu su krutininiu vaiku,o po to mano akys laksto,kas ji pas mane perims.
Bent ne karta esu macius tokiu situaciju ir girdejus kitu zmoniu nuomone.Nu atrodo nesmagiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bonsa: 25 birželio 2008 - 16:17
QUOTE(Ausrioke @ 2008 06 19, 12:53)
Situacija tokia:gimdyt man liepos 27,o rugpjucio 9diena sesers vestuves. Nu labai noretusi sudalyvaut,taciau tokio mazulio nei palikt kazkam,nei temptis kartu. Gal kam buvo panasi situacija? Gal kazka protingo patarsit?



QUOTE(Ausrioke @ 2008 06 24, 15:25)
na man tikrai ne del to kas ka pagalvos baisu,o todel,kad tai mano mylimiausia sesuo ir ziauriai noretusi sudalyvauti.
dekui uz palinkejimus ir nuomones,dabar belieka laukti ir spresti pagal situacija.o del to,kad pabuti kazkam su dukryte,tai nelabai iseina,nes is mano puses artimieji visi dalyvaus vestuvese ir nesinori jiem kvarsint galvos,o anytos pakest negaliu ir nenoreciau jai patiket savo maza leliuka schmoll.gif
Papildyta:
ir kadangi tai pirmas vaikiukas,nelabai isivaizduoju kaip ten bus,sako,kad pradzioj labai skauda,neina nei pasedet,nei pavaiksciot.

as manau labai daug planuoti negali, nes nors ir gimdymo data paskirta, bet gali buti kad lelius nenores laiku islysti...o gal ir anksciau pagimdysi..todel manau reikia ziureti pagal situacija! jei anksciau pagimdysi, susitark su anyta kad paziuretu vaika (na ir kokia ten ji nemiela tau, bet jei norisi seses vestuvese pabuti, nieko nepadarysi), o gal taviskio kokia sesuo yra ar dar kas, kas nusimano apie vaikus....
na o jei maitinsi pati, taigi gali pieneli nusitraukti ir paikti, pamaitins is buteliuko!
nevaziuok i baznycia, nevaziuok i zaksa ar gamta, tiesiog nuvaziuok i baliu! tai ir vaiko visai dienai nepaliksi ir kartu pabusi vestuvese!

beje, pirma menesi tavo lelius miegos ir miegos, atsikels pavalgyti ir vel miegos, tad dideliu sunkumu nesukels neikam kas ji ziures ta vakara!

na o gimdymas gali buti ir labai lengvas ir labai sunkus, cia jau niekad nezinai! nebent suplanuotas cezaris...

manau matysi kip jausies ir pagal situacija nuspresi!
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2008 06 25, 17:27)
as manau labai daug planuoti negali, nes nors ir gimdymo data paskirta, bet gali buti kad lelius nenores laiku islysti...o gal ir anksciau pagimdysi..todel manau reikia ziureti pagal situacija! jei anksciau pagimdysi, susitark su anyta kad paziuretu vaika (na ir kokia ten ji nemiela tau, bet jei norisi seses vestuvese pabuti, nieko nepadarysi), o gal taviskio kokia sesuo yra ar dar kas, kas nusimano apie vaikus....
na o jei maitinsi pati, taigi gali pieneli nusitraukti ir paikti, pamaitins is buteliuko!
nevaziuok i baznycia, nevaziuok i zaksa ar gamta, tiesiog nuvaziuok i baliu! tai ir vaiko visai dienai nepaliksi ir kartu pabusi vestuvese!

beje, pirma menesi tavo lelius miegos ir miegos, atsikels pavalgyti ir vel miegos, tad dideliu sunkumu nesukels neikam kas ji ziures ta vakara!

na o gimdymas gali buti ir labai lengvas ir labai sunkus, cia jau niekad nezinai! nebent suplanuotas cezaris...

manau matysi kip jausies ir pagal situacija nuspresi!


Del buteliuko nebuciau tokia tikra.Jie buteliukus,kaip ir ciulptukus nelabai draugiskai priima.Butu didele rizika palikti ir islekti.Cia paekspermentuot dar reiktu ne karta...O gal gi ir viskas ok rolleyes.gif
Atsakyti
Dabar kai parašei, kad balius vyks kavinėje, tai situacija aiškesnė. Per išleidimą ir ceremoniją gali būti pati kartu su mažiuku. O jei norėsi vis tik pabūti ir baliuje, tai teks prašyti pagalbos anytos arba kokio artimo žmogaus (iš vyro giminės, draugės), kad pabūtų valandikę kitą su miegančiu mažiuku. Prieš išvažiavimą galėtum pamaitinti ir užmigdyti, tada turėtum maždaug 3 valandas. Per tą laiką pabūtum baliuje ir grįžtumei. Jei kas, tai pasiimtum mobilų ir visada galėtum grįžti iškart po skambučio, ypač jei nuo kavinės netoli važiuoti. 4u.gif
Atsakyti
o tu būtinai nori dalyvauti toje kavinėje?
Atsakyti
na sakau,mano mylimiausia sesuo,augom kartu ir visad svajojom,kaip bus per musu vestuves ir t.t.,tai kazkaip baisu ir pagalvot,kad galiu nedalyvaut,o tuo labiau,kad as ir siaip toks zmogus,jei kazkur mane kviecia,tai negaliu nedalyvaut,bet jei jau teks likt namie del savo vaikelio,tai ka padarysi.tada bent i baznycia nuvarysim.
su anyta irgi problema,kadangi ji gyvena kaune,o vestuves vyks ne kaune,tai reiktu ja atsivest is vakaro ir kest jos snuki doh.gif lotuliukas.gif o maniskis vienturtis,ner is jo puses kam kitam patiket.
del kitu artimuju tai as irgi manau,kad nesazininga savo vaika uzkraut kazkam.
del nutraukto pienelio,tai galvoju ar spesiu? g.gif nes jei pries pora dienu bus gimes,tai to pienuko ir taip dar mazai buna.ir kaip sakot,gali nepatikt buteliukas.
taigi lieku prie tos nuomones,kad pabusim baznycioj,o paskuidar atvarysim,kad pasveikint su visais,kadangi tokia dovana sugalvojom,kuri bus efektinga tik visiems matant thumbup.gif
Atsakyti
Siaip nesamone toki maziuka temptis i vestuves. Ir apskritai, vaiku nereiktu imti.
ps.: nebuk tikra, kad jau busi pagimdziusi 4u.gif
Atsakyti