Įkraunama...
Įkraunama...

Į vestuves su naujagimiu ant rankų

zinai,jei mane kas pakviestu i vestuves ir sakytu ateik be vaiku,tai isvis tada neiciau.
Papildyta:
mano sesei pvz vienai yra 7metai,kitos seses vaikams vienam 2metai,kitam 4.ir jie puikiausiai buvo mano vestuvese.jei ju butu nebuve,buciau blogai jautusis,kad nesusurinko visa seima.
Atsakyti
na bet didesnis vaikas mazesnis vargas,daugeliu atveju.na gal tavo mama paziuretu kelias valandeles g.gif g.gif na as asmeniskai tokio dar niekam nepalikciau,nei mamai,nei sesei,bet yra tokiu kurios palieka,kad ir neilgam
Atsakyti
jos dukra juk isteka,ji irgi nori ten but,aisku sutiktu,bet pati nesmagiai jausciausi.
Atsakyti
Na,juk tu neturi dabar pasakyt savo sesei būsi tam baliuj ar ne smile.gif Va,kai ateis ta dienelė-tada ir pasakysi mirksiukas.gif Gal jausies puikiai ir viskas bus gerai,o gal tikrai net negalvosi apie vestuves ir balius ax.gif
Atsakyti
neturiu,bet gi bent jau rubu kazkokiu puosniu reikia nusipirkt,jei zadu varyt,juk po gimdymo netilpsiu dar i nieka savo,isskyrus nestukinius rubus,o su dzinsais juk neisi i vestuves doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrioke @ 2008 06 27, 09:29)
neturiu,bet gi bent jau rubu kazkokiu puosniu reikia nusipirkt,jei zadu varyt,juk po gimdymo netilpsiu dar i nieka savo,isskyrus nestukinius rubus,o su dzinsais juk neisi i vestuves doh.gif

apsiziurek, ka turi is puosnesniu nestukiniu - nes tikrai i nieka kita po gimdymo netilpsi 4u.gif gal imanoma is kokiu pazystamu pasiskolinti padoresnes nestumines kelnes, puosnesne palaidine 4u.gif nes pirkti naujus drabuzius beprasmiska - tikrai nezinai, ar prireiks.
po gimdymo mazdaug 3-4 savaites atrodysi kaip 6 men. nescia.
Atsakyti
tai vat,kad namie sedejau ir man tu rubu nereikejo,tai ir teturiu vienus dzinsus bei pora bliusku doh.gif o pasiskolint ner is ko.tiek to,bala nemate,nusipirkciau del vieno karto,bet jei isvis nebus progos uzsidet,tai bus tikrai abydna.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 06 27, 17:28)
apsiziurek, ka turi is puosnesniu nestukiniu - nes tikrai i nieka kita po gimdymo netilpsi  4u.gif gal imanoma is kokiu pazystamu pasiskolinti padoresnes nestumines kelnes, puosnesne palaidine 4u.gif nes pirkti naujus drabuzius beprasmiska - tikrai nezinai, ar prireiks.
po gimdymo mazdaug 3-4 savaites atrodysi kaip 6 men. nescia.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 06 27, 15:28)
po gimdymo mazdaug 3-4 savaites atrodysi kaip 6 men. nescia.



gal cia kaip kam g.gif mb sesuo lygiai menuo kaip pagimdzius, o atrodo tikrai gerai thumbup.gif aisku ne tokia kaip pries nestuma, stambesne, priaugo per nestuma 10kg tai tikrai, bet dabar i ja paziurejus, net nepasakyciau, kad ji gimde smile.gif

o del vestuviu...bent asmeniskai as nenoreciau, jog mano vestuvese dalyvautu maziuliukai leliukai...triuksmas ir panasiai, as net neisivaizduoju kaip tai atrodyt turetu blink.gif
tiesa sakant, pas mus vestuvese visai vaiku nebus (2 desimtmetes mergaites tik ), nes bendras sveciu vaiku skaicius butu apie 30, kad ir kaip bebutu gaila, tiek zmoniu nei sale talpina, nei nakvynes, nei finansai leidzia schmoll.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emuxxx: 30 birželio 2008 - 05:11
QUOTE(Ausrioke @ 2008 06 19, 15:53)
Situacija tokia:gimdyt man liepos 27,o rugpjucio 9diena sesers vestuves. Nu labai noretusi sudalyvaut,taciau tokio mazulio nei palikt kazkam,nei temptis kartu. Gal kam buvo panasi situacija? Gal kazka protingo patarsit?

labuka,nori nuraminsiu tave? 4u.gif as tuokiuosi viena diena ir ta pacia diena turetu gimdyti mano sesula, tai ka tokiu atveju daryt? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai nieks ir nesako,kad tas musu lelius dalyvaus.
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2008 06 30, 06:09)
gal cia kaip kam g.gif mb sesuo lygiai menuo kaip pagimdzius, o atrodo tikrai gerai thumbup.gif aisku ne tokia kaip pries nestuma, stambesne, priaugo per nestuma 10kg tai tikrai, bet dabar i ja paziurejus, net nepasakyciau, kad ji gimde smile.gif

tai nesusije su svoriu. paprasciausiai per nestuma isaugusi gimda ir istempti raumenys bei audiniai turi gryzti i pradine busena, gimda atsistatineja apie 6-8 savaites (todel mano minimos 3-4 savaites yra optimistinis variantas). net jei svorio nepriaugai daug, pirmomis savaitemis po gimdymo negali tiketis apsivilkti mergautiniu drabuziu, nes tikrai bus nemazas minkstas pilvukas ir pieno pritvinkusios pamelos andersen krutys 4u.gif


o del to kaip kam pasiseka... pagimdziusi tris vaikus siuo metu sveriu 10 kg maziau negu pries pirmaji nestuma 4u.gif
Atsakyti