Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnytinė santuoka

QUOTE(Degtine @ 2015 01 12, 11:51)
Busimos nuotakos ar matėte pakeitimus bažnyčios naujus, gal kuriai jau teko apsilankyti bažnyčioje dėl santuokos ne savo parapijoje?


Teko domėtis. Tai tiesiog iš savo parapijos reikia gauti leidimą tuoktis už parapijos ribų .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naktigone: 11 kovo 2015 - 01:36
Kiekvieno žmogaus reikalas kur ir kaip tuoktis 4u.gif
Aš visada norėjau tuoktis bažnyčioje. Susituokėme beveik prieš metus Šiaulių katedroje. Graži aplinka, aplinkui mylintys žmonės ir Dievo palaiminimas. Ko daugiau reikia? wub.gif
Atsakyti
O mes tuoksimes tik baznycioj, nes tuose santuokos rumuose nei ceremonija grazi ir keistai atrodo kai perdiena tuokiesi du kartus du kartus sakai taip, sakem uzteks vieno, o baznytine santuoka mums yra sventa o popieriai tik formalumas smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Galbūt kas nors tuokėtės Visų Šventųjų bažnyčioje Vilniuje? Kokie įspūdžiai?
Atsakyti
QUOTE(Maba @ 2015 04 26, 12:42)
Sveiki,

Galbūt kas nors tuokėtės Visų Šventųjų bažnyčioje Vilniuje? Kokie įspūdžiai?

Turėjau progą dalyvauti vestuvėse, pora susituokė šioje bažnyčioje. Mes taip pat tuoksimės šiais metais, pasirinkome būtent šią bažnyčia, nes nuostabiai vedama ceremonija. Jei norite tradiciškai, stovint eilėje (jaunieji, pabroliai, pamergės ir kažkas panašaus) ir pan., tai rinktis reikia ne šią bažnyčią.
Kunigas iškamantinėja iki negaliu, bet po to atsileidžia ir toliau bendraujam labai šiltai smile.gif
Atsakyti
Gal kam teko girdėti ar reikia komunijos pažymos dabar? Nes kažkaip niekas nebeklausia, man atrodo kad gal jau ir nebereikia... g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2015 06 10, 09:03)
Gal kam teko girdėti ar reikia komunijos pažymos dabar? Nes kažkaip niekas nebeklausia, man atrodo kad gal jau ir nebereikia...  g.gif  blush2.gif

pažymos ne, bet man atrodo mūsų klausė kai dokumentus bažnyčioje pildė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 06 10, 09:24)
pažymos ne, bet man atrodo mūsų klausė kai  dokumentus bažnyčioje pildė  4u.gif


Ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif Po truputį jau tvarkomės dokumentus, nors dar laiko daug.. Kitą mėnesį eisim į šeimos kursus cool.gif
Atsakyti
Gal kas šiemet ar praeitais metais tuokėsi Liškiavos Švč. Trejybės bažnyčioje? Įdomu kokia ten dabar yra priimtina aukojimo suma, kai pasikeitė kunigas? g.gif Dėl datos susitarėme, MB užklausė kiek Dievuliui reikėtų paaukoti, tai pasakė, kad čia ne išmalda ir t.t., bet turėkite omenyje, kad tuokisitės ne savo parapijoje ir t.t.t. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
O mes vakar buvom pirmoje paskaitoje sužadėtinių kursų, dėstė apie gyvybės vertę thumbup.gif Labai patiko, smagiai dėstė konsultantė, įdomu buvo paklausyti.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(1000ir1naktis @ 2015 07 02, 14:28)
O mes vakar buvom pirmoje paskaitoje sužadėtinių kursų, dėstė apie gyvybės vertę  thumbup.gif  Labai patiko, smagiai dėstė konsultantė, įdomu buvo paklausyti..  thumbup.gif

esu girdėjus kad likus pusei metų galima pradėt lankyti.. g.gif t.y svarbu kursų pažymėjimo baigimo data. bet jei Jums leido, matyt pas Jus tokia nuostata negalioja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2015 07 02, 14:39)
esu girdėjus kad likus pusei metų galima pradėt lankyti..  g.gif t.y svarbu kursų pažymėjimo baigimo data.  bet jei Jums leido, matyt pas Jus tokia nuostata negalioja 4u.gif


Ne kursams sakė negalioja, bent jau man taip sakė. Tik sakė leidimas tuoktis galioja 6 mėn. thumbup.gif
Atsakyti