Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išsirinkote vestuvių datą?

Sveikos merginos!
Atsiprasau, jei tokia tema jau buvo..., o jei ne, tai prasau pasidalinkite patirtimi, kaip vetuviu data issirinkote?

Norime tuoktis kitais metais, siltuoju sezonu...jokiam menesiui ar datai sentimentu neturime. Visa vakara diskutavome ir nieko nenutareme:( doh.gif
Aisku, norime, kad saule sviestu ir nelytu:) Bet, juk rugsejo 4d., ar rugpjucio 28d. gali buti geresnis oras nei liepos viduryje...o gal tiesiog skaicius sirdziai mielus rinktis...man patraukliausia 08 28...bet galas rugpjucio...bijau, kad lietutis lis:) g.gif
Ka manote?
Atsakyti
mes dar datos neturime, bet kai rinksiuos tai ziuresiui i astrologini kelendoriu, ten galima rasti dienas palankias vedyboms.Jau kelis metus stebiu tuos astrologinius dalykus ir manau kad yra tokiu menulio dienu ir planetu issidestymu kur neisvengiamai lyja lietus ar blogas oras, ir atvirksciai. gal net eisiu pas atrologa kad man isrinktu gera diena zenatvei.Gali but net ir vidurys savaites , neturiu problemu del to! o siaip tai prie viso to dar noreciau kad butu ruduo ax.gif
Atsakyti
mes tuokemes rugpjucio 22 diena, oras buvo liuks , pradejo lyti tik antra diena ax.gif na o rinktis tai rinkomes labai praktiskai smile.gif kai nunesem prasymus, paskaiciavom per kiek laiko sutaupysim reikiama suma ir taip gavosi , kad pavasariui dar nebutume tureje pinigeliu,o velai rudeni jau irgi nesinorejo tuoktis. tai nusprendem kad rugpjutis bus kaip tik. nuvykome i cmb ir ziurejom kurios datos rugpjuti laisvos (pas mus tuokia tik kas antra savaitgali). stai tokia istorija mirksiukas.gif
Atsakyti
Maziausiai del tokio dalyko sukome galva, paklauseme CMB kada greiciausei galim susituokti pasake kad turi praeiti mieno, galejome net imti ta zymeje data 070707 buvo vietos, bet ta savaitgali buvome pakviesti i krikstynas, tai tada pasiemem sekanti po 2 sav ir tiek. mano draugei taip pat buvo pasiziurejo kada vyrui atostogos ir paeme ta vieninteli savaitgali.
nepykit bet man juokinga horoskopai, astrologai, jug Bledzems pati palmyra data isrinko, bet nuo skyrybu to neapsaugojo. gal dar vudu uzsiimkim kad lietu isbaidytu ir meile prisauktu biggrin.gif
geriau rinkites savaitgali kad patiems ar svecems patogu butu (tarkim gal jums kaip tik tada atostogos ar kas)
beto siemet nuskilo kas tuokesi liepos 4 nes plius dar ir pirmadienis laisvas buvo, tai patogu svecems issipaipalioti.
o saules ar lietaus tikrai neuzsisakysite, o dar pries metus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2009 10 11, 16:43)
Maziausiai del tokio dalyko sukome galva, paklauseme CMB kada greiciausei galim susituokti pasake kad turi praeiti mieno, galejome net imti ta zymeje data 070707 buvo vietos, bet ta savaitgali buvome pakviesti i krikstynas, tai tada pasiemem sekanti po 2 sav ir tiek. mano draugei taip pat buvo pasiziurejo kada vyrui atostogos ir paeme ta vieninteli savaitgali.
nepykit bet man juokinga horoskopai, astrologai, jug Bledzems pati palmyra data isrinko, bet nuo skyrybu to neapsaugojo. gal dar vudu uzsiimkim kad lietu isbaidytu ir meile prisauktu  biggrin.gif
geriau rinkites savaitgali kad patiems ar svecems patogu butu (tarkim gal jums kaip tik tada atostogos ar kas)
beto siemet nuskilo kas tuokesi liepos 4 nes plius dar ir pirmadienis laisvas buvo, tai patogu svecems issipaipalioti.
o saules ar lietaus tikrai neuzsisakysite, o dar pries metus  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mes tai irgi pakankamai paprastai rinkomės, visada žinojau, kad noriu tekėti rudeni, kada lapai pageltę, bet dar šilta, gal todėl, kad pati esu gimus rudenį ax.gif . Tai nusprendėm, kad rugsėjo gale tai pradeda darytis, paskaičiavau "savo moteriškas dienas", kad nebūtu per vestuves "staigmenų" ir išsirinkom rugsėjo 22, neapsirikom, diena buvo pasakiška, švietė saulė, buvo pageltusių lapų, visai taip kaip ir įsivaizdavau smile.gif. Beje ir tik vėliau po vestuvių atkreipėm dėmesį, kad tą dieną kai tuokėmės buvo 11 metų ir 1 mėnuo kai susipažinom biggrin.gif . Manau nesvarbu kada tuokiesi, nėra blogų dienų, tiesiog reikia patiems tą laimę susikūrt ir jokie horoskopai ar dar kas nepadės jeigu nebus abipusio supratimo ir šiltų santykių schmoll.gif
Atsakyti
Mes datą irgi rinkomės labai paprastai. Pasiėmiau kitų metų kalendorių ir ilgai žiurėjau, kol visada likdavo tinkamas tik vienas savaitgalis, tai liepos 17 - 18 wub.gif . Jis man labiausiai patiko, po to paklausiau mb ar galės grįžti, ir dėl visa ko pažiūrėjau į planetų išsidėstymą tą dieną blush2.gif . Niekas nesako, kad astrologai ims ir pasakys dieną kada kelt vestuves ir jau garantuotai neišsiskirsit. Gal tai labiau susiję su lengvesniu gyvenimu, tarkim gal bus lengviau rasti bendrus sprendimus, gal mažiau pykčių dėl smulkmenų ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rodykliuke: 11 spalio 2009 - 22:14
labai paprastai - tuokėmės tą pačią dieną, kaip ir prasidėjo mūsų santykiai 4u.gif buvo penktadienis... biggrin.gif į horoskopus ir visus kitus nežiūrėjom... niekas santykių nepadarys gerais be mūsų pačių pastangų ir norų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
niekas santykių nepadarys gerais be mūsų pačių pastangų ir norų
Sutinku, jeigu nebus harmoningi poros santykiai, vien palankios vestuvių datos tikrai neužteks. Bet vistiek, juk maloniau tuoktis ir švęsti vestuves per astrologiškai gerą dienelę... Tokią dieną mažiau įtampos ir dirglumo būna, ir plius daugiau romantikos, jei tarkim puikiai aspektuota venera.
Jei prireiks pagalbos parenkant palankią dienelę tuoktis asmeniškai Jūsų porai, kreipkitės mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
mūsų buvo paskutinis vasaros savaitgalis
kai ėjome į bažnyčią datos, tai pamatėme, kad reikia pasakyti kunigui prieš 3 mėnesius, o ėjome gegužės pabaigoje, tai taip ir gavosi, dar su kalendoriumi savo dienas paderinau ir valio smile.gif buvo pati nuostabiausia diena wink.gif
Atsakyti
pukuolyte. burkit iš kavos tirščių ax.gif

Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 10 12, 11:37)
pukuolyte. burkit iš kavos tirščių ax.gif

Oj, tu cia ir pataikei...kaip tik kava rytine geriu!!! Tik pas mane kava ''tirpuke'' doh.gif
Lekiu uzsipirksiu kg normalios kavos. Gal ir tau antras vestuves isbursiu lotuliukas.gif
Atsakyti