Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios grindų dangos - 2

QUOTE(elitarai @ 2009 05 14, 14:59)
pirma kart girdziu,kad sildomoms grindims kamstis negerai-netgi labai gerai.klijavimas nuo 12-14lt uz kv.m eina,o kamscio kainos nuo 50-200lt uz kv.plintusas apie 90cm-8lt.ju tik Vainetoje radom.

Nelabai jos tinka todel,kad sunkiai praleidzia siluma.Pagal laiduma,geriausiai tinkama danga yra plyteles, bet nesinori gi ju per visas patalpas..
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2009 05 11, 10:19)
geras laminatas tikrai nepigus schmoll.gif mūsiškis 25 m. garantija, bet 84 Lt/m2, o kur dar visi paklotai

Galima durną klausimą?
Kodėl rinktis laminatą už 84 Lt jei tiek pat yra parketlentės?
Ieškau dabar sau dangos, tai renku pliusus minusus...

Mąstau, kam mokėti toookius pinigus už sintetiką, jei parketlentės yra irgi apie 100 Lt. Jos ką negerai?

Ir dar atsakykit, ar tik pigūs laminatai kaupia krūvį? Jau tie už 84 tikrai tikrai nesielektrina? Klausiu nes žiauriai jautri esu. Jau kaip pakrato mane nuo mamos pigaus laminato tai jofana doh.gif
Atsakyti
Nelabai jos tinka todel,kad sunkiai praleidzia siluma.Pagal laiduma,geriausiai tinkama danga yra plyteles, bet nesinori gi ju per visas patalpas..

nesutinku,kad kamstis sunkiai praleidzia siluma schmoll.gif ,rinkau daug info,todel ir nesutinku.
Papildyta:
sumaliau viska y kruva doh.gif ,kamstis labai geras silumos laidejas.cia valatkei papriestarauti noriu.
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2009 05 15, 13:28)
Galima durną klausimą?
Kodėl rinktis laminatą už 84 Lt jei tiek pat yra parketlentės?
Ieškau dabar sau dangos, tai renku pliusus minusus...

Mąstau, kam mokėti toookius pinigus už sintetiką, jei parketlentės yra irgi apie 100 Lt. Jos ką negerai?

Ir dar atsakykit, ar tik pigūs laminatai kaupia krūvį? Jau tie už 84 tikrai tikrai nesielektrina? Klausiu nes žiauriai jautri esu. Jau kaip pakrato mane nuo mamos pigaus laminato tai jofana doh.gif

rinkis kamštines grindis, nesielektrina, nekaupia krūvio ir yra antistatiškos smile.gif jei nepatinka pati kamščio išvaizda, tai yra su visokiais medžių lukštu paviršiais biggrin.gif bet po apačia vistiek lieka kamštis su visom savo savybem smile.gif tik nesimato jo, matosi medis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IgnasKi @ 2009 05 15, 16:22)
jei nepatinka pati kamščio išvaizda, tai yra su visokiais medžių lukštu paviršiais biggrin.gif bet po apačia vistiek lieka kamštis su visom savo savybem smile.gif tik nesimato jo, matosi medis biggrin.gif

O geras, nežinojau net kad taip galima. Ieškosim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Arturas99 @ 2009 05 11, 08:41)
Nejuokaukit jus su ta reklama, jei kaip sakot as reklama darau tai nematau kurioje vietoje, kur parasiau kaina uz kiek pirkau ar kad parasiau kitus privalumas geresnius uz laminata. Na ir jei jau cia reklama tai tebunie, bet sveikinu jus taip pat darote reklama nes as pvz nezinojau tos firmos egger kad ju laminatas toks geras ir duoda garantija iki 25 metu vis kazkaip apsilelenkdavau verysad.gif tai kaip sakant dekui uz reklama ir kita informacija tik va pamirsot paminet kiek tos parketas ju jau labai geras kainuoja? cool.gif

"Pavarysiu ir as reklama" lotuliukas.gif Mano MB vienu metu labai stipriai dirbo su mediena ir "isimylejes" uosi, del jo tvirtumo ir grazaus rasto, todel ir mes isigyjome parkietlentes triju sluoksniu, bet ne rinktines, tada rastas margesnis buna. Jis kategoriskas pries laminata, nes jo niekaip su natur medziu nesulyginsi savo savybemis... O be to, kam moketi uz laminata tiek kiek kainuoja naturalus medis? blink.gif
Papildyta:
QUOTE(IgnasKi @ 2009 05 13, 13:34)
Būtent! Kamštis mano akimis yra numeris vienas !

Į virtuve sudėjau klijuojamas kamščio grindis 4mm (jos kaip plytelės atrodo), į miegamą susidėjau plaukiojančias kamščio grindis su keramikinio lako sluoksniu(??) biggrin.gif sakė jis kažkoks pagal naujas technologijas amerikonų pagamintas.. ir tipo deimanto atsparumui prilyginamas smile.gif 15 metų garantija!! biggrin.gif:D , o į salioną ir koridorius susidėjau kamštines grindis su natūralaus riešutmedžio medžio lukštu (dėl vaizdo) ir viniliniu sluoksniu dėl atsparumo (pirksiu šunėką :} ) biggrin.gif:D 25 metus garantiją davė.. nžn kam ta garantija tokia biggrin.gif vistiek nusibos per tiek laiko smile.gif))

iš pradžių apie kamštines grindis sužinojau iš draugo.. pas jį tokios sudėtos, tada planuojant remontą apsilankiau litexpo, ir ten pamačiau UAB Ferimpex, jie prekiauja kamštinėm grindim ir tapetais biggrin.gif o juos pačius radau prie Čiurlionio menų mokyklos kitoje gatvės pusėje, ten naujas namas stovi smile.gif
ir dar kai pamačiau kokie tapetai tai tik seilė nutyso smile.gif)) bet reiktų pasitaupyti dar ant jų.. mat negaliu leisti sau pilnos prabangos (norisi ir tėliko naujo) biggrin.gif bet netikėjau kad tokių būna biggrin.gif
grindis klojom pagal instrukciją, + samdėm jų darbininkus.. po plaukiojančiomis rejkėjo tiesti taip pat kamštinį plonytį patiesalą.. o klijuojamas, tik klijuoti biggrin.gif

reziumė: esu visiškai patenkintas, grindys tylios, mat kamštis gerai sugeria garsą, šiltos, už betkokį medį šiltesnės biggrin.gif patvarios, ilgaamžiškos, (tikėkimės) antistatiškos, lengva valyti (žmona nesiskundžia) biggrin.gif

..ir nebesinori man jokių parketų su šlifavimais, lakavimais ir restauravimais..

ačiū už dėmesį panelės ir berniukai smile.gif)


Geras ir mes ten buvome, nes antram namo aukstui nusprendem deti kamsti. Del jo savybiu, tai, kad izoliuoja garsa, siltos, o antram aukste nebus sildomu grindu, o kadangi ten miegamieji, tai aktualu koju siluma. smile.gif
Tik pagal samata brangokai iseina pirkti pas juos klijus, Lenkijoje galima zymiai pigiau isigyti...
Maciau ir ju tapetus thumbup.gif ypac kur kailio imitacija... wub.gif
Geras, kamsti ir i vonia galima deti? g.gif
Atsakyti
[quote=elitarai,2009 05 13, 21:59]
alvara,o ka dejot po virtuves baldais?mes plyteles klojom,galvojom kad baldai tvirciau stoves ir dregna jei bus-saugiau.o kas del kamscio nuobodumo ar per didelio margumo-tai cia jau koky rasta pasirinks zmogus,tokiu ir dziaugsis.O nenuobodumas atsiranda yvedus y interjera augalus,paveikslus,zvakes....ir net nesimato tos grindys stipriai,belieka malonumas jomis vaikscioti.ykeliu virtuves foto su kamsciu.jis berasto,neutralus,truputy matosi

Po baldais nedėjom nieko, tai yra OSB plokštė. Labai norėjau dėti plyteles, bet visi atkalbėjo, kad plytelės po kelių metų gali atšokti. Gal per daug ir nepatikėjau, bet nusprendžiau nedėti nieko.

Papildyta:
[quote=IgnasKi,2009 05 14, 15:01]
O koks šitų pavadinimas grindų? nes jegiškai atrodo smile.gif) pas mane irgi iš Ferimpex, tos Wicanders portugališkos grindys, tik vadinasi champagne, šviesios i baltumą labiau neša.. smile.gif

Taip pat Wicanders spalva - Harmony, 6 mm storio.
Papildyta:
[quote=Arturas99,2009 05 14, 17:51]nuotraukoj ziurint jusu grindy atrodo nelygios jei as gerai matau  g.gif
[
[/quote]

Tokiu rakursu fotografuojant ir spintelės ir sienos atrodo kreivos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvara: 15 gegužės 2009 - 20:42
QUOTE(alvara @ 2009 05 15, 21:42)
Tokiu rakursu fotografuojant ir spintelės ir sienos atrodo kreivos lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif net akivaizdziai matosi ties virtuves kompleto sienelem kaip jos nuo svorio ilenke tas grindis is ispucia jas kitoj vietoj net seselis krenta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arturas99 @ 2009 05 15, 22:02)
drinks_cheers.gif  net akivaizdziai matosi ties virtuves kompleto sienelem kaip jos nuo svorio ilenke tas grindis is ispucia jas kitoj vietoj net seselis krenta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Bet aš turbūt jausčiau, koki kalnelį ar pakilimą kai vaikštau, ar valau? Kažkaip niekas nepasipūtę. Bet kaip sakoma, blogam šokėjui ir k....... maišo.
Greičiausiai turite gulsčiuką akyse ir net per foto galite viską išmatuoti. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvara: 15 gegužės 2009 - 21:23
QUOTE(Irunia @ 2009 05 15, 12:28)
Galima durną klausimą?
Kodėl rinktis laminatą už 84 Lt jei tiek pat yra parketlentės?
Ieškau dabar sau dangos, tai renku pliusus minusus...

Mąstau, kam mokėti toookius pinigus už sintetiką, jei parketlentės yra irgi apie 100 Lt. Jos ką negerai?

Ir dar atsakykit, ar tik pigūs laminatai kaupia krūvį? Jau tie už 84 tikrai tikrai nesielektrina? Klausiu nes žiauriai jautri esu. Jau kaip pakrato mane nuo mamos pigaus laminato tai jofana doh.gif


kiekvienas renkasi pagal savo norus mirksiukas.gif tiesiog mums patinka laminatas ir viskas, parketas ar natūralus medis nedera prie esamo interjero, kamštis ar kažkas pan. g.gif kai pirmok pirmą laminatą apie jį nežinojom, be to, nieko klijuojamo mes nenorim, žodžiu, laminatas mums tinka, nepaisant visų jūsų vardijamų minusų ir esame juo patenkinti. Dėl kainos - ji lemia kokybę. Kitas dalykas, mums buvo svarbiausia ne kaina, o forma ir spalva, jei būtume radę tokios pačios formos ir panašios spalvos pigesnių, jei būtų kokybiško, žinoma, kad būtumėm jas pirkę, o dabar... kas tiko patiko, tą ir paėmėm ax.gif
Mūsiškis TIKRAI nesielektrina schmoll.gif thumbup.gif Ir ne tik formaliai, kad rašo antistastic, bet ir iš tikrųjų mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos ir sveiki 4u.gif del kamstiniu grindu noriu pasiteirauti
kaip supratau, pasirinkimas nedidelis ir kokybiskas galima rasti tik Vainetoje, Geros grindys? kaip supratau Senukai, Ermitazas - prastesnis pasirinkimas?
ar patys klojot, ar ka samdete? jei gerai dirbo - gal galima kokoias koordinates ax.gif

noreciau virtuveje kamstiniu grindu, nes baisingai nenoriu plyteliu ir vis sukau galva, kaip cia ju isvengti ax.gif ir kamstines grindys man pasirode labai idomus variantas. tik mastau, ka daryti su koridoriumi, galvoju, ten deti plyteles , tai mastau, kaip sujungti plyteles ir kamsti. O gal ir koridoriuje deti kamsti g.gif
Atsakyti
QUOTE(alvara @ 2009 05 15, 22:23)
Bet aš turbūt jausčiau, koki kalnelį ar pakilimą kai vaikštau, ar valau? Kažkaip niekas nepasipūtę. Bet kaip sakoma, blogam šokėjui ir k....... maišo.
Greičiausiai turite gulsčiuką akyse ir net per foto galite viską  išmatuoti.   biggrin.gif



tai jus gal nepratus pastebeti tokiu dalyku mano srityje tai butina visas smulkmenas daugmaz izvelgt smile.gif paziurekite atidziau kaireje puseje ties grindimis, matot eina toks ilgas seselis palei virtuves komplekto apacia tas seselis sudarytas is to kad is priekio desnes puses yra duodama daugiau sviesos ir ta sviesa sudaro seseli pvz buna kalniukas ir krenta tai siuo atveju ta kalniuka nusviecia is desnes puses ir jis krenta i kaire puse taip pat siek tiek idemiau pazejus matosi kamscio juosta isdubus tokia baltesne, o valant ar vakstant tai taip jei tokie kalniukai tikrai jausite juos biggrin.gif biggrin.gif o del gulsciuko tai as jo neturiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arturas99: 16 gegužės 2009 - 08:25