Įkraunama...
Įkraunama...

Pavasaris širdyje ir Londone

Lietus nesulijo?

MB grizo is LT, parveze man zurnalu, sokoladiniu saldainiu, greiciau vakaras ateitu, eisiu relaksuot i vonia biggrin.gif
Atsakyti
Gerai prasisukom, lietaus negavom. Nusipirkau rudinanti losjona, pabandysiu vakare pasitepliot, vaidinsiu idegusia biggrin.gif
As tai netelpu i vonia atsigult, turiu kelius sulenkt,o tada man salta biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Na as ir netelpu,bet as pakaitom-tai kelius imerkiu,pedo-s ant vonios krasto sumetu,kai tos susala,jas i vandeni sukisu,keliai islinde buna biggrin.gif Bet vonioj pamirkt as megstu mirksiukas.gif


Man tuoj po sportu reiks apatinisu keist doh.gif Blyn visas svoris nuo vienos vietos nuejo,kur ir taip neypatingai buvo lotuliukas.gif

Nuo kada p e d o s yra keiksmazodis,kad zvaigzdutem uzdejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giega: 06 balandžio 2016 - 15:50
Teks tau Giega su push up draugaut biggrin.gif tarp kitko, siandien Tkmaxxe labai fainus calvin klein maciau su nemazu push up, buciau sau pasiemus bet apimties mano nebuvo.
Atsakyti
As ir Primarko tokius puchupus pasiemus,kad baisu ir uzsidet lotuliukas.gif Gal ri nesimato,bet as jauciu,kad grynai dirbtinius papus uzsidejus lotuliukas.gif
Atsakyti
Na kartais gal visai idomu ir dviem dydziais didesniais papais pasimakaluot lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2016 04 06, 15:35)
As ir Primarko tokius puchupus pasiemus,kad baisu ir uzsidet lotuliukas.gif Gal ri nesimato,bet as jauciu,kad grynai dirbtinius papus uzsidejus lotuliukas.gif



prajuokinai su dirbtinais papais biggrin.gif

Heida, o panoms i mokykla nereikia, kad Romforda siaubiat dienos metu bigsmile.gif

Giega, gal kavkes sestadieni ryte Romforde? Vaziuoju pas kirpeja ant 11:30
Atsakyti
QUOTE(Heida @ 2016 04 06, 16:26)
Na kartais gal visai idomu ir dviem dydziais didesniais papais pasimakaluot  lotuliukas.gif

ten gerais 3,o gal net ir 4 dydziais didesni gaunas lotuliukas.gif

QUOTE(*nova* @ 2016 04 06, 17:09)


Giega, gal kavkes sestadieni ryte Romforde? Vaziuoju pas kirpeja ant 11:30

Nebeiseina man sestad rytais ax.gif 9.30 einu i gyma,paskui alus...Kol ten kol ten ir be 14 niekaip neatsilaisvinu...
Atsakyti
Nova, atostogos dar joms, tai va ir badziojames.
Atsakyti
Heida,nesirudink vakare schmoll.gif ,atsikelsi plėmuota,ypač jei oda sausa...geriau ryte po dušo mirksiukas.gif

Nuo kada giegai reikia pisg up blink.gif bigsmile.gif

Maniškiam ir atostogos,tik antr į mokslus...

Aš tai nerandu nieko pirkt ko noriu,nes visas senas garderobas netinka man jau unsure.gif galiu dabar megsti kilimus iš skudurų biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas...kaip šalta unsure.gif
Heida,jau rudė?
Atsakyti
Labukas

QUOTE(Mrs. Patranka @ 2016 04 06, 19:09)

Nuo kada giegai reikia pisg up blink.gif  bigsmile.gif


Aš tai nerandu nieko pirkt ko noriu,nes visas senas garderobas netinka man jau unsure.gif galiu dabar megsti kilimus iš skudurų biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif O kada man jo nreikejo lotuliukas.gif Tik dabar didesniu reiks,jei noriu,kad atrodytu,kaip buvo cool.gif

O tu ka su garderobu pasidarei?

Siandien svarstykles nudziugino,tik va as nematau nuo kur ten tas svoris krenta..Nu ryskiai nuo pushapines vietos lotuliukas.gif
Uzvakar FB paskaitinejau apie skydliauke,kad svoris is niekur auga,kad sunku numest,kad plaukai siaubingai slenka...Man LT vis bandydavo struma pripaisyt,nu ten kazkaip pagal kakla,ispustas akis...Bet niekad nerasdavo...Dabar plaukai tikrai siaubingai slenka.Nu neikas nepabeda,jokie vitaminai,jokie sustri sampunai,masazai ir liaudies priemones...Kazkaip SB pasakiau,kad reiktu issitirt,vakar jau skambina-uzregistraves i GP mane lotuliukas.gif
Atsakyti