Įkraunama...
Įkraunama...

Pavasaris širdyje ir Londone

QUOTE(giega @ 2016 04 07, 09:11)
Labukas
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O kada man jo nreikejo lotuliukas.gif Tik dabar didesniu reiks,jei noriu,kad atrodytu,kaip buvo cool.gif

O tu ka su garderobu pasidarei?

Siandien svarstykles nudziugino,tik va as nematau nuo kur ten tas svoris krenta..Nu ryskiai nuo pushapines vietos lotuliukas.gif
Uzvakar FB paskaitinejau apie skydliauke,kad svoris is niekur auga,kad sunku numest,kad plaukai siaubingai slenka...Man LT vis bandydavo struma pripaisyt,nu ten kazkaip pagal kakla,ispustas akis...Bet niekad nerasdavo...Dabar plaukai tikrai siaubingai slenka.Nu neikas nepabeda,jokie vitaminai,jokie sustri sampunai,masazai ir liaudies priemones...Kazkaip SB pasakiau,kad reiktu issitirt,vakar jau skambina-uzregistraves i GP mane lotuliukas.gif

Kažkaip nepastebėjau niekad kad tu maža(.)(.) ax.gif

Ką padariau?...nieko,nebenoriu niekuom iš ten renkgtis,nepatinka....užtai ir lakstau su juodom tympom,juodu puchavyku ir juodais kedais doh.gif pasiėmus į rankas drobinį krepšelį....
Reikia išparduoti škurlius,kol kandys nesuėdė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2016 04 07, 10:46)
Heida,jau rudė?

Vos gelsva tik, ant delnu tik matosi geriausiai biggrin.gif

QUOTE(giega @ 2016 04 07, 11:11)
..Dabar plaukai tikrai siaubingai slenka.Nu neikas nepabeda,jokie vitaminai,jokie sustri sampunai,masazai ir liaudies priemones...Kazkaip SB pasakiau,kad reiktu issitirt,vakar jau skambina-uzregistraves i GP mane lotuliukas.gif

Tai gerai, pati juk neuzsirasytum pas GP.
Man padejo nuo slinkimo varnalesu aliejus, is LT atsiveziau, issitrini galva pries plaunant ir palaikai 20-30 minuciu.Kasdien nereikia, kokius pora kartu i savaite ar karta. Tik ilgai reik naudot, gal po puses metu pasijaute kad sepety nebedaug plauku lieka.

Mrs Patranka, oho kaip tu cia kardinaliai stiliu nori pakeist, koks tau dabar palei dusia ir siaip patinka?
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2016 04 07, 09:55)
Kažkaip nepastebėjau niekad kad tu maža(.)(.) ax.gif



Nepameni kaip meravomes?Juk pas mane maziausi buvo lotuliukas.gif



QUOTE(Heida @ 2016 04 07, 10:27)
Vos gelsva tik, ant delnu tik matosi geriausiai  biggrin.gif

Tai gerai, pati juk neuzsirasytum pas GP.

Man padejo nuo slinkimo varnalesu aliejus, is LT atsiveziau, issitrini galva pries plaunant ir palaikai 20-30 minuciu.Kasdien nereikia, kokius pora kartu i savaite ar karta. Tik ilgai reik naudot, gal po puses metu pasijaute kad sepety nebedaug plauku lieka.



biggrin.gif Na svarbu,kad nedryzuota gavais biggrin.gif

schmoll.gif Tikrai neuzsirasyciau...Ir tai dar galvoju atsaukt lotuliukas.gif

Na si karta kazkas rimciau cia man su tuo slinkimu...Ir anksciau pavasari paslinkdavo tei plaukai,bet sugeri Perfectil ir susitvarko.Dabar jokio poveikio..Nusipirkau visu isgirta biotina-jokio poveikio..Kazkada turejau Exagon ampoles,labai sustipreje plaukai buvo,vel nusiprikau,sunaudojau-jokio poveikio...Ir net toks jausmas,kad kuo toliau tuo labiau slenka tie plaukai...
Man ta struma visada bande pripaisyt,tai jei yra galimybe,tegu tiria..Maza ka...Nors gal ir nuo spaudimo vaistu,ju ir pasalinis poveikis-plauku slinkimas.
Atsakyti
Giega,nea blush2.gif biggrin.gif
Heida...rimtai tai labai apsišopinčiau all saints arba &otherstories...domina tik juoda,samaninė,,bordo,tamsiai mėlyna spalvos.......žodžiu reiks manau reiks su savo finansai nors iki camden town kada nulėkt biggrin.gif reikia man balahonų,igų masif sijonų,kelnių plačių ir t.t.
Papildyta:
Heida,man Kaušpėdienė arhitektė labai dabar palei dūšią...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs. Patranka: 07 balandžio 2016 - 12:06
VAsara arteja,tokiu tamsiu spalvu nori?
Pas mane atvirksciai-visi rubai sveiseja biggrin.gif
As dabar ir biski uzspaudus finansus,leksim kada iki outletu pasishopint..jei ten nieko gero nerasiu,tada cia per pardes eisiu...

Blyn cia kuria diena TKMaxxe Ted Bakerio bateliai buvo wub.gif Blyn blyn,niekaip kojos neikisau doh.gif
Atsakyti
Buvo ne viena ir ne penkios tos vasaros mano spalvotos,kaip ir žiemos biggrin.gif ...nenoriu ir tiek,pavargau,nuo savo ano stiliaus,jei galima jį buvo taip vadinti schmoll.gif
Noriu laisvo,neįpareigojančio rūbo...
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2016 04 07, 12:42)
Nepameni kaip meravomes?Juk pas mane maziausi buvo lotuliukas.gif
biggrin.gif Na svarbu,kad nedryzuota gavais biggrin.gif

Oj tu bytute, ir papus mieravotes lotuliukas.gif
Nedryzuota, labai kad duos spalva ir nesitikejau, labai jau ekologiskas, tik is naturaliu ingredientu, tokie paprastai didelio efekto niekur neduoda. Bet maciau visai idomu atrodo lorealio krema naudoti duse, nusiprausi, issitrini ir vel nusiprausi, va tas turetu but neblogas gal g.gif

Tau gal GP galetu pakeist vaistu rusi, juk yra ir kitokiu, gal tiktu labiau ir neturetu pasalinio poveikio slinkimo.
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2016 04 07, 13:02)
Giega,nea blush2.gif  biggrin.gif
Heida...rimtai tai labai apsišopinčiau all saints arba &otherstories...domina tik juoda,samaninė,,bordo,tamsiai mėlyna spalvos.......žodžiu reiks manau reiks su savo finansai nors iki camden town kada nulėkt  biggrin.gif reikia man balahonų,igų masif sijonų,kelnių plačių ir t.t.
Papildyta:
Heida,man Kaušpėdienė arhitektė labai dabar palei dūšią...

Paziurejau i Kauspediene, na labai gerai atrodo moteris.
All saints tai nepigus nepigus drabuziai, kokybe aisku nebloga irgi.

QUOTE(giega @ 2016 04 07, 13:06)
Blyn cia kuria diena TKMaxxe Ted Bakerio bateliai buvo wub.gif Blyn blyn,niekaip kojos neikisau doh.gif

Tai tavo koja dar maza,o mano 7 dydzio Tkmaxx labai retai kas buna verysad.gif
Atsakyti
TAi va,kad jau uzregistravo,tai nueisiu ,lai siuncia darytis kraujo tyrymus,o paskui sprendzia ka i ka pakeist biggrin.gif

MAno 6 dydis...TAi randu dar biggrin.gif Tie TB irgi buvo 6 dydzio,bet jie labai siauri,neikisau kojos...As ir outletuose kiek esu bandzius igrust koja,net ir i didesni dydi,nu niekaip...LAbai siuruciai ju bateliai buna ax.gif O gaila,man reikia ju biggrin.gif

DAbar nesenai pirkau Geox basankes.O va situ noreciau kokia puse dydzio mazesniu...NA bet ir nebuvo..DAr su kaina stovi,sakau,vdrug kitam TKMaxxe uzmatysiu mazesni dydi mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Heida,aš specialiai važiuoju iki leyton tkmax'o,ten sunkvežiniu vežk 7/8 dydį,nes man kartais toks,kartais anoks tinka...o kartais paglostau kokį gražuolį ir išeinu rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane šnd tarybiniai pietūs,kotletai su grikiais,baltas svogūnų padažas,garnyrui rauginti agurkai ir burokėlių mišrainė su žirneliais...

Bet jau kai pamačiau grikių kainą tai vos nenukritau parduotuvėj doh.gif
Atsakyti
Kaip senai grikiu valgiau, jauciu jau kokie metai, man visai skanu, seimyna tik nevalgo ju. Siandien virsiu perliniu kruopu sriuba, irgi toks tarybinis patiekalas biggrin.gif
Sutvarkem vaiku knygas, atrusiavom kas lieka, kas labdarai, o lietuvisku knygu didziausias maisas, kai kurios net neatverstos, reiks padet kazkur.
Atsakyti
Pas mane valgo ir perlines ir grikius ir visas kitas...bet kai perki daug,didesnėse pardėse tai kažkaip gal neatkreipi dėmesio,o čia galvoju tik grikių paimsiu,ir girdžiu sako du pinigai doh.gif nesitikėjau,norskad duona pabrango tai pastebėjau jau keli mėnesiai...
Atsakyti