Įkraunama...
Įkraunama...

Vasara Londone

Gal kuri žitot kokį gerą strip klubą vyrų moterims?
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2016 05 19, 16:53)
Gal kuri žitot kokį gerą strip klubą vyrų moterims?

Kazkada buvo toks Cirqus tavern,bet ten jau tik vyrai moterims belikes...Ir tik atsiliepimus girdejus apie Dreams Boy,bet jie nenusirengia visiskai,tik siaip erotiskai soka....

Hortensija kazkada sode augo,bet ji savaime augo biggrin.gif

MAn ir paciai patiko ideja su tuo nuotrauku remeliu biggrin.gif Nes nu atvirute padoresne 8sv...Nu o ka ja-perskaitys ir ismes..Remeli gal ir pasides kur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2016 05 19, 16:53)
Gal kuri žitot kokį gerą strip klubą vyrų moterims?


bigsmile.gif na ir ka svesit tokioj aplinkoj bigsmile.gif ar tik siaip - atsipalaidavimui g.gif

Grazios geles. Kaime babute vadino "gulbinu" mirksiukas.gif mano siais metais kazko numire. Stovi plikas visas. Bande zalius lapelius leisti, bet salnu gavo ir vsio, jokiu gyvybes zenklu nerodo unsure.gif
Atsakyti
Nova,Sviedinį vesiu parodyt kaip vyrai šoka,niekaip savarankiškai neišmoksta....juokauju😉Ne man reikia čia,taip klausė,galvoju pas jus užklausiu..

Labas rytas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs. Patranka: 20 gegužės 2016 - 07:59
Labukas

QUOTE(Mrs. Patranka @ 2016 05 20, 06:39)
Nova,Sviedinį  vesiu parodyt kaip vyrai šoka,niekaip savarankiškai neišmoksta....juokauju😉Ne man reikia čia,taip klausė,galvoju pas jus užklausiu..

Labas rytas..

O gal cia kokiam mergvakariui?VA tie dream boys,drauge buvo,patiko jai mirksiukas.gif
https://www.dreamboys.co.uk

Pasejau zole,jau 2 rusiu paseta,jau trasu pripilta,o vistiek nedygsta g.gif Uztai va rozes tuoj tuoj pilnai zydes mirksiukas.gif
https://scontent-lhr...amp;oe=57CCBBA1

https://scontent-lhr...amp;oe=579A664D
Atsakyti
Labas,

Galvojau, kokios nekalbios panos, o, kad tema pasibaigusi ir nauja yra, neužfiksavau kažkaip doh.gif

Taigi, ačiū Heida už temą biggrin.gif

Gražios gėlės visų. Tokia rožės spalva mano pati mėgstamiausia wub.gif
Mano dičkis, taigi visų galų meistras, sukalė man lovelį gėlėms ar kam. Sukam galvą, ką dabar pasodinti, kam dar ne per vėlu. g.gif Jaučiu, kokių prieskoninių augalų primesim, jų visada reikia bigsmile.gif

NOVA, kaip sūnaus koja?

Atsakyti
Sveikos

Giega, kokie jau roziu ziedai wub.gif pas mane dar tik suka... Net spalva neislindus mirksiukas.gif

Limcamca, skauda dar jam ta koja, bet sake vistiek futbola su bendradarbiais los. Atsilost nori biggrin.gif
Meistriukas geras jusu vaikus bus, pamatysi... Visi sakys, auksines rankas turi 4u.gif

Lotuliuk, pasuksiu po darbo mirksiukas.gif

Nu bet kaip salta ... Nesamone kazkokia doh.gif
Atsakyti
Kam įdomu apie rododendrus,žodžiu,numetes žiedus leidžia kitus,žydi visą iki vidurio rudens,labai megsta kavos tirščius..
Atsakyti
Jei neklystu, kavos tirscius ir rozes megsta mirksiukas.gif

Oranzinelape, junkis gi pagaliau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nova*: 20 gegužės 2016 - 13:04
QUOTE(*nova* @ 2016 05 20, 12:03)
Jei neklystu, kavos tirscius ir rozes megsta  mirksiukas.gif

Oranzinelape, junkis gi pagaliau  biggrin.gif  4u.gif

Gal ir mėgsta,nesidomėjau,nes man rožė ne gėlė,nei sode,nei vazoj...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2016 05 20, 12:08)
Gal ir mėgsta,nesidomėjau,nes man rožė ne gėlė,nei sode,nei vazoj...

drinks_cheers.gif

O kodel? biggrin.gif

Man rozes labai labai wub.gif Reiks pabarstyt joms kavos tirsciu biggrin.gif Dabar taip fainai tebletem is aparato gaunas-bus porcijom kiekvienai biggrin.gif

KAzi o koks fikusas nemegsta kavos g.gif Zinau jis alu ir brendi megsta,bet gal ir kavos tisciai tiktu g.gif
Atsakyti
Nemėgstu aš rožių ir viskas...man jos kažkokios atrodo,negyvos,bejausmės...
Atsakyti