Įkraunama...
Įkraunama...

Danijos pleputės

o dievai, negalėjau nepasidalint..miriau iš juoko, kokia pikta katė.. lotuliukas.gif

įžeista katė
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aciu uz namucius 4u.gif

Mes ir nesvenciam nei Valentino, nei kovo 8. MB palepina be progos wub.gif

Apie sunis negaliu isijungt i diskusija, nes neturiu smile.gif bet noreciau, tik kolkas dar manau, kad pupyte musu per maza ax.gif

Jau tas vejas doh.gif o dar ir sniegas siandien doh.gif prasirgau kelias dienas, maze mano be lauko verysad.gif

P.S. Ruttaly, labai grazi sunyte wink.gif musu draugai savo dukryte pavadino tokiu pat vardu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo risaulyte: 10 kovo 2013 - 19:51
QUOTE(risaulyte @ 2013 03 10, 19:48)


P.S. Ruttaly, labai grazi sunyte wink.gif musu draugai savo dukryte pavadino tokiu pat vardu  biggrin.gif


perskaičiau suknytė..ir galvoju, kokią čia suknytę kokiu vardu pavadinta lotuliukas.gif lotuliukas.gif MB irgi turėjo nutikimą, kai buvo tetos gimtadienį ir jam pristatė svečią tokiu pat vardu, tai irgi, čia Kira ir čia Kira lotuliukas.gif MB labai patinka šitas vardas, jis norėjo, jei turėsim dukrą, tokiu pavadint, bet aš buvau kategoriškai prieš, nes man nepatinka...tai sakiau, jei jau nori, tai tegu sau šunį pavadina, tai ir pavadino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 03 10, 22:05)
perskaičiau suknytė..ir galvoju, kokią čia suknytę kokiu vardu pavadinta  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif MB irgi turėjo nutikimą, kai buvo tetos gimtadienį ir jam pristatė svečią tokiu pat vardu, tai irgi, čia Kira ir čia Kira  lotuliukas.gif  MB labai patinka šitas vardas, jis norėjo, jei turėsim dukrą, tokiu pavadint, bet aš buvau kategoriškai prieš, nes man nepatinka...tai sakiau, jei jau nori, tai tegu sau šunį pavadina, tai ir pavadino  lotuliukas.gif


thumbup.gif lotuliukas.gif niekad nesu girdejus tokio suniuko vardo, tai ne nesutapatinau kazkaip, tiko tai mergaitei toks vardas, bet dabar keistai atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(risaulyte @ 2013 03 10, 22:29)
thumbup.gif  lotuliukas.gif niekad nesu girdejus tokio suniuko vardo, tai ne nesutapatinau kazkaip, tiko tai mergaitei toks vardas, bet dabar keistai atrodo  lotuliukas.gif


turbūt dėl to, kad ne šuniškas vardas..man atrodo, kad rusiškas..bent jau man rusiškai skamba.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 03 10, 23:44)
turbūt dėl to, kad ne šuniškas vardas..man atrodo, kad rusiškas..bent jau man rusiškai skamba.. smile.gif

aha rusiskas, tie draugai rusiukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fillipa @ 2013 03 10, 15:24)
Svenciamos buv. tarybos sajungos salyse, bet kitose salyse tik per tv ar radija primenama apie moteru teisiu iskovojimo diena bet tikrai nesvenciama mirksiukas.gif


Na žiūrint kas kaip tą šventimą supranta... 4u.gif "1911 metų kovo 8 d. pirmą kartą Tarptautinė moters diena buvo minima Vokietijoje, Australijoje, Danijoje, Švedijoje. Kai kuriose šalyse moterys bijojo oficialiai švęsti šią dieną, kad nebūtų nubaustos policijos." Nekalbu, kad tai kokia fiesta, bet gėlių tą dieną tikrai padaugėja... Švenčiama buvo tarybos sąjungos šalyse, bet aplamai pasidomėjus, tai ši diena siekia dar antikos laikus, kada moterys reikalaudavo įpatingo vyrų dėmesio... thumbup.gif

QUOTE(ruttaly @ 2013 03 10, 17:29)
o dievai, negalėjau nepasidalint..miriau iš juoko, kokia pikta katė.. lotuliukas.gif

įžeista katė


Super!!! lotuliukas.gif Kokia meilės scena... lotuliukas.gif

QUOTE(risaulyte @ 2013 03 10, 19:48)

Mes ir nesvenciam nei Valentino, nei kovo 8. MB palepina be progos  wub.gif

Jau tas vejas  doh.gif  o dar ir sniegas siandien  doh.gif  prasirgau kelias dienas, maze mano be lauko  verysad.gif



Šaunu, kad palepina be progos, bet man vistiek gražu, kad yra tokių gražių švenčių sugalvota kaip Įsimylėjėlių diena ar Moters diena... 4u.gif
O kurioj vietoj čia sniegas? g.gif Pas mus tai keletas snaigių nukrito, o šiaip sniego nė lašo... schmoll.gif Sveik greičiau 4u.gif Aš tai sugebėjau atsigėrusi šalto jogurto anginą pasigauti, gerklę skauda baisu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 03 09, 23:33)
tai kad čia ne pitbulis kaltas dėl to, bet kad niekas jo tinkamai neišdresavo..


Taip, ne pitbulis, o seimininkas, sutinku. Bet kaip tu gali zinoti pas ka pateks tas kovinis suo?
Del to, as manau, kad reikia uzdrausti laikyti tuos sunis. Jei turi nuosava nama, laikyk ir vedziok ji tenai. Bet tik ne kur yra daug zmoniu. Ar daugiabuciuose namuose.
Cia liecia ir tu visu rotveileriu, ciau-ciau ir pan...

QUOTE(ruttaly @ 2013 03 10, 18:29)
o dievai, negalėjau nepasidalint..miriau iš juoko, kokia pikta katė.. lotuliukas.gif

įžeista katė


Oi cia geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O kas del kovo 8-ios, tai man tiesiog grazu! Daug geliu, jauciasi svente, malonu kad vyrai sveikina moteriskes darbe, gal kokia maza vakareli padaro. Ir nesvarbu ar tai tarybine svente, ar netarybine.
Buvo vyru diena (vasario 23) ir moteru diena lotuliukas.gif Man ta svente ''siluma'', pavasariu kvepia.
Cia, man asmeniskai, truksta pagarbos moterim ar kaip cia pasakius. Tikriausiai, pagarba ne pats tinkamiausiai zodis.
Dabar jau pripratau, o anksciau kazkaip tai nelabai jauciausi, jei koks vyras nepraleidavo i prieki....Transporte, darbe, bet kur. Labai krisdavo i aki. biggrin.gif
Na..cia gal jau tiesiog kulturos reikalas.

Atsakyti
QUOTE(Marija78 @ 2013 03 11, 09:45)
Taip, ne pitbulis, o seimininkas, sutinku. Bet kaip tu gali zinoti pas ka pateks tas kovinis suo?
Del to, as manau, kad reikia uzdrausti laikyti tuos sunis. Jei turi nuosava nama, laikyk ir vedziok ji tenai. Bet tik ne kur yra daug zmoniu. Ar daugiabuciuose namuose.
Cia liecia ir tu visu rotveileriu, ciau-ciau ir pan...


O kas del kovo 8-ios, tai man tiesiog grazu! Daug geliu, jauciasi svente, malonu kad vyrai sveikina moteriskes darbe, gal kokia maza vakareli padaro. Ir nesvarbu ar tai tarybine svente, ar netarybine.
Buvo vyru diena (vasario 23) ir moteru diena  lotuliukas.gif Man ta svente ''siluma'', pavasariu kvepia.
Cia, man asmeniskai, truksta pagarbos moterim ar kaip cia pasakius. Tikriausiai, pagarba ne pats tinkamiausiai zodis.
Dabar jau pripratau, o anksciau kazkaip tai nelabai jauciausi, jei koks vyras nepraleidavo i prieki....Transporte, darbe, bet kur. Labai krisdavo i aki.  biggrin.gif
Na..cia gal jau tiesiog kulturos reikalas.


na būtent, niekada nežinai, kas tą šunį gali įsigyti..o tai apriboti yra be galo sunku..ir labai gaila, kad dėl žmonių kvailumo, kenčia nekaltas padaras..
o Danijoj juk negalima laikyti kovinių šunų, tai čia jau turbūt ir nelb pamatysi tokį..smile.gif

o dėl praleidimo į priekį, juk istoriškai eidavo pirmas vyras, dėl to, jog apsaugotų moterį, nes ji silpnesnė..tai jeigu kas, tai vyras nukentėdavo..jeigu teisingai prisimenu..o čia tai jie dėl lygių teisių nepraleidžia..visi lygūs..man tai netrukdo, gal labiau, kai esam LT yra keista, kad jis taip..bet čia jau mano problemos, jo kultūra visai kita ir jam yra keistų dalykų LT, kurių jis nedarytų.. rolleyes.gif

o dėl pagarbos, tai MB pasakytų, kad čia jos vyrams trūksta iš danių pusės..jų feminizmas jau perlipęs per kraštus.. lotuliukas.gif

o vyrų diena nėra birželį, ta karių diena? visad maniau, kad kažkur tokiu metu, apie vasarį pirmą kartą girdžiu g.gif

o kam nepatinka šventės? man irgi patinka, aš už bet kokias šventes..bet juk neversiu žmogaus švęsti, jei jam tai nepriimtina..aš ir gėles mėgstu, bet jų čia gaunu, kai žmonės ateina į svečius, tai labai nenukenčiu lotuliukas.gif LT to niekad nesulaukčiau..tiesą sakant, labai žavus tonas, kai atneša šeimininkei gėlių..spėju, kad ir LT kai kur neša, bet jau be galo retai.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ruttaly @ 2013 03 11, 11:11)
na būtent, niekada nežinai, kas tą šunį gali įsigyti..o tai apriboti yra be galo sunku..ir labai gaila, kad dėl žmonių kvailumo, kenčia nekaltas padaras..
o Danijoj juk negalima laikyti kovinių šunų, tai čia jau turbūt ir nelb pamatysi tokį..smile.gif

o dėl pagarbos, tai MB pasakytų, kad čia jos vyrams trūksta iš danių pusės..jų feminizmas jau perlipęs per kraštus.. lotuliukas.gif

o vyrų diena nėra birželį, ta karių diena? visad maniau, kad kažkur tokiu metu, apie vasarį pirmą kartą girdžiu g.gif


Zinok, vienas reikalas kai nukencia padaras, o visai kitas, kai tas padaras nuzudo ar puola kitus zmones. Sutinku, sunku uzdrausti. Bet, jei uzdraustu, tai vistiek manau sumazetu norinciu isigyti tuos sunis.

Ir, jei zmones zinotu, kad tai yra uzdrasuta, tai, pamacius, pranestu policijai ir ta suni konfiskuotu.

As irgi manau, kad cia jau per daug to femnizmo. Vistiek moteris yra silpnoji puse lotuliukas.gif

Aisku, kad nieko versti nereikia nieko svesti. Tiesiog kalba apie pati svente. Nors karta per metus lotuliukas.gif

Vasaris tai dar is tarybiniu laiku, tu gal ir neprisimeni. Cia buvo kariuomenes diena, na...arba vyru diena biggrin.gif
Atsakyti

Labas rytas 4u.gif
QUOTE(DeiviSama @ 2013 03 11, 10:07)
O kurioj vietoj čia sniegas?  g.gif Pas mus tai keletas snaigių nukrito, o šiaip sniego nė lašo... schmoll.gif Sveik greičiau  4u.gif Aš tai sugebėjau atsigėrusi šalto jogurto anginą pasigauti, gerklę skauda baisu...  doh.gif

sniego daaaaaaaaaaaaaug tarp Koldingo ir Esbjergo. Vakare ir nakti isvis belekiek pridrebe. Saulyte siandien sviecia tai grazu labai. Nu bet blyn jau noriu pavasario o ne ziemos biggrin.gif
Oi sveik ir tu 4u.gif angina bjaurus reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Marija78 @ 2013 03 11, 09:45)

O kas del kovo 8-ios, tai man tiesiog grazu! Daug geliu, jauciasi svente, malonu kad vyrai sveikina moteriskes darbe, gal kokia maza vakareli padaro. Ir nesvarbu ar tai tarybine svente, ar netarybine.
Buvo vyru diena (vasario 23) ir moteru diena  lotuliukas.gif Man ta svente ''siluma'', pavasariu kvepia.
Cia, man asmeniskai, truksta pagarbos moterim ar kaip cia pasakius. Tikriausiai, pagarba ne pats tinkamiausiai zodis.
Dabar jau pripratau, o anksciau kazkaip tai nelabai jauciausi, jei koks vyras nepraleidavo i prieki....Transporte, darbe, bet kur. Labai krisdavo i aki.  biggrin.gif
Na..cia gal jau tiesiog kulturos reikalas.

drinks_cheers.gif sutinku, man tai irgi labai gražu, kai vyrai sveikina... Lietuvoje net policininkai gatvėje gėlėmis pasveikino moteris... wub.gif Na mes gi tokios, mums norisi dėmesio... 4u.gif
MB kažkada juoko formoj paklausė ar žinau, kodėl moterys visada praleidžiamos į priekį? Tam, kad vyrai įsitikintų ar ten saugu... Tai kažkaip dabar net ir nebekreipiu dėmesio, jei kas nepraleidžia... lotuliukas.gif

QUOTE(ruttaly @ 2013 03 11, 10:11)

o kam nepatinka šventės? man irgi patinka, aš už bet kokias šventes..bet juk neversiu žmogaus švęsti, jei jam tai nepriimtina..aš ir gėles mėgstu, bet jų čia gaunu, kai žmonės ateina į svečius, tai labai nenukenčiu lotuliukas.gif LT to niekad nesulaukčiau..tiesą sakant, labai žavus tonas, kai atneša šeimininkei gėlių..spėju, kad ir LT kai kur neša, bet jau be galo retai.. smile.gif

Na čia turbūt kiekvienos kultūros išskirtinumas... thumbup.gif Tikrai super gestas atnešti šeimininkei gėlių... thumbup.gif

QUOTE(risaulyte @ 2013 03 11, 10:59)
Labas rytas 4u.gif
sniego daaaaaaaaaaaaaug tarp Koldingo ir Esbjergo. Vakare ir nakti isvis belekiek pridrebe. Saulyte siandien sviecia tai grazu labai. Nu bet blyn jau noriu pavasario o ne ziemos biggrin.gif
Oi sveik ir tu 4u.gif angina bjaurus reikalas.

Na nieko sau... O aš džiaugiuosi, kad pagaliau vėjas nurimo... Saulutė ir pas mus šiandien labai labai... wub.gif
Atsakyti