Įkraunama...
Įkraunama...

Geri ginekologai Šiauliuose

O gal kas gimdet pas Rimsiene? Idomu butu suzinoti, kaip ji?
Atsakyti
einu pas v.balciuniene. pas ja eidavau ir iki nestumo, bet tik dabar jau apsilankymai pas ja kainuoja. pirmasis-50lt, kiti visi po 30 lt. siaip man tai labai patinka sita gydytoja. demesinga ir atidi, visada atsakys, ko paklausi, neskuba. drauge eina pas vilutiene, tai skundziasi, kad labai greitai jin ten viska, net paklaust nespeja ko norejo, kaip ta gydytoja ja pravaro. jai moka ir po 30 lt, o is pradziu sake mokek, kiek turi biggrin.gif biggrin.gif siaip, kai gulejau ligoninej buvo dar viena gine , irgi pavarde balciuniene, bet vardas jurgita, ir jaunesne. tai ta man irgi labai faina pasirode, taip atidziai viska daro, matyt dar neislepinta pinigeliu ax.gif ax.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos!
As lankiausi pas Mackeliene, is pradziu privaciai, po to prisiregistravau gimdymo namuose, bet jai visada mokedavau kas antra apsilankyma po 50lt.
Siaip ir gimdyme susimokejau kad dalyvautu, bet kadangi cezario daryti nereikejo, tai kaip ir nieko jai daryti neteko. Viska atliko akusere, kuri pasitaike aukso verta thumbup.gif !!!!!
Atsakyti
Sveikutes,
as lankausi pas Vilutiene jau nemazai metu,gera gydytoja,neturiu jokiu priekaistu thumbup.gif Na gal kartais per mazai demesio skiria,matyt labai daug pacienciu turi,nes telefonas jos netyla per konsultacija.Visa nestumo laika lankiausi pas ja ir del gimdymo tariausi.Visa gimdymo laika mane priziurejo,drasino ir buvo labai atidi.Galop padare cezario pjuvi,nes nepavyko paciai pagimdyt.Zodziu viskas baiges gerai,ir siandien esu dekinga jai uz issaugota musu berniuka(nestumas buvo komplikuotas).Gerbiu sita gydytoja clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2008 01 06, 12:13)
Sveikutes,
as lankausi pas Vilutiene jau nemazai metu,gera gydytoja,neturiu jokiu priekaistu thumbup.gif Na gal kartais per mazai demesio skiria,matyt labai daug pacienciu turi,nes telefonas jos netyla per konsultacija.Visa nestumo laika lankiausi pas ja ir del gimdymo tariausi.Visa gimdymo laika mane priziurejo,drasino ir buvo labai atidi.Galop padare cezario pjuvi,nes nepavyko paciai pagimdyt.Zodziu viskas baiges gerai,ir siandien esu dekinga jai uz issaugota musu berniuka(nestumas buvo komplikuotas).Gerbiu sita gydytoja clap_1.gif


Pritariu drinks_cheers.gif Man šita gydytoja pati geriausia pas kokias tik buvau. Kaip tik ji visada rodydavo labai daug dėmesio, ir visada atsakydavo į visus užduodamus klausimus, niekada neskubindavo ir apskritai buvo SUPERINĖ wub.gif Gaila, kad dabar gyvenu Vilniuje, tai kol kas dar neradau jokios panašios gydytojos. Esu labai dėkinga jai, kad mane prižiūrėjo visą nėštumą ir priėmė gimdymą. Na, man jos tikrai trūksta. O tos, kurios čia sako, kad ši gydytoja yra nedemėsinga, tai matyt nebuvo tikrai pas nedėmesingas ginekologes.
Atsakyti
As taip pat pagiriamaji zodi sakau Valdai Balciunienei thumbup.gif Puiki gydytoja,nieko negaliu daugiau pasakyti, tik, kaip ir rase einant pas ja i kabineta Vytauto g. tenka labai daznai ''apsisarvuoti'' kantrybe, kad teks (bent taip daznai buna) nuo 40min iki 1val palaikti schmoll.gif Bet atperka tai visas jos demesys, patarimai, prieziura .
Atsakyti
Jau pasimeciau tarp tu Balciunieniu ax.gif Gal kas gimdete prie jaunos Balciunienes (Jurgitos berods, kuri yra Jurgaitienes dukra) ? Kaip ji ?
Atsakyti
biggrin.gif Yra Valda Balciuniene vyresne ir J.Balciuniene jaunesne tongue.gif
Atsakyti
gal kuri turit atsiliepimu apie gyd. ruibyte?
Atsakyti
QUOTE(patinka @ 2008 01 19, 21:25)
gal kuri turit atsiliepimu apie gyd. ruibyte?


Išmano moteris savo darbą, tik ar visuomet atidžiai dirba - negarantuoju. Labai jau greita
Atsakyti
Sveikos mamytes, esamos ir busimos,
nejau niekas neturite jokiu atsiliepimu apie gyd. O.Rimsiene, bukit geros, atsiliepkite biggrin.gif
Atsakyti
Kate1,aš pas Rimšienę nesilankiau,bet iš draugių,kurios lankėsi pas ją,girdėjau tik blogus atsiliepimus ir perėjo pas kitas gydytojas mirksiukas.gif
Kai laukiausi pirmosios,lankiausi pas Mackelienę,man ji gera gydytoja,o su mažiuku lankiausi pas Ruibytę,niu visai nieko gydytoja,bet Mackelienė labiau patiko ax.gif
Atsakyti