Įkraunama...
Įkraunama...

Kanai

QUOTE(giekab @ 2007 09 16, 15:55)
sveikos siemet pirmais metais auginu kanais, taigi pirma kart ir kasiu  blush2.gif mamytukas04 prasom pasakyti ar pjaunat kotus prie pat gumbu ar kazkiek paliekat ir stiebo, kai nesat ziemai juos i rusi ? g.gif  4u.gif

As tai palieku kelis cm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 09 16, 15:07)
As tai palieku kelis cm  mirksiukas.gif

Bet paskui jie kažkaip atšoksta išdžiūvę.
Atsakyti
Aš išrovus padedu apdžiūt ( stengiuos raut saulėtą dieną) ir nupurtau didžiąsias žemes, o kas lieka dadu į dėžę stipriai nerakinėdama ax.gif
Atsakyti
kada jau ruosiates kasti kanas? ar dar per anksti - dabar tokios siltos ir sauletos dienos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2007 09 18, 20:35)
kada jau ruosiates kasti kanas? ar dar per anksti - dabar tokios siltos ir sauletos dienos wub.gif

Po pacio pirmo naktinio saltuko, kaip ir jurginus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 09 18, 20:57)
Po pacio pirmo naktinio saltuko, kaip ir jurginus  mirksiukas.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giekab @ 2007 09 18, 19:35)
kada jau ruosiates kasti kanas? ar dar per anksti - dabar tokios siltos ir sauletos dienos wub.gif

kanas rauk tada, kai po salnu pajuoduoja, suglemba lapai..., nes jei salnele menka, tai jos gal net nepajaus, jei kur uzuovejoj auga.
Atsakyti
Na as kanus ir siemet pirma karta buvau sodinus, tik as sodinau i vazonus, tai dabar kazkaip po siandienos salnu bijau, kad bus gibloje dielo. Gal kas pasakys man ar tikrai juos butina israuti is tu vazonu, ar uztenk sakysim nupjauti prie zemes paliekant kelis cm ir padeti tamsiai i garaza. Labai prasau padekit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau doh.gif neatlaikė širdis kanus pikaso jau ant popieruko atrodė fantastika ,gal kuri auginate? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita123 @ 2008 02 14, 23:58)
Nusipirkau  doh.gif neatlaikė širdis kanus pikaso jau ant popieruko atrodė fantastika ,gal kuri auginate? rolleyes.gif



Auginu Pikaso rūšies kanas jau kokie 6-7 metai ir jos iš tiesų vienos iš gražiausių thumbup.gif Na o pati gražiausia man, iš mano turimų tai Wyoming 4u.gif
Atsakyti
Kada laikas pradeti kanas budint ir sodinti vazonus? Paskui po salnu zadu sodinti lauke i zeme rolleyes.gif Skaiciau, kad tai ilgos vegetacijos augalai, nenoriu praziopsoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 02 15, 18:57)
Kada laikas pradeti kanas budint ir sodinti vazonus? Paskui po salnu zadu sodinti lauke i zeme rolleyes.gif Skaiciau, kad tai ilgos vegetacijos augalai, nenoriu praziopsoti ax.gif

http://www.rojaussod...7...p=11&id=493
Atsakyti