Įkraunama...
Įkraunama...

Čeburėkai

QUOTE(beata_abc @ 2007 01 03, 13:59)
Sveikos,

Sumasciau pasigaminti si vakar cebureku, turiu farso ir pirkau vafliu lakstu, bet beda nebeprisimenu kaip kepti tokius ceburekus ir ka dar i juos deti, i ka apvolioti  schmoll.gif . Jie gal vadinasi tinginiu ceburekai. Niekur nerandu recepto, gal kas pagelbesit?



As farsa darau kaip kad kotlietams. Ant vieno valfio dedu paruosta farsa, kitu uzkolu. Palaikau kokias 5-7 minutes ir pjaustau taip kaip i galva sauna. O tas palaikymas tai kol antra paruosi, tai pirmas jau ir palaikytas. Paruosta vaflio gabaliuka su farsu merkiu i tirsta blynu tesla ir paskui i ikaitintus riebalus. Viskas smile.gif Skanaus wub.gif
Atsakyti
mane labai sudomino Shalimar duota nuoroda į receptą su nuotraukom, kur plikyta čeburekų tešla gaminama - va čia:

ten rašoma, kad į tešlą įmaišomas ir 1 šaukštas degtinės. Nu nėr jos pas mane, o dabar eit į parduotuvę degtinės pirkt dėl 1 šaukšto , ir kur po to likusią dėt doh.gif o ką ta degtinė suteikia tešlai, gal galima ir be jos apsieiti?
Atsakyti
Aurėja, degtinė neleidžia prisisunkti riebalams į čeburėkus. Aš kai neturiu, tai ir nepilu jos. ax.gif
Atsakyti
ačiū!

išmėginau. Tiesa, kažkodėl man miltų 3 stiklinių niekaip neužteko, prireikė 4,5 kol ėmė nebelipti tešla. Šeima puikiai įvertino patiekalą thumbup.gif Išėjo 8-9 čeburekai.
Atsakyti
nezinau gal jau ir sake kas toki idara bet pasakysiu pati skaniausia biggrin.gif
Reikes:
Daktariskos desros (arba desreliu)
grietines
pomidoru padazo
vegetos.
Desra supjaustyti smuliais kubeliais ir ismaisyti su grietine, pomidoru padazu ir vegeta, skanu nerealiai,
Atsakyti
Ir aš išbandžiau Shalimar siūlytą receptėlio nuorodą. thumbup.gif
Prisikepėm tiek daug,kad galvojoom,jog tris dienas valgysim. biggrin.gif Kur tau,kitą dieną jau nebebuvo kuo skanaut. lotuliukas.gif
Atsakyti
Norėčiau paklausti smile.gif

Turiu tokia problemą: jei darau namie čebrėkus, tai po to keletą (t.y. visą kalną lotuliukas.gif ) turiu nutransportuoti pas draugą. Na, kelionė neilga, apie 15 min. Bet jūs man paaiškinkite, kaip jų nesulipinti?? g.gif Vieną sykį dėjau du čeburėkus ant lėkštės, tada miltų gausiai, tada į maišelį, tada ant maišelio miltų, čeburėkų ir t.t. Nu bet jie vistiek sulipo...O ir tie miltai nelabai norėjo būt nukrapštyti ir sudegdavo keptuvet..po to čebrėkas juodas tapdavo.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2006 11 10, 16:47)
gal ir aš pagaliau prisiruošiu, prisiskaičiusi patarimų... taip skaniai atrodo, ir nelabai sudėtiga. Ech kaip pasiilgau lietuviškų patiekalų - tai tai išeina, kad čia, užjūryje, daugelį dalykų pirmą kartą gaminu /Lietuvoje paparasčiausiai nusipirkdavau/
Ačiū už receptus!


tongue.gif Nuo kada ceburekai lietuviskas patiekalas? g.gif Ceburekai( ciqborek) yra Totoriu nacionalinis patiekalas ,kuris atkeliavo su Krymo totoriais i Lietuvele . mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip tik tai, ko ieskojau, gaminsiu burekus biggrin.gif pagal Giedriaus pasiulyta receptuka, labai graziai jis ten parase rolleyes.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Edvinute @ 2007 06 16, 12:47)
kaip tik tai, ko ieskojau, gaminsiu burekus  biggrin.gif  pagal Giedriaus pasiulyta receptuka, labai graziai jis ten parase  rolleyes.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

ceburekai gaunasi tikrai skanus thumbup.gif tokiu jokioj ceburekinej nerasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Violeta* @ 2004 03 16, 15:35)
As darau taip smile.gif Cia man iseina didele porcija wink.gif
2 pak.varskes
4 kiausiniai
druskos(ar kitu prieskoniu)
0,5l. kefyro
kepimo milteliu
miltu(kiek reikia)

Padaryti astru mesos farsa. Varske istrinti su kiausiniais,deti miltus kepimo miltelius,supilti kefyra.Isminkyti.Iskocioti blynelius, deti i vidu farso,cebureku krastus uzspausti sakute. Deti i ikaitinta alieju ir kepti kol pagels. SKANAUS! essen.gif

thumbup.gif Ką tik išsikepiau ir tikrai labai skanu. Kitą kart reiks bandyt, tą su mineraliniu, labai įdomu, kas ten gaunasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2004 04 06, 12:02)
Na as galiu parasyti toooki labai paprasta receptuka be jokiu teslu biggrin.gif Mano vyrelis su draugais net nesuprato kad cia kazkas ne taip laugh.gif
Reikia paruosto farso kaip ir tikriems ceburekams, ji tepti ant paprastu vafliu, tada uzdngti kitu vafliu ir supjaustyti trikampiukais; tuos trikampiukus pamirkyti tesloje (kaip blynams ) ir virti aliejuje smile.gif  ir patikekit - niekas nesupras, kad viduj yra vaflis laugh.gif  wink.gif jis susilieja su tesla ir  thumbup.gif
tiesa, as teslai kiausinio baltyma isplaku su mikseriu iki purumo, tai jie po taip laaaabai graziai issipucia tongue.gif 
Papildyta @ [mergetime]1081238742[/mergetime]
Sis receptukas laaabai greitas, ypac gerai kai laiko ner, o atejo pvz vyro draugai krepsio ziuret, tai tada prie alaus tokia uzkanda labai thumbup.gif
Bet reikes palyginimui padaryt ir tikru ir tada sulyginsim rolleyes.gif

Kepiau situos ketvirtadieni, skanumelis thumbup.gif thumbup.gif o ir gavos tikrai daug doh.gif
Atsakyti