Įkraunama...
Įkraunama...

Guziukas ant lytinių lūpų

va va, ir as su sita beda susiduriu dabar (beje nebe pirmas kartas). Tie guzai man dingsta ar sprogsta ir puliai isbega. Tai va dabar sedziu su triguba lytine lupa ir galvoju apsimoka pas gyd eit ar ne biggrin.gif
Atsakyti
o as nusipirkau toki tepaliuka, pasitepiau 3 kartus ir kita diena is karto ispaudziau pulinuka, per nakti viskas dingo. dziaugiausiai nerealiai. jeigu domina tepaliuko pav rasykite i az mirksiukas.gif
Atsakyti
deja nesu LT, bandau kompresiuka su alkoholiu det, gal pades smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2011 11 02, 22:59)
deja nesu LT, bandau kompresiuka su alkoholiu det, gal pades smile.gif




uzjauciu... nes tai debiliskas skausmas. sake man gine jog tai uzdegimas, man sake kad gal del depiliacijos.
Atsakyti
velnias cia zino del ko smile.gif prausiuosi kas diena, sitetinius apatinius retai nesioju, iklotu beveik atsisakiau... Tas guzas atrodo dar labiau auga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2011 11 03, 18:25)
velnias cia zino del ko smile.gif  prausiuosi kas diena, sitetinius apatinius retai nesioju, iklotu beveik atsisakiau... Tas guzas atrodo dar labiau auga verysad.gif

Uzdegimas, tiesiog pasalimas, nepergyvenkit 4u.gif Imunine sistema silpnesne, gal kur pasalote(uzpakali ar kojas), gal koks vejas pertrauke, stai ir atsirado guziukas. Per pora savaiciu tikrai praeis. 4u.gif
Atsakyti
man ir jau virs metu kartojasi, buvau pas chirurga, tai sako galiu ispjaut, bet kazkaip nenoriu operacijos, vis tempiu dar smile.gif
Atsakyti
vakar uzsidejau kompresa, ir alkoholio neatskiedziau blonde, tai va dabar ta guza dar ir nusideginau doh.gif nu zodziu vienos bedos
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2011 11 04, 16:01)
vakar uzsidejau kompresa, ir alkoholio neatskiedziau blonde, tai va dabar ta guza dar ir nusideginau doh.gif  nu zodziu vienos bedos



siaubas verysad.gif
Atsakyti
pagaliau sprogo, kaip dziaugiuosi biggrin.gif jau nuteikinejau save operacijai... smile.gif bet vistiek teks pats gydytoja nueit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(moske_poske @ 2011 11 06, 21:58)
pagaliau sprogo, kaip dziaugiuosi biggrin.gif  jau nuteikinejau save operacijai... smile.gif  bet vistiek teks pats gydytoja nueit smile.gif



su palengvejimu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Milasa @ 2011 11 07, 14:23)
su palengvejimu  thumbup.gif


dekui biggrin.gif
Atsakyti