Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėti ruoštis vestuvėms?

musu vestuves buvo nuplanuotos rugpjucio 14 d.
buvom grieztai nusprende, kad tuoksimes tik baznycioj. o, kaip zinia, kad susitarti su kunigu, reikia ishklausyti kursus, susirinkti leidimus ish baznyciu, kad nesat santuokoj, krikshto popierius. Ilga litanija vienu zodziu.... blink.gif pradejom kursus lankyt vasary.... blink.gif kol viska surinkom, tai jau ir balandis atejes buvo. blink.gif

paskui gal du menesius tusemes, kol nusprendem ar ish vis darysim dideli baliu
doh.gif kol pagaliau nusprendem, kad darysim... buvo planuoti 45 zmones o gavosi 52
taip kad kai pradedat planuot tiksliai nuspreskit, ko tiksliai norit, ir kad sarashas ish 20 netaptu 40
nes mums panashiai buvo

paskui eina vieta ir muzikantai, nes tiesiogiai priklauso nuo zmoniu skaiciaus. biggrin.gif mums labai pasiseke... mamos pazystami uzsiima tuo ir mums niekuo nereikejo rupintis. buvo nuostabi sodyba prie Kernaves, maistas, sveciams miegojimas organizuotas. Mums reikejo tik saldumynus ir alkoholi supirkti.

muzikantai....sunkus reikalas... siulau paklausyt, ka jie daro priesh renkantis. kad paskui nebutu beda.

fotografas. reikia rinktis kuo anksciau.
ir butinai zinokit ko norit. tik lydincio ar ir atelje. jei atelje, tai uzsakinekit kuo anksciau. zinokit ko norit: pozavimo ar dokumentinio stailo. tai svarbu. mes norejom dokumentinio, todel jei norit galiu rekomenduot. jinai turi albumus savo. super zinokit.

Autoritetingai galiu pareikshti, kad Vilniuje skaniausi tortai Elguvoj.
Jei kam reikes sakykit galiu daaaug apie konditerija papasakot biggrin.gif bei kiek reikia saldumynu vestuvems...

suknia as greit ishsirinkau. geguze... per savaite smile.gif
vaikinui kostiuma ir visa kita. per viena savaitgali. nepamirshkit kad turit deret. rolleyes.gif t.y. pirkit tik tada, kai turit suknia. priklauso stilius, spalva. ir butinai shlipsas turi but tos spalvos kaip suknia

daba bateliai.... unsure.gif cia zinokit, Lietuvoj yra didele problema. doh.gif Alternatyvos: gariunai, viiiiisooooos parduotuves.... irgi perkama, kai yra suknia. cool.gif as savuosius ishsirinkau tik liepos menesi unsure.gif smile.gif

Kvietimai... reikia butinai ishsiusti ne veliau kaip priesh menesi. arba nuvezti.... ziurint, kaip pas jus sheimoje priimta.

geles....rinkausi menesi.... man buvo labai svarbu. turi viskas deret, todel geles rinkausi ilgai. floristes pas mus nelabai kuribingos, turiu pasakyt unsure.gif

mashinos... irgi reik apgalvot. mes samdem tik viena mashina. bet reik ne anksciau kaip pries 1,5 men. jei vasara.

liudininkai ir zabovos.... blink.gif pritariu Kengai, kad reikia bent jau siulyt kad finansuosit. musu vos vestuves nesugriuvo, nes pirshliais nieks nenorejo but. spekit kas rashe scenarijus blink.gif doh.gif blush2.gif

ta va... gal paskui dar ka atsiminsiu
sekmes.
Atsakyti
QUOTE(linuciukas @ 2005 01 17, 11:23)
vaikinui kostiuma ir visa kita. per viena savaitgali. nepamirshkit kad turit deret.  rolleyes.gif t.y. pirkit tik tada, kai turit suknia. priklauso stilius, spalva. ir butinai shlipsas turi but tos spalvos kaip suknia

geles....rinkausi menesi.... man buvo labai svarbu. turi viskas deret, todel geles rinkausi ilgai. floristes pas mus nelabai kuribingos, turiu pasakyt unsure.gif


del suknios ir kostiumo derejimo, tai tai aktualu nebent tuo atveju, jei suknia ne balta. Juk nesirish vyras prie juodo kostiumo balto kaklaraischio del to, kad suknia balta. Zodziu mes ishrinkom vyrui kostiuma ir be suknios, o varlyte derinom prie kostiumo.

Del puokshtes... Mums dare pazistama, dirbanti Konarskio geliu turgelyje, ir kas mate mano puokshte, visiems labai patiko, juo labiau, kad tai buvo ne tradicines rozes. O puokshte tikrai buvo pakankamai paprasta. Taip kad viskas nuo inoringumo priklauso.

Atsakyti
Hmmm...o as jau suneimau. pareiskimus nunesem sausio 12 o vestuves bus rupjucio 13. kol kas sau net galvos nesukau del ruosimosi, galvoju kad spesiu dar, o be to dar ir mokslai (nes esu studente) nusprendziau kai pasibaigs sesija ( balandzio pabaigoj) tai ir imsiu ruostis-juk laiko per akis, bet paskaicius jusu zodzius pagalwojau kad gal ir nelabai spesiu wiska padaryt... unsure.gif
Atsakyti
Vestuvems emem ruostis kazkur pries 3 menesius. Kadangi Santuoku rumuose mes tik uzregistravome santuoka (oficialia sventes diena ten nebuvome), tai ir pareiskimu anksti neneseme. Siaip baznytinei santuokai reiketu bent pries menesi nueiti i baznycia (ir data lengviau pasirinkti, ir paskaitoms seimos centre reikia 3 savaiciu). Pries 3 pradejome, nes salone siuvausi suknele, jiems reikejo laiko. Transporta ir fotografa susiradau tikrai labai greitai ir labai buvau patenkinta. Ilgiau uztruko muzikantu paieskos (siek tiek per velu pries menesi ieskoti vasaros vestuviu ikarstyje...)
Atsakyti
Perskaiciau jusu postu ir siek tiek sunerimau, nors dar puse metu iki vestuviu. blink.gif Manau, kad tik fotografa uzsisakysim greitu laiku, o vis kita atidesim kovo menesiui. Gal kaip nors spesim. doh.gif
Atsakyti
Rusnyte, baisiai atrodo tik is pradziu biggrin.gif Kai pradedi organizuoti, po truputi viskas susitvarko. Nepamenu tokio ziauraus skubesio, vienu momentu buvau supanikavusi, kad per velai pradejau (vis nesiseke muzikantus surasti), o jus juk turite dar pusmeti. Viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
na man siaip jau baisu darosi del viso to planavimo. atrodo dar 7 menesiai liko, o nieko nepadaryta. ir baliuska siaip nemaza planuojam. gal kas turit ka pasiulyt salia kernaves kokia sodyba ar panasiai? smile.gif buciau dekinga
Atsakyti
QUOTE(Eos @ 2005 01 17, 18:55)
del suknios ir kostiumo derejimo, tai tai aktualu nebent tuo atveju, jei suknia ne balta. Juk nesirish vyras prie juodo kostiumo balto kaklaraischio del to, kad suknia balta. Zodziu mes ishrinkom vyrui kostiuma ir be suknios, o varlyte derinom prie kostiumo.

Del puokshtes... Mums dare pazistama, dirbanti Konarskio geliu turgelyje, ir kas mate mano puokshte, visiems labai patiko, juo labiau, kad tai buvo ne tradicines rozes. O puokshte tikrai buvo pakankamai paprasta. Taip kad viskas nuo inoringumo priklauso.


daba kiek zinau labai populiari shampanine spalva... unsure.gif
tai gal ir aktualu...

na mano matai suknia buvo gelsvo audinio ir ant virshaus nerinys...
tai kaklaraishtis turejo buti butinai gelsvas.... cool.gif
Atsakyti
Eos, gal kartais tavo puokste buvo su melynom rozem? as labai noriu puokstes is baltu ir melynu roziu, bet neisivaizduoju kie tas malonumas galetu kainuot smile.gif inoringa gi as, ech beee.gif
Atsakyti
Tai sakai Bagyriuke tuoksites rugpjucio 13, mes ir galvojom, bet kazkaip prisibijau as tos tryliktos... blink.gif Nors mano teta lapkricio trylikta tuokesi tai jau 11metu laimingi kartu wub.gif
Atsakyti
Autoritetingai nesutinku!!! Skaniausi tortai gaminami "Bijoloje"! O pareiskiu is labai rimtos patirties - tortus is "Bijolos"esam uzsakineje vestuvems ir krikstynoms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenga: 19 sausio 2005 - 20:41
QUOTE(Kenga @ 2005 01 19, 20:40)
Autoritetingai nesutinku!!! Skaniausi tortai gaminami "Bijoloje"! O pareiskiu is labai rimtos patirties - tortus is "Bijolos"esam uzsakineje vestuvems ir krikstynoms.



biggrin.gif niu gerai jau gerai... tongue.gif
bijoloje mes ir nebuvome... blush2.gif
bet... Uz Elguvos "Joni" as dar nieko skanesnio neragavau. rolleyes.gif
Atsakyti