Įkraunama...
Įkraunama...

Anglų kalba mokykloje

Pas mus privaloma viska nesiotis. Mokytoja netgi pareikalavo, kad vaikai turetu papkes, i kurias susideda vadoveli, pratybas, gramatikas ir 3 sasiuvinukus- kad viskas butu vienoj vietoj ir neissimetytu.
O kaip ismokti skaityti ir versti pamokos testa, jei vadovelis lieka mokykloje?
Atsakyti
QUOTE(Plaukuota @ 2015 01 13, 10:31)
Pas mus privaloma viska nesiotis. Mokytoja netgi pareikalavo, kad vaikai turetu papkes, i kurias susideda vadoveli, pratybas, gramatikas ir 3 sasiuvinukus- kad viskas butu vienoj vietoj ir neissimetytu.
O kaip ismokti skaityti ir versti pamokos testa, jei vadovelis lieka mokykloje?


Jei mokytoja namų darbams užduoda skaityti ir versti tekstą esantį vadovėlyje, vadinasi mokytoja arba duoda vaikams šviestus lapus su tekstu, arba pasako, kad vaikai vadovėlius tai dienai parsineštų namo wink.gif Reiktų mokytojos klausti apie tokią situaciją.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bevardė: 13 sausio 2015 - 11:16
QUOTE(bevardė @ 2015 01 13, 11:12)
Jei mokytoja namų darbams užduoda skaityti ir versti tekstą esantį vadovėlyje, vadinasi mokytoja arba duoda vaikams šviestus lapus su tekstu, arba pasako, kad vaikai vadovėlius tai dienai parsineštų namo wink.gif Reiktų mokytojos klausti apie tokią situaciją.

Manau, kad mama turėjo omenyje, jog vaikas kitą pamoką turės skaityti ir versti žodžius/sakinius ir namuose turėtų/norėtų įtvirtinti mokykykloje gautas žinias (pataisyti spragas), tačiau negali to padaryti nes neturi vadovėlio. Aš nesikišu į vaiko mokymosi mokykloje procesą, tačiau jaučiu norą patikrinti vaiko žinias, kad suvokčiau kur reikia pagalbos. Nesugebėčiau to padaryti be vadovėlių (kalbu ne vien apie anglų).
Atsakyti
Jei rašoma, kad namų darbams užduodama kažkas, vadinasi vaikas turi turėti priemones tiems namų darbams padaryti, ir jei vaikas negali to padaryti, nes vadovėlis anot mokytojos turi likti klasėje, tai čia kažkoks nesusipratimas, į kurį privalu įsikišti. Arba tikrai mokytoja specialių namų darbų neužduoda, arba užduoda oficialiai (t.y. įrašo net į el. dienyną), tik vaikas pats neatsineša vadovėlio teigdamas, kad mokytoja jo neduoda. Tokius nesusipratimus būtina išsiaiškinti ir tai tikrai nėra kišimasis į mokymasi. Tėvai yra atsakingi irgi už vaiko pasiekimus, ne vien mokytojas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bevardė: 13 sausio 2015 - 13:27
QUOTE(Dilgynė @ 2015 01 12, 20:15)
Del vadovelio (F&f) pirkimo niekas neklausia - susimoki ir tiek. O žodžiai visi yra prie vadovėlio esančiame CD. Nebūtina mokėti kalbą, kad jaustum ar vaikas taria taip ar tik panašiai blush2.gif

Mūsų antrokė mokosi iš Kids Box 2. Jame CD yra, bet ten tik dalelytė žodžių, kurie yra tekstuose. Todėl sunkiai įsivaizduoju, kaip tėvai gali padėt vaikui, patys nesimokę anglų kalbos.
Atsakyti
Tiesiog reikia mokytis kartu su vaikais. Suprantu, kad sunku padėti vyresnių klasių mokiniams, bet tiems kurie tik pradeda mokytis, tikrai galima wink.gif O tarimui žodžių yra transkripcijos o jos vienodos visoms kalboms, ar tai bus vokiečių ar prancūzų, jokio skirtumo. Jei dar sunku su tarimu, juk yra tam ir internetas pasitikslinimui. Be to antrokų žodžiai tikrai neturi sudėtingo tarimo wink.gif taip kad sakymas, kad aš anglų nesimokinau, nepykit, bet išties naivus ir sakyčiau kvailas pasiteisinimas ir nenoras nuoširdžiai padėti vaikui 4u.gif
Atsakyti
Taip, maniskiui kiekviena vadovelio pamoka reik moketi skaityti ir versti.
bevarde- kodel tevai turetu noreti ar privalo mokintis anglu k, jei jos nemoka? Patikekit, jie ir be to labai daug ka turi po darbo namie nuveikti. Ir kyla logiskas klausimas- kam tuomet mokytojai, jei viska gali padaryti tevai?
Atsakyti
QUOTE(bevardė @ 2015 01 13, 13:54)
Tiesiog reikia mokytis kartu su vaikais. Suprantu, kad sunku padėti vyresnių klasių mokiniams, bet tiems kurie tik pradeda mokytis, tikrai galima wink.gif O tarimui žodžių yra transkripcijos o jos vienodos visoms kalboms, ar tai bus vokiečių ar prancūzų, jokio skirtumo. Jei dar sunku su tarimu, juk yra tam ir internetas pasitikslinimui. Be to antrokų žodžiai tikrai neturi sudėtingo tarimo wink.gif taip kad sakymas, kad aš anglų nesimokinau, nepykit, bet išties naivus ir sakyčiau kvailas pasiteisinimas ir nenoras nuoširdžiai padėti vaikui  4u.gif

Tiesiog kai man, mokančiai anglų kalbą, prireikia gerokai pasiknist po internetą, kad surasčiau savo vaikui nuosekliai ir sistemingai pateiktų užduočių, kad tas startas bent kažkiek taptų aiškesnis ir ateitų suvokimas, kuris neatėjo, mokantis pagal vadovėlį, kurio pati pradžia jau tekstas - suprantu, kad tos kalbos nemokantiems tėvams tose džiunglėse yra dar sunkiau. Aš kalbu konkrečiai apie mūsiškį - pradėjom iškart nuo 2 dalies, jokių žodžių transkripcijų jame nėra. Kitų komentuot negaliu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo off-line: 13 sausio 2015 - 14:12
QUOTE(Plaukuota @ 2015 01 13, 14:10)
bevarde- kodel tevai turetu noreti  ar privalo mokintis anglu k, jei jos nemoka? Patikekit, jie ir be to labai daug ka turi po darbo namie nuveikti. Ir kyla logiskas klausimas- kam tuomet mokytojai, jei viska gali padaryti tevai?


Na žinau, kad jie turi ką veikti, kaip bebūtų ir aš esu mama, iš aš turiu darbų namuose vakare, ir aš irgi labai noriu, kad mano vaikai būtų "vunderkindai" ir viską išmoktų patys be mano pagalbos, bet deja, taip nėra, ir aš turiu rinktis, arba rasti laiko tarp savo darbų padėti vaikams, arba leisti jiems patiems kapanotis kaip sugeba. Yra vaikų kuriems tikrai užtenka pamokos metu viską puikiai įsiminti, bet yra tokių, kuriems to nepakanka, va tada ir atsiranda tėvų pareiga (nori jie to ar nenori) vaikui padėti ir jei reikia mokytis kartu su vaiku.

Vyresnėlis mano šiais metais pradėjo mokytis rusų kalbos ir prašo mano pagalbos, kad bent paklausinėčiau jo žodžių, paklausyčiau mintinai išmokto eilėraščio. Ir vaikui lengviau, ir man ne prošal atsiminti galbūt jau ir primirštų rusiškų žodžių. Tokie pasimokymai daug laiko neužima, 10-15 min ir to tikrai pakanka wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bevardė: 13 sausio 2015 - 14:22
Ir mums bėda su anglų kalba. Nė vienas jos nemoka, o dukra antrokė. Už tai dabar knaisioju internetą ieškodama pamokėlių, filmukų ir pan, kad jai padėti. O ir pati bent kiek išmokčiau. Negaliu nė žodžių jos paklausinėt, kai tarimo nežinau, nė perskaityt nemoku. Gal žinote kokių nuorodų? Ar rekomenduoti CD ir kur įsigyti?
Atsakyti
QUOTE(xvikutex @ 2015 01 18, 14:39)
Ir mums bėda su anglų kalba. Nė vienas jos nemoka, o dukra antrokė. Už tai dabar knaisioju internetą ieškodama pamokėlių, filmukų ir pan, kad jai padėti. O ir pati bent kiek išmokčiau. Negaliu nė žodžių jos paklausinėt, kai tarimo nežinau, nė perskaityt nemoku. Gal žinote kokių nuorodų? Ar rekomenduoti CD ir kur įsigyti?

o kurį vadovėlį naudoja?
Atsakyti
QUOTE(Dilgynė @ 2015 01 18, 15:10)
o kurį vadovėlį naudoja?


Kas visai nemokate tarti, galite google verteja naudoti tarimui isgirsti.
Atsakyti