Įkraunama...
Įkraunama...

Guziukas ant lytinių lūpų

Pries kelias savaites turejau ir as toki "dziaugsmeli", taciau jis sprogo tarsi koks didelis spuogas. Kazkas minejo, kad tai gali buti nuo pienliges, su kuria as jau ilgai kariauju. Gal kas galetu paaiskinti, kuo tai susije?
Atsakyti
QUOTE(*marlena* @ 2012 04 24, 18:06)
Pries kelias savaites turejau ir as toki "dziaugsmeli", taciau jis sprogo tarsi koks didelis spuogas. Kazkas minejo, kad tai gali buti nuo pienliges, su kuria as jau ilgai kariauju. Gal kas galetu paaiskinti, kuo tai susije?

man atrodo kad cia ta pienlige ne prie ko
pas mane pastaruosius metus tokiu guziuku atsiranda renguliariai, o pienliges niekad nesu turejusi,
kai tik pajauciu kad dygsta, iskart tepu zaliu tepalu ,,absces salbe,,, apsiplaunu medetku nuoviru
padeda ta pacia diena ir issivaiksto guzas pats mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(olinka @ 2012 01 24, 10:39)
jau praejo,

nemanau kad nuo depiliacijos nes ten nedepuliuojama, juk rasiau kurioj vietoj

as manau kad tai tiesiog bartolinio liauku uzdegimas, nes tose vietose kur tie guzai isdygsta niekas nedepiliuoja, ir neskuta, nes juk ten gleivine, o ne oda
nesumaisykit, pastebejau kai kurios sneka apie skirtingo tipo guziukus, tie guziukai pulingi kurie plaukuotoje dalyje atsiranda gali buti nuo skutimo, depiliacijos, o kur ant gleivines , labiau man atrodo bartolinio liaukos bedos cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MissR: 02 gegužės 2012 - 10:47
Aciu uz paaiskinima. Panasu, kad mano atveju guziukas atsirado del plaukeliu salinimo blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,turiu tokia problema pries kelias dienas pastebejau skausminga guziuka ant lytiniu lupu,dabar jis padidejo ir is jo pradejo eiti kraujingi puliai,net nezinau ka daryti,nes dabar esu uk ir neisivaizduoju kur galeciau kreiptis.gal kam buvo tokia beda,labai laukiu atsakymu.ar taip galejo nutikti del pakeistu iklotu is paprastu i turincius kvapa?beto laukiuosi,,,padekit.
Atsakyti
Siulyciau tiesiog isspausti tuos puliukus, padezinfekuoti ir stebeti. Susiraskite kokia gydytoja, pas kuria galetumete kreiptis nutikus bedai, juk laukiates mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,
o kokio dydžio pas Jus tie guziukai būna? Aš jį turiu jau gal metus laiko (buvo nedidelės pupelės dydžio, neskaudėjo, nekito, ginekologė sakė, kad operuoti dar nebūtina). Per šiandien dieną jis man padvigubėjo... Ar gali jis man sprogt? Pas ginekologę mausiu (jei priims) penktadienį, jaučiu, prašysiu siuntimo operacijai. Tik dabar paskaičius galvoju, gal neoperuot, gal pats susitvarkys jis man. Tik tiek, kad baisiai nepatogu, o dar ir tempti odą pradėjo ir niežėti. Geriausiu atveju galėsiu operuotis tik prieš velykas, kad nereikėtų imti biuletenio darbe. Gal yra tokių, kurioms tie guziukai operuoti? Ar guldo į ligoninę? Jei taip, tai kokiam laikui? Kiek laiko gyja žaizda? Dėkoju.
Atsakyti
Sveikos. Atsitiko ir man kazkas panasaus. Kaip tik sirgau menesinemis, uzciuopiau su ranka mazyti guzeli, bet nesiskiria spalva nuo pacios maksties. is pradziu pagalvojau kad tas toks diskomfortas nuo paketu, galvojau nutryne. Dar toks mazas, kad sunku pamatyti kad jis yra, bet ranka jauciamas, o suskausta tik kai paspaudzio. Gal kas patarsit, ka daryt? smile.gif
Atsakyti
su panašiais guzukais kurie atsiranda nei iš šio nei iš to susiduriu ir aš, atkreipiau dėmesį kad jie labiau budingi po depiliacijos praejus savaitei ar dviems, atrodo mažytis žirniukas po oda, ir lauki kol "vulkanizuosis" iššpaudimui doh.gif
Atsakyti