Įkraunama...
Įkraunama...

„Visi vyrai - kiaulės...“

Labai patinka. Žiūriu kasdien, gerai dienos pabaigai biggrin.gif
Atsakyti
Linksmas serijalas, tik galėtų ilgesnės būti serijos. biggrin.gif Svarbu, kad personažai ryškūs. Kad ir ta Elenos mama, kiek iš jos prisijuokiau. biggrin.gif

O ta Roberto sesuo tai ne ta pati, kuri straipsnius rašė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2015 10 25, 11:39)

O ta Roberto sesuo tai ne ta pati, kuri straipsnius rašė? g.gif

Ta pati smile.gif

Ilgesnių serijų ir man norėtųsi rolleyes.gif
Atsakyti
Jau kažkaip nebeįdomus jis pasidarė. O iš pradžių buvo toks įdomus, juokingas ir nuotaikingas serialas. Nusivyliau aš juo asmeniškai, o gaila atrodė toks neblogas.
Atsakyti
Šitas man patinka! thumbup.gif tik darosi nuobodokas, pirmos serijos juokingesnės buvo. Bet gal tik laikinai suprastėjo rolleyes.gif
Atsakyti
Na, o man kol kas dar visai įdomus šis serialas.
Nesiseka Godai su tais vyrais - vienas pasimirė, kitas pasirodė esąs ne verslininkas, o vairuotojas, o štai Robertas - gėjus biggrin.gif Įdomu kas tas jo meilužis.
Jaučiu Martynas dabar specialiai nesakys Elenai, jog ji nesulaukia, kad tik galėtų kartu su ja gyventi. Bet kaip bus, kai pilvukas taip ir nedidės? biggrin.gif
Atsakyti
Man sitas serialas geriausias is visu lietuvisku kuriuos kada ziurejau. smile.gif Gal jau ne toks juokingas kaip is pradziu, bet vis dar patinka. O tas Robertas kazkoks neaiskus arba jis gejus arba jis impotentas, o gal ir tas ir kitas. biggrin.gif biggrin.gif Ir as manau kad martynas nesakys elenai, kad ji ne nescia, bet ji vistiek manau nuejus i darba issiaiskins. smile.gif Bet jau tas Martynas tai gerokai trenktas. smile.gif Apsaugok , dieve , nuo tokio gerbejo. biggrin.gif
Atsakyti
Tai jau ir taip aišku, kad Robertas gėjus, nes gi rodė, kaip romantiškai leido laiką su kažkokiu vyriškiu biggrin.gif

Manau, Elena liks su Nerijumi, o kaip manot dėl Agnės - liks su Rapolu? Nes Rapolo sūnaus juk ji nemyli. Nebent kas pasikeistų.
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2015 11 20, 17:21)
Jaučiu Martynas dabar specialiai nesakys Elenai, jog ji nesulaukia, kad tik galėtų kartu su ja gyventi. Bet kaip bus, kai pilvukas taip ir nedidės? biggrin.gif

Kai tik pakalbėjo telefonu, ir aš tą patį pagalvojau, kad nesakys... biggrin.gif
Atsakyti
nu tai kiek moteriske tures nesuprast , kad nesilaukia ? g.gif kad jos mmm veluoja 5 menesius ? unsure.gif idomiai. Onute ar kaip ta sesele ispliurps dar
Atsakyti
Kad pati supras, tai faktas, tiesiog dar nedaug laiko praėjo smile.gif
Atsakyti
Man atrodo, kad Karolio butas yra tas pats butas, kuriame gyveno Jūratė su vaikais filme "Gyvenimo receptai", tik virtuvė dbr kitoj vietoj. wink.gif
Atsakyti