Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrasensų mūšis

O man pas Merlin atrodo per daug vaidybos, kažkaip net nemlonu žiūrėti atrodo viskas perspausta.
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2015 12 12, 23:04)
Tikiuosi, rytoj paaiškės, kad Pachomas liko, t.y. kūrybinė grupė jį įkalbėjo dalyvauti toliau. Jis rimtas dalyvis, be jo nėra šou. Kas čia bus, jei stiprūs išeis ir liks tas žydoukrainietis ir tos dvi rožinės lunatikės?  rolleyes.gif

Ir man butu keista,kad ji paleistu rolleyes.gif ,ta zyda ir tas rozines lunatikes biggrin.gif galetu vienu metu pasalint,ir taip ju likimas aiskus,maziau vienu kartu pabliaus,kad neatspeja.
Atsakyti
Žiauriai gaila Pachomo verysad.gif bent jau dėl verto žmogaus būtų išėjęs verysad.gif
Atsakyti
Vakar nemačiau balsavimo. Kas įvyko? Kaip supratau, išėjo Pochomas. Kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2015 12 13, 13:50)
Vakar nemačiau balsavimo. Kas įvyko? Kaip supratau, išėjo Pochomas. Kodėl?

Juodam voke buvo tos dvi motina su dukra,o Pachomas pasisiule pats iseiti,kad jas paliktu,nes ta dukra eilini karta apsizliumbe doh.gif bet man cia kvepia rezisura daugiau ax.gif
Atsakyti
Keista, šiandien atrodė, kad baltam voke tikrai nusipelnė būti dvi - Viktorija ir Merlin g.gif
Atsakyti
Šeštadienį paskelbė finalininkus ir prasidėjo balsavimas. Tai šį savaitgali jau turbūt skelbs nugalėtoją. Iš Merlyn FB bus viskas aišku biggrin.gif
Atsakyti
Koks yra jos FB?
Atsakyti
https://www.facebook...ov.tnt/?fref=ts turbūt čia
Atsakyti
Aš tai seku
https://www.facebook...582980/?fref=ts
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 12 13, 12:55)
Juodam voke buvo tos dvi motina su dukra,o Pachomas pasisiule pats iseiti,kad jas paliktu,nes ta dukra eilini karta apsizliumbe  doh.gif bet man cia kvepia rezisura daugiau  ax.gif

drinks_cheers.gif Mano irgi tokia pat numonė, šitam sezone per daug stiprių ekstrasensų, Pachomą tikiuos kitam ar dar kitam sezone pamatyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grei @ 2015 12 17, 11:35)
drinks_cheers.gif Mano irgi tokia pat numonė, šitam sezone per daug stiprių ekstrasensų, Pachomą tikiuos kitam ar dar kitam sezone pamatyt  smile.gif

Noretusi su Pachomu dar paziureti ka nors.
Atsakyti