Įkraunama...
Įkraunama...

Ekstrasensų mūšis

Kažkaip tikiuosi, kad tai tik prodiuseriu noras pasėti intrigą, ir Merlyn pati pasitrauks prieš finalą.
Atsakyti
Nors aš tikiu daugelio ekstrasensų rodomais sugebėjimais, bet kai prasideda tokie serialai, kad tas pats ekstrasensas išeina-grįžta ir per kelis sezonus tamposi, tai man įtarimas kyla, kad čia ne tiek magas, kiek gerai apmokamas aktorius.
Atsakyti
Jos traukinys jau nuvažiavo ir tas noras truks plyš laimėti jai garbės neprideda. Gal reikėtų jai leist laimėt, kad daugiau nebesirodytų? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 09 19, 07:56)
Jos traukinys jau nuvažiavo ir tas noras truks plyš laimėti jai garbės neprideda. Gal reikėtų jai leist laimėt, kad daugiau nebesirodytų? biggrin.gif


Jei butu verta prizo tai butu laimejus, si karta даши laimes, o jos traukinys tikrai kad isvaziavo biggrin.gif
Atsakyti
šįkart įdomūs dalyviai susrinko thumbup.gif
Atsakyti
ir kaip įspūdžiai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 10 03, 09:46)
ir kaip įspūdžiai?  bigsmile.gif


Man patinka visi isskyrus merlin, nu jais jau per daug 3 karta ir minikas kokias isvarto, mano favoritas svami daši smile.gif
Atsakyti
Man irgi Merlin šį sezoną nė pro kur. Net atstumianti tokia. Veido išraiškos, akių vartymas, žvilgsniai.
Man irgi Daši patinka. Ir dar ta ilgais juodais plaukais, rytietiškų bruožų turinti.
Atsakyti

Gal kas žinote, kaip sekėsi Merlin paskutiniame sezone.Jos  FB profilyje kažkas buvo rašoma apie pergale, bet ... kažkaip netikroviškai viskas.

Per BTV pradėjo rodyt ale geriausius pasaulio ekstrasensus. Filmuota Ukrainoje. Bet pakolkas nesižiūri. Gal kad pripratus prie Rusijos formato ir vedėjų.

Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2017 02 06, 17:24)
<p>Gal kas žinote, kaip sekėsi Merlin paskutiniame sezone.Jos  FB profilyje kažkas buvo rašoma apie pergale, bet ... kažkaip netikroviškai viskas.</p>
<p>Per BTV pradėjo rodyt ale geriausius pasaulio ekstrasensus. Filmuota Ukrainoje. Bet pakolkas nesižiūri. Gal kad pripratus prie Rusijos formato ir vedėjų.</p>



Deja....turetu susiprast kad yra ir stipresniu uz ja, nuo pat pradziu sirgau uz свами даши



Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2017 02 06, 19:24)
<p>Gal kas žinote, kaip sekėsi Merlin paskutiniame sezone.Jos  FB profilyje kažkas buvo rašoma apie pergale, bet ... kažkaip netikroviškai viskas.</p>
<p>Per BTV pradėjo rodyt ale geriausius pasaulio ekstrasensus. Filmuota Ukrainoje. Bet pakolkas nesižiūri. Gal kad pripratus prie Rusijos formato ir vedėjų.</p>


Man šį sezoną Merlin išvis nepatiko. Labai pasikeitus ir tokia atstumianti, per daug pasikėlus. Net nesinorėjo, kad ji laimėtų. Laimėjo Svami Daši


Aš bandžiau žiūrėt Ukrainos, rodė per kažkurį rusų kanalą. Berods, pervij baltijskij, bet nekabino, jokio cinkelio, net priešingai, nervuot ėmė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isila: 09 vasario 2017 - 15:36