Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai V Tema

QUOTE(Fjella @ 2016 09 29, 15:59)
Aš jau žiūrėjau naujo sezono serijas  doh.gif Kuo toliau į mišką, tuo daugiau grybų.... Pažiūrėjau ir nuėjau padepresuoti biggrin.gif


Aš taip laukiau antro sezono nes pirmą naktimis žiūrėjau pamišus buvau. Antro sezono pirmą serija man buvo wow nu bet antra taip nuvylė nesupratau ką žiūriu, tikėtasi buvo daug daugiau.
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2016 09 29, 16:52)
Aš taip laukiau antro sezono nes pirmą naktimis žiūrėjau pamišus buvau. Antro sezono pirmą serija man buvo wow nu bet antra taip nuvylė nesupratau ką žiūriu, tikėtasi buvo daug daugiau.



mane jau pirma antro sezono serija nuvyle, kazin ar beziuresiu, nesinori tokiu depresisku serialu po darbu ir kai arteja tamsus paros metas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2016 09 29, 17:52)
Aš taip laukiau antro sezono nes pirmą naktimis žiūrėjau pamišus buvau. Antro sezono pirmą serija man buvo wow nu bet antra taip nuvylė nesupratau ką žiūriu, tikėtasi buvo daug daugiau.

g.gif man abi patiko,ir labai laukiu 3 4u.gif idomu paziuret kaip Kemalis vel gaus per snukeli savom rankom biggrin.gif
Man pirmas sezonas, ties viduriu buvo pabodes,buvau metus,bet dabar ziuriu,kad visai idomu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 09 30, 14:44)
g.gif  man abi patiko,ir labai laukiu 3  4u.gif idomu paziuret kaip Kemalis vel gaus per snukeli savom rankom  biggrin.gif
Man pirmas sezonas, ties viduriu buvo pabodes,buvau metus,bet dabar ziuriu,kad visai idomu thumbup.gif


Oj 3 aš irgi labai laukiu, įdomu kokį jis čia žaidimą žaidžia su Nihan, tik kad nenudegtu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2016 09 30, 16:08)
Oj 3 aš irgi labai laukiu, įdomu kokį jis čia žaidimą žaidžia su Nihan, tik kad nenudegtu biggrin.gif

Nu jis kaip matom nepagauna takto biggrin.gif ,kai vaidino teisuoli taip gavo teisingumo,kad net ziaugciojo,dabar matosi vel prisidirbs taip,kad kazin ar bepatays ka,kazkaip nujauciu ne happy enda siame seriale verysad.gif zodziu as uzsikabinau is naujo,tikiuosi nenuvaziuos i pievas smile.gif
Dar tas parsyma mainais del pagalbos,ir Nichan atejimas pas ji,amn taip primine Emira ir Feriha is AKF,labai panasi scena ir pas juos buvo biggrin.gif Anonse tango irgi matyta kazkur lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 30 rugsėjo 2016 - 15:24
QUOTE(lauravala @ 2016 09 30, 15:20)
Nu jis kaip matom nepagauna takto  biggrin.gif ,kai vaidino teisuoli taip gavo teisingumo,kad net ziaugciojo,dabar matosi vel prisidirbs taip,kad kazin ar bepatays ka,kazkaip nujauciu ne happy enda siame seriale  verysad.gif zodziu as uzsikabinau is naujo,tikiuosi nenuvaziuos i pievas  smile.gif
Dar tas parsyma mainais del pagalbos,ir Nichan atejimas pas ji,amn taip primine Emira ir Feriha is AKF,labai panasi scena ir pas juos buvo  biggrin.gif Anonse tango irgi matyta kazkur  lotuliukas.gif

Man patiko suvaidintos Kemalio akys, kai jis sėdosi į automobilį po to mainų pasiūlymo. Matėsi, jog širdis nerimauja, lipa pats per save.
Atsakyti
Tuoj baigsis Turtuole vargšė, vietoj jo anonsuoja kita. Gal ji kas yra matę, ar įdomus, ar verta žiūrėti? Turtuole nežiūrėjau, man nepatiko, dabar jau norėčiau kokį įdomu pasižiūrėt
Atsakyti
Ar žinote kur galima būtu pažiurėti Emir in Yolu nauja sezona ? 4u.gif Kolkas radau tik youtube orginalo kalba. Jau mačiau 8 serijas kur jis gedi Ferihos per turkicinema. Idomu dabar nauja sezona pamatyti, bet niekur apart youtube nerandu, būtu geriausia rusu, bet gal pas juos nerodo to serialo daugiau ? g.gif
Atsakyti
parekomenduokite koki seriala, panasu i kiralik ask arba Yüksek Sosyete g.gif g.gif
na kad butu ne niurus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(otea @ 2016 10 01, 19:54)
Ar žinote kur galima būtu pažiurėti Emir in Yolu nauja sezona ?  4u.gif Kolkas radau tik youtube orginalo kalba. Jau mačiau 8 serijas kur jis gedi Ferihos per turkicinema. Idomu dabar nauja sezona pamatyti, bet niekur apart youtube nerandu, būtu geriausia rusu, bet gal pas juos nerodo to serialo daugiau ?  g.gif

Daugiau ir nera,jis buvo uzdarytas 4u.gif Turkcinemoj turetu but su titrais,serialas baigtas jau 2011 metais ;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 01 spalio 2016 - 22:03
QUOTE(lauravala @ 2016 10 01, 23:01)
Daugiau ir nera,jis buvo uzdarytas  4u.gif Turkcinemoj turetu but su titrais,serialas baigtas jau 2011 metais ;)


Aha ta išsiaiškinau 4u.gif ....gaila verysad.gif

Pradėsiu Gyvenimo Bangas žiurėti, tik nesenai pamačiau kad per LT tv rodo, bemieges naktys vel prasidės biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo otea: 02 spalio 2016 - 21:31
QUOTE(otea @ 2016 10 02, 22:21)
Aha ta išsiaiškinau  4u.gif ....gaila  verysad.gif

Pradėsiu Gyvenimo Bangas žiurėti, tik nesenai pamačiau kad per LT tv rodo, bemieges naktys vel prasidės  biggrin.gif

O man jis visiskai nepatiko ax.gif
Atsakyti