Įkraunama...
Įkraunama...

Muzikinė kaukė, BTV

Kviečiame į „Muzikinės kaukės“ filmavimus, kurie vyks: rugsėjo 27 d. 16 val.arba, rugsėjo 28 d. 14 val. koncertų salėje „COMPENSA“,Kernavės g. 84, Vilnius. Atvykti reikia 30 min. anksčiau. Rezervacijai reikia vardo, pavardės, atvykstančių asmenų skaičiaus ir tikslaus laiko el. paštu: muzikinekauke@gmail.com.
Atsakyti
Na, žiūrėjote vakar kas nors naujo sezono pirmąją seriją? Aš net nežinau, kas man labiausiai patiko. Visi dar pakolkas per viduriuką pasirodė: nei labai blogai, nei labai gerai. Gal Rūtą kiek per aukštai įvertino, nes mano manymu ji visiškai nepagavo Beyoncės natūros schmoll.gif O aš esu didžiulė jos gerbėja n metų, tai priekabiai žiūrėjau, kaip Rūtą atkartoja ją.

Šiaip bendrai žiūrint, šiemetiniai dalyviai kažkaip blankesni nei tie, kur pernai buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 02 spalio 2016 - 08:55
Žiūrėjau ir dar neapsisprendžiau, ar patinka šiųmetiniai dalyviai. Kol kas labiausiai Tadas-Bon Jovi patiko. Dar Laisva. Rūta ir pagal mane per aukštai įvertinta. Ar nebus su ja, kaip su kokia pvz. Tarasoviene - ką bedainuotų, vis tiek Tarasovienė.
Po laidos susiradau Martyno Kavaliausko pernykščius numerius - ot ten tai talentingas vaikis buvo... Smagu buvo paklausyt ir prisimint.
Atsakyti
Nūdna buvo. Žiūrėjau, tik dainavimus, komisją išjungdavau. Prasidėjus Auksiniam balsui, persikrausčiau ten. Kažkaip... kažkaip.. nėr cinkelio. Laisva, Ščiogolevaitė.. biolaukai nesutampa, žiūrėt negaliu.
Atsakyti
Ko taip liūdnai? Aš jau po jūsų komentarų nieko nesitikėjau, bet man patiko smile.gif Tik komisija grybū karas kaip visad. Man kaip tik Nijolė labai fainai atidirbo ir Anžela neblogai. Neprisidarys gi žmogus raumenų per savaitę ir terminatoriumi nevirs. Ne jos čia problema, kad jai tokį personažą kaip Pink davė. Man prasčiausiai atrodė Carol. Nesuprantu, net plaukų regis jos nepakeitė visai. Gi Džordža visokiomis spalvomis buvo, tai reikėjo kokį juodą pripūstą, išpūstą peruką dėti, nes man asmeniškai vien tik Carol ir tesimatė.
Tadas R. - per staigus, net koją labai nenatūraliai judino. Tadas J. - kažkaip per juokingai atrodė, per aukštas kažkaip, ne tas kūno tipažas gal. Vilčinskas su balsu gal nepataikė iki galo, bet gerai atrodė labai grimas smile.gif Rūta - nu ką žinau, gal nėra blogai, bet reiktų kažką jai daryti su fūgūra, jogą kokią pradėti lankyti ar ką, nes truputį kaip karvytė ant ledo ax.gif Dėl valentino neturiu minčių, nemačius aš labai to beatlo, bet išvaizda tai labai jau atitiko, net nosies kampas vienas prie vieno smile.gif Cicinas šiaip sau, gal neblogiausiai, bet...
Išties patiko Laisva, Nijolė. Jos mano manymu buvo arčiausiai originalo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 04 spalio 2016 - 13:04
Dėl Laisvos ir Nijolės pritarsiu - labiausiai vykę pasirodymai. Bet biolaukams tai nieko nepridėjo - vis tiek nesutampa. Aišku, žiūrėsiu ir toliau. Tikiuosi reikalai tik gerės.

Pažiūrėjau per rusus toch v toch. Matosi kur pinigų ir darbo įdėta. Visia kitaip atrodo. Turėtų daugiau pinigų, tai ir muzikinė kaukė geresnė būtų.
Atsakyti
QUOTE(kavasucitrina @ 2016 10 02, 13:33)
Žiūrėjau ir dar neapsisprendžiau, ar patinka šiųmetiniai dalyviai. Kol kas labiausiai Tadas-Bon Jovi patiko. Dar Laisva. Rūta ir pagal mane per aukštai įvertinta. Ar nebus su ja, kaip su kokia pvz. Tarasoviene - ką bedainuotų, vis tiek Tarasovienė.
Po laidos susiradau Martyno Kavaliausko pernykščius numerius - ot ten tai talentingas vaikis buvo... Smagu buvo paklausyt ir prisimint.

oi trūks jo oi trūks, nors gal po truputį įsivažiuos ir šie unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 06, 13:51)
oi trūks jo oi trūks, nors gal po truputį įsivažiuos ir šie unsure.gif

Nepakeičiamų, deja, nėra. Įsivažiuos, be abejo. Svarbu, kad rengėjai nedarytų komedijos patys. Pvz. pamenu kaip Ineta gavo Vyšniauską ir paliko kaip koks sužeistas gandrelis. Juk ne parodijų šou, viešpatie su viešpačiukais ax.gif Suprantu, kad koks Vilčinskas dabar gautų Vyšniauską, o ne vėl kokia mergina.
Čia kaip Anžela gavo Pink ir gavo iš karto kritiką, kad nesimatė svorio, sunkumo. Juk jei ji darytų tą svorį, tai atrodytų nenatūraliai, komiškai. Ko Rūtai Pink nedavė? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 10 06, 13:12)
Nepakeičiamų, deja, nėra. Įsivažiuos, be abejo. Svarbu, kad rengėjai nedarytų komedijos patys. Pvz. pamenu kaip Ineta gavo Vyšniauską ir paliko kaip koks sužeistas gandrelis. Juk ne parodijų šou, viešpatie su viešpačiukais ax.gif Suprantu, kad koks Vilčinskas dabar gautų Vyšniauską, o ne vėl kokia mergina.
Čia kaip Anžela gavo Pink ir gavo iš karto kritiką, kad nesimatė svorio, sunkumo. Juk jei ji darytų tą svorį, tai atrodytų nenatūraliai, komiškai. Ko Rūtai Pink nedavė? rolleyes.gif


Mažu ne lygis jai Pink būti? bigsmile.gif bet ir Beyonce jos buvo ne kokia... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2016 10 07, 12:27)
Mažu ne lygis jai Pink būti?  bigsmile.gif  bet ir Beyonce jos buvo ne kokia...  unsure.gif

Tai sakot jų dar klausia ar sutiks tuo būti hmm.gif Bet juk kartais jie visiškai nežino to atlikėjo, kurį jiems duoda. Nemanau, ka vaidintų tai. Pratylėtų. Dabar juk Anžela Sandros (ar kokią senieną ten ji gavo) nežinojo ir nė neslėpė to hmm.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monteverte: 08 spalio 2016 - 10:17
QUOTE(Monteverte @ 2016 10 08, 11:17)
Tai sakot jų dar klausia ar sutiks tuo būti hmm.gif Bet juk kartais jie visiškai nežino to atlikėjo, kurį jiems duoda. Nemanau, ka vaidintų tai. Pratylėtų. Dabar juk Anžela Sandros (ar kokią senieną ten ji gavo) nežinojo ir nė neslėpė to hmm.gif

Zinoma suvaidina, pirmos 3 laidos filmuotos per 2 dienas is eiles, 2 ir 3 laida ta pacia diena :-D ruosia jie pasirodymus po kelis is kart, tik per ilgesni laika nei savaite.
Atsakyti
Na tai faktas, kad dalyviai iš anksto žino, ką įkūnys. O tas mygtukas tik dėl vaizdo.. Nes kaip ir minėjo, per dvi dienas 3 laidas nufilmuoja.
Atsakyti