Įkraunama...
Įkraunama...

BILDUKO mokyklėlė 2-6 metų vaikučiam

parašykit, kas žinot, šiose mokyklėlėse kokie užsiėmimo laikai 4m vaikui
Atsakyti
QUOTE(linytes @ 2009 09 03, 20:37)
parašykit, kas žinot, šiose mokyklėlėse kokie užsiėmimo laikai 4m vaikui


o Jus skimtelkit (1-am psl. tel.). Dar formuojamos kai kur grupes ir viskas konkreciai on-line issispres bigsmile.gif
Atsakyti
cia kazkas ne taip: kalbejau su pacia direktore, o ji nuliudino, kad pagal istatymus 2 m.vaiku nepriima. kitas etnokulturos filialas kalnieciu g. butent 2 m vaikus priima, tik dar grafikas nesudarytas. pagal mano sukauptas zinias yra 2 filialai: jaksto g., tel 407135, 13 lt/men 2x i sav. ir kalnieciu 180, tel 387935. irgi po 13 lt 2 x sav.anot direktores, priimami vaikai nuo 4 m. ar 3.5 m. bet ne anksciau... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jomke @ 2009 09 03, 09:41)
Zeimenos g. yra ten netoli Bilduko mokykleles , ten arciau Topolio parduotuves  mirksiukas.gif


tai cia ta pati mokyklele? telefonu man minejo topolio parduotuve, purenu m-kla, bet adresas: kalnieciy 180. ir, anot, direktores nuo 2m nepriima!!! schmoll.gif koks jusu amzius?
Atsakyti
www.ktkc.lt

ta pati mokyklele, bet ten aiskiai apibrezta, kad nuo 4m...Niugis, taip reikia veiklos 2x per sav.!!!! Prasmes nematau vesti po 45min 1x i sav ir moketi nuo 60 lt ir daugiau.
Atsakyti
Musu mokykleleje po Nauju atsiras laisvu vietu!
Zeimenos g. , esancioje mokykleleje (panasiai kaip "Bilduko"mokyklele) priimami vaikuciai nuo 2m. 2x savaiteje, po 1.5-2 val. Mokomes daineliu, zaidimu, daromi darbeliai, zaidziame leliu teatra! Patinka tai, kad mokytoja sios srities "fanatike', neziuri i laikrodi, su vaikuciais bendrauja kaip su savais. Kamerine- seimyniska aplinka! Sezono metu ragaujame uz gera dainavima kriausiu, obuoliu! Ne reklama, o mano pacios- kaip mamos- simpatija siai veiklai. Mano 'dicke', pradejo lankyti sia mokyklele nuo 1m 7 men. Is karto pastebejau didelia pazanga kalbos raidoje, o siandiena be 1 sav jai 2 metukai ir ji jau dainuoja namuose 16 daineliu, sugeba susikaupus piesti, lipdyti..Tikrai rekomenduoju!
Po svenciu rinksimes sausio 7d. 10:30 (siaip, II ir IV tokiu pat metu)
Jei norite kontaktu- kreipkites per AZ
Atsakyti
QUOTE(visai kitokia @ 2009 12 31, 15:23)
Musu mokykleleje po Nauju atsiras laisvu vietu!
Zeimenos g. , esancioje mokykleleje (panasiai kaip "Bilduko"mokyklele) priimami vaikuciai nuo 2m. 2x savaiteje, po 1.5-2 val. Mokomes daineliu, zaidimu, daromi darbeliai, zaidziame leliu teatra! Patinka tai, kad mokytoja sios srities "fanatike', neziuri i laikrodi, su vaikuciais bendrauja kaip su savais. Kamerine- seimyniska aplinka! Sezono metu ragaujame uz gera dainavima kriausiu, obuoliu! Ne reklama, o mano pacios- kaip mamos- simpatija siai veiklai. Mano 'dicke', pradejo lankyti sia mokyklele nuo 1m 7 men. Is karto pastebejau didelia pazanga kalbos raidoje, o siandiena be 1 sav jai 2 metukai ir ji jau dainuoja namuose 16 daineliu, sugeba susikaupus piesti, lipdyti..Tikrai rekomenduoju!
Po svenciu rinksimes sausio 7d. 10:30 (siaip, II ir IV tokiu pat metu)
Jei norite kontaktu- kreipkites per AZ

Parasiau Jums i Az 4u.gif
Labai noretumem su dukryte lankyti sia mokyklele, tad labai laukiu informacijos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nexta @ 2010 01 02, 13:44)
Parasiau Jums i Az 4u.gif
Labai noretumem su dukryte lankyti sia mokyklele, tad labai laukiu informacijos 4u.gif


Bet gal jums nepatiks? Kas vieniems tinka- kitiems nepatinka. Musiske dainuoja, o kitiem gal neidomu. Gal kiti pazanga tik po 3-4 men parodys...Iki rytdienos!
Atsakyti
Sveikutės,
Mes irgi norėtume pabandyti, įdomu ar dar yra toj grupej. Visai fainai būtų gauti kontaktus.

Iš ankstu didelis dėkui 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
pasiskambinau i ta pagrindine mokykla ktkc.lt, tai sake priima tik nuo 4m, o tai kuriuo telefonu reikia skambinti i ta kita filiala, kur mazesniem?
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2009 12 31, 15:20)
Musu mokykleleje po Nauju atsiras laisvu vietu!
Zeimenos g. , esancioje mokykleleje (panasiai kaip "Bilduko"mokyklele) priimami vaikuciai nuo 2m. 2x savaiteje, po 1.5-2 val. Mokomes daineliu, zaidimu, daromi darbeliai, zaidziame leliu teatra! Patinka tai, kad mokytoja sios srities "fanatike', neziuri i laikrodi, su vaikuciais bendrauja kaip su savais. Kamerine- seimyniska aplinka! Sezono metu ragaujame uz gera dainavima kriausiu, obuoliu! Ne reklama, o mano pacios- kaip mamos- simpatija siai veiklai. Mano 'dicke', pradejo lankyti sia mokyklele nuo 1m 7 men. Is karto pastebejau didelia pazanga kalbos raidoje, o siandiena be 1 sav jai 2 metukai ir ji jau dainuoja namuose 16 daineliu, sugeba susikaupus piesti, lipdyti..Tikrai rekomenduoju!
Po svenciu rinksimes sausio 7d. 10:30 (siaip, II ir IV tokiu pat metu)
Jei norite kontaktu- kreipkites per AZ


Tai va, PAGALIAU sulaukem naujienu wub.gif

VIETA: A.Stulginskio m-kykloje, 100 kab., Parztizanu 152 (prie DAinavos parko) vel gyvuos nuo sasuio 31d. sita mokyklele. As su savo 2 merginom zadu eiti, o kad butu daugiau vau- kvieciu ir kitas mamytes. Amzius: nuo 2.5 m. iki 5-6m. Bet gali eiti ir mazesni (su pirmaja dukra pradejom veikla 1m7men).
GRAFIKAS: II ir IV nuo 17:30 (bet po diskusiju lankymo laika galima bus koreguoti)
Ne komerciniais tikslais, prasom netrinti. Cia tiesiog informacija. KAina labai padori: 50 lt i menesi (tad 1 kartas kaip ir apie 6 lt) Trukme iki 1,5val.
Atsakyti
QUOTE(faustluk @ 2012 01 24, 11:41)
Tai va, PAGALIAU sulaukem naujienu wub.gif

VIETA: A.Stulginskio m-kykloje, 100 kab., Parztizanu 152 (prie DAinavos parko) vel gyvuos nuo sasuio 31d. sita mokyklele. As su savo 2 merginom zadu eiti, o kad butu daugiau vau- kvieciu ir kitas mamytes. Amzius: nuo 2.5 m. iki 5-6m. Bet gali eiti ir mazesni (su pirmaja dukra pradejom veikla 1m7men).
GRAFIKAS: II ir IV nuo 17:30 (bet po diskusiju lankymo laika galima bus koreguoti)
Ne komerciniais tikslais, prasom netrinti. Cia tiesiog informacija. KAina labai padori: 50 lt i menesi (tad 1 kartas kaip ir apie 6 lt) Trukme iki 1,5val.


Del salciu mokyklele pradeda veikla vasario 13d. Mokytoja sake, kad didesniems bus proga savo sugebejimus parodyti ir miesto renginiuose. Bus ir stalo leliu teatras! wub.gif Na, o susirinkums pypliukmas- planuojama rytine gruope!
Rekomenduoju, agituoju, nes kol kas 6 zadantys eiti.. O eiti tikrai verta!
Atsakyti