Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

Štai ir nauja tema , kepame , rodome , aiškiname , padedame vienos kitoms user posted image


user posted imageuser posted image


user posted image


user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 02 balandžio 2009 - 15:30
Aciu Jums uz grazia velykine temute 4u.gif

Mmergyte, o tas pyragas su vysniomi, ar nepermazai gaunasi teslos. Nes ir dugnui ir virsui reikia g.gif O gal forma maza g.gif Labai jis mane sudomino wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 04 02, 16:54)
Aciu Jums uz grazia velykine temute 4u.gif

Mmergyte, o tas pyragas su vysniomi, ar nepermazai gaunasi teslos. Nes ir dugnui ir virsui reikia g.gif O gal forma maza g.gif Labai jis mane sudomino wub.gif


zinok teslos taip tiksliai tiksliai uztenka man berods 21-22 cm formai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 04 02, 16:55)
zinok teslos taip tiksliai tiksliai uztenka man berods 21-22 cm formai ax.gif

Tada reikes man padidinti, pas mane forma 26 g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 04 02, 17:05)
Tada reikes man padidinti, pas mane forma 26 g.gif


geriau lieka nei pritruksta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashaya @ 2009 04 02, 14:52)
Dėkoju 4u.gif

Bet pas mane nerodo, nors tu ką doh.gif Visas receptas baigiaisi ties kiaušinių su cukrum nuotrauka doh.gif Gal exploreris kvailioja.

As naudoju Mozilla Firefox, Exploteri nemazai klaideliu pasitaiko, del to jo atsisakem ax.gif
Atsakyti
Ateinu su šiandieniniais savo keksiukais 4u.gif
user posted image

Bananiniai Snickers keksiukai

Pusės puodelio cukraus
2 kiaušinių
100 g ištirpinto margarino
2 prinokusių bananų
2 puodelių miltų
2 arb.š. kepimo miltelių
2 Snickers šokoladukų

Orkaitę įkaitinti iki 200 laipsnių. Suplakti kambario temperatūros kiaušinius su cukrumi iki vientisų šviesių putų. Sudėti ištirpintą ir atvėsintą margariną, susmulkintus šokoladukus ir sumaišyti su iki vientisos masės sutrintais bananais. Persijoti su kepimo milteliais sumaišytus miltus ir įmaišyti į tešlą. Kepti 20 min.

user posted image

Tikrai nepaprasto skonio keksiukai wub.gif
Atsakyti
Jetau, kada as viska isbandysiu iskept doh.gif nu atrodo nerealiai skaniai...
Atsakyti
superiniai keksiukai ir nuotraukos wub.gif
Atsakyti
Labai sokoladinis keksinis tortas bigsmile.gif

user posted image

Reikės:

2 puodelių karšto (verdančio) vandens
1 puodelio grynos kakavos miltelių
2 3/4 puodelių miltų (405D, karališkus naudoju)
2 a.š. sodos
1/2 a.š. druskos
~225g suminkštinto sviesto
2.5 - 3 puodelių cukraus pudros (galima ir daugiau, bet ir taip saldu)
4 kiaušinių
1-2 a.š. vanilės ekstrakto

~250ml sokoladinio ganaso (dar silto, skysto)

Litro / dviejų dydžio inde išmaišau kakavą su karštu vandeniu, kad neliktų gumulelių ir palieku atvėsti. Geriausia po truputį pilti vandenį ir intensyviai maišyti, kuo masė tirštesnė tuo lengviau išsimaišo sausi produktai. Sodą ir druską sumaišau su miltais. Atkreipkite dėmesį, kad soda nebūtų sušokusi į gumulėlius pieš sumaišant su miltais, kitaip ji tokia ir liks kekse.

user posted image

Kiek suplaku vienus kiaušinius. Supjaustau į mažesnius gabalėlius sviestą ir išsuku su cukraus pudra dideliame inde. Anksčiau tai darydavau su smulkintuvu, bet gerai ir su mediniu šaukštu, kai elektros prietaisai perdega :-S Tuomet dalimis įmaišau kiaušinių plakinį. Tik kai pilnai įšsuku vieną dalį, pilu dar.

Taip pat įmaišau vanilės ekstrakto ir dar gerokai išsuku masę. Jos tarsi padaugeja ir tampa puri.

user posted image

Tuomet pilu dalimis kakavą ir miltus, vieną po kito, kol įmaišau viską.
Kakava, miltus, kakava, miltus ir t.t.
Masė gaunasi gal kiek ir skystoka, bet ji ir turi būti tokia.

user posted image

Tortui reikia kepti du atskirus biskvitus, nes kepinys gaunamas labai minkštas, šlapias ir trapus, nelabai pavyktų perpjauti biskvitą.

Tad padalindama masę į dvi apyligias dalis supilu į 24-25 cm skersmens keptuvę ir pašaunu į įkaitintą orkaitę - 170C lygiai 30 minučių. Iš keptuvės geriausia išimti atvėsusį keksą ir labai atsargiai.

Jei naudojate paprastą keptuvę, ne silikoninę, reiktų ištepti riebalais.

user posted image

Biskvitus sutepiau labai nedideliu kiekiu šokoladinio ganašo, taip pat juo ir apliejau, papuošiau vyšnaitėmis, kurios galėtų būti išmirkytos rome.


Šaltinis: http://allrecipes.co...e-I/Detail.aspx


1 puodelis - 240ml
1 a.š. - 5ml



Atsakyti
vau rolleyes.gif koks sokoladinis thumbup.gif
Atsakyti
[quote=*tiute*,2009 04 02, 21:59]
Labai sokoladinis keksinis tortas bigsmile.gif

user posted image

Tad padalindama masę į dvi apyligias dalis supilu į 24-25 cm skersmens keptuvę ir pašaunu į įkaitintą orkaitę - 170C lygiai 30 minučių. Iš keptuvės geriausia išimti atvėsusį keksą ir labai atsargiai.


Labai jau skaniai atrodo... niam drinks_cheers.gif
Noriu paklaust...
Padalinta i dvi dalis tesla... kol viena dalis kepa ka daryt su kita dalim? Ji nepersistoves?, t.y. neperbrinks? Antra dalis iskepa normaliai? Na kvailoki gal klausimai... bet kur ta pusvalandi laikyti likusia tesla? saldytuve ar ne? blush2.gif
O be to kol praauš.. tai jau ir visa valanda gaunasi nuo vieno sluoksnio kepimo iki kito... kaip jus darot?
Aciu blush2.gif
Atsakyti