Įkraunama...
Įkraunama...

----Saldūs receptai su nuotraukomis ----

QUOTE(jav @ 2009 05 03, 19:29)
vel reikia pagalbos is tu kurios dare torta snikers pagal DAVIDIJA,MAN TAIP ATRODO.as ji ka tik sutepiau,tik nesuprantu ar tas vidurinis kremas su kondenc pienu kiek nors sustings.nors jis atrodo ganetinai tirstas,bet vistiek nori begti per krastus.na dabar palikau tortinej ir idejau i saldytuva iki vakaro.vakare noreciau papuosti.


Na aš saviškį Snikersą pertepinėjau net ne tortinėj, o tiesiai ant lėkštės biggrin.gif Kremas gavosi tirštas apie bėgimą per kraštus nebuvo nė minčių - jį dar ir tept ir lygint reikėjo blink.gif bet aš dariau su geru naminiu sviestu + rududu gal tas ir lėmė jo konsistenciją g.gif

MAMICY, fainas tortas thumbup.gif ir gera reklama margaritos lotuliukas.gif Taip ir norisi prie to staliuko lotuliukas.gif
Atsakyti


puošta grietinėle ir braškėmis pamerktomis į tortinę žele
[/quote]
na ir ankstyvos panos su tokiais skanestai bigsmile.gif labai skaniai atrodo tortukas tikras vasariskas kurinys... mirksiukas.gif
Atsakyti
Tersiu eteri smile.gif bet labai aciu uz ats smile.gif
Atsakyti
ačiū už pagyras 4u.gif

QUOTE(RiMami @ 2009 05 04, 09:32)
Na aš saviškį Snikersą pertepinėjau net ne tortinėj, o tiesiai ant lėkštės biggrin.gif Kremas gavosi tirštas apie bėgimą per kraštus nebuvo nė minčių - jį dar ir tept ir lygint reikėjo  blink.gif bet aš dariau su geru naminiu sviestu + rududu gal tas ir lėmė jo konsistenciją  g.gif

MAMICY, fainas tortas  thumbup.gif ir gera reklama margaritos  lotuliukas.gif Taip ir norisi prie to staliuko lotuliukas.gif

as kai naudojau pigiausia kondensuota piena, tai jis man 1,5 val virtas vistiek budavo skystokas + sviestas dabartiniam karstyje pabuvęs pats formos nebelaiko, tai kai sumaisai su poskysciu kondensuotu pienu, tai ir nori bėgti... bet palaikytas šaldytuve sustengsta, gal ne iki kietos masės, bet nebebėga tikrai.
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 05 04, 02:03)
ačiū už pagyras  4u.gif
as kai naudojau pigiausia kondensuota piena, tai jis man 1,5 val virtas vistiek budavo skystokas + sviestas dabartiniam karstyje pabuvęs pats formos nebelaiko, tai kai sumaisai su poskysciu kondensuotu pienu, tai ir nori bėgti... bet palaikytas šaldytuve sustengsta, gal ne iki kietos masės, bet nebebėga tikrai.

na mano snikers tortukas gavosi lotuliukas.gif ciki piki.nors tikejausi blogiau blink.gif .tik sekanti syki truputi daugiau sulaistysiu biskvita.o visumoj tai jau puse ir suvalgem.ACIU UZ NUOSTABU RECEPTUKA thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 05 04, 08:46)
jis nemažas ir yra... cipciukas liepė daryti diiidelį, tai tokį ir dariau... 30 cm skersmuo. labai "einantis" tortas...
yra tokia spec žele
user posted image

ji greit stengstanti. paruoši tą žele kaip parašyta ir nardini į ja vaisius. tada trauki lauk ir ant torto dedi. taip pamirkyti vaisiai nedžiūna, neleidžia sulčių ir gražiai blizga (kaip ka tik atpjauti : ) ). arba su ja užpila sluoksnį ant vaisių. sudėlioji ką reik iš vaisių ir užpili sluoksnį tos žele. ji mygom sustengsta.

tik norejau pasakyti, jog ir paprasta zele tinka... per velykas puosiau braskemis torta ir tortines zeles neradau, tai man puikiausiai tiko ir paprasta braskine zele, pasidarai tokia stipresne, palauki, kol jau stingt prades ir mirkai, pili... puikiausiai gavosi... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 05 04, 06:46)

as tai noriu pareklamuoti cipciuko "margarita" receptas


wub.gif kaip graziai atrodo wub.gif
Atsakyti
SVEIKUTES!!!!
radau saldytuve sloikelis vysniu kompoto...gal koki pyraga su jom issikept g.gif tik kad jokio receptuko neturiu,gal ka patarsit blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
áciu oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 05 05, 08:57)
SVEIKUTES!!!!
radau saldytuve sloikelis vysniu kompoto...gal koki pyraga su jom issikept  g.gif tik kad jokio receptuko neturiu,gal ka patarsit  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
áciu oro_buckis.gif

Gal šitą pabandyki-čia kažkurios mamytės receptas. Aš vietoj šaldytų vyšnių dėjau konservuotas ax.gif .
Papildyta:
Atsiprašau už nekokybišką įkėlimą-kitaip nemokėjau iš išsaugoto formato įkelti.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Audita @ 2009 05 05, 09:03)

Atsiprašau už nekokybišką įkėlimą-kitaip nemokėjau iš išsaugoto formato įkelti.smile.gif

aciuuu bigsmile.gif
Atsakyti
niam niam niam kaip cia viskas skanu essen.gif
kepsiu ir as koki skanesta...palepinsiu savo vyrukus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 05 05, 08:57)
SVEIKUTES!!!!
radau saldytuve sloikelis vysniu kompoto...gal koki pyraga su jom issikept  g.gif tik kad jokio receptuko neturiu,gal ka patarsit  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
áciu oro_buckis.gif


na,variantas butu ir Malkos po sniegu", jei vysnios be kauliuku tongue.gif


Atsakyti