Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

Naudojau ta isreklamuotaji ir branguji Feg, visiskai jokio efekto, gaila kaip i bala ismestu pinigeliu doh.gif
Atsakyti
As naudoju ricinos alieju smile.gif
Atsakyti
man bent jau tikrai padeda ricinos aliejus thumbup.gif po poros savaičių blakstienos tampa tvirtesnės, mažiau krenta, o po ilgesnio naudojimo sustorėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Orma @ 2013 04 17, 10:30)
Jau 9 men naudoju careprost. Tepu atsargiau su plonu sepeteliu palei blakstienu linija, viliuos, kad i aki nepatenka smile.gif
Mano rezulatai stulbinami  tongue.gif  Beje turiu nuotraukas iki, po 2 savaiciu ir reikia prisiruosti padaryti dabar  ax.gif Pastaruoju metu sulaukiu klausimu ar kartais neprisiauginau blakstienu  biggrin.gif  bigsmile.gif Sakau visiems, kad tai MANO biggrin.gif

Netepkit su tuo careprost,akiu gadinimas.Kaip jums panos akiu negaila ,del blakstienu?taigi ten vaistai akiu spaudimui matuoti.as pati naudojau nezinodama,ir mano akys dabar -1.50,nesioju lindzes.Keikiu save,nes ir taip turejau grazias blastienas.O dabar turiu kur dar papildomai leisti pinigu.

Pati dar dirbu su blakstienu priauginimu (Londone),tai panos kai nori daryti pertrauka tepa ricina.tikrai padeda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Erika_: 30 gruodžio 2013 - 00:32
Mergaites, gal kuri naudojot http://www.beauty.co...16?catid=298369, kokie butu atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ginnntare @ 2014 01 21, 22:50)
Mergaites, gal kuri naudojot http://www.beauty.co...16?catid=298369, kokie butu atsiliepimai?  smile.gif

Naudojo. Per paiešką ne vieną žinutę išmeta. įveskit temos apačioje į paieškos laukelį rapidlash ir išmes žinutes
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2014 01 22, 09:11)
Naudojo. Per paiešką ne vieną žinutę išmeta. įveskit temos apačioje į paieškos laukelį rapidlash ir išmes žinutes


drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos, as turiu nesigiriant grazias blakstienas bet užmiršau jas priziureti pradėjau taupumo sumetimais dažyti jas Avon tušais blakstienų, tai kažkaip pabudau ir žiūriu kad stop ... suprastėjo per laika... tai jau dvi savaites kantriai vakarais tepu ricinu aliejuku iš vaistinės pirktu, ir rezultatas jau po truputi ima matytis, bet reikia mažiausiai mėnesį juo teptis kad galima butu išvadas daryti... aš anksčiau ji naudodavau ir todėl jos buvo tvirtos, bet pasirodo negalima apleisti nieko biggrin.gif
ir tegul niekas nesako kad kaina neatitinka kokybes ax.gif cool.gif
Atsakyti
O man Vichy akių ir blakstienų serumas labai patinka. Užtenka vieno lašelio, saugo nuo raukšlių ir blakstienas stiprina. Pastebėjau, kad iškrenta mažiau, tai reiškia, kad darosi tankesnės drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(krize @ 2014 01 24, 10:48)
O man Vichy akių ir blakstienų serumas labai patinka. Užtenka vieno lašelio, saugo nuo raukšlių ir blakstienas stiprina. Pastebėjau, kad iškrenta mažiau, tai reiškia, kad darosi tankesnės  drinks_cheers.gif


O koks cia serumas? 4u.gif ir kaip ji naudoti - paakiams ar dar ant blakstuciu patepti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Siurpuliukas @ 2014 01 24, 19:23)
O koks cia serumas? 4u.gif  ir kaip ji naudoti - paakiams ar dar ant blakstuciu patepti? ax.gif

Toks mažiukas buteliukas, 15 ml. Parašyta Vichy Liftactiv Serum 10 Eyes&Lashes. Tepti reikia ant viso voko ir perbraukti per blakstienas, ant dėžutės yra piešinukas, kaip naudoti. 4u.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kur Lietuvoje galima įsigyti Rapid Lashe? Dėkoju. Įvedu apačioje ieškoti temoje, bet nieko nemeta, sorry.... Gal kas turite info ir nepatingėsit pasidalinti, dėkoju.
Atsakyti