Įkraunama...
Įkraunama...

Antroji santuoka

QUOTE (*kristina* @ 2004 06 11, 11:08)
labai klysti,santuoka anuliuoti tikrai galima,tik tai uzima laiko apie 2 metus,ir priedo reikia irodyti kodel ta santuoka reikia anuliuoti (tai gali buti bet kas neistikimybe,nepasitikejimas,charakteriu nesutapimas,vaiku bloga prieziura ir dar labai labai daug visokiu kriteriju)

ne ne ne..Tikrai jau ne..Jokio šliūbo antrąkart kol pilma santuoka nepripažins negaliojančia..reikia rašyti prašymą (pasakys banyčioj tiksliai, po to persiunčiama į Vatikaną). Mano giminaitė ištuokos sulaukė po 14 metų..Antrąkart susituokė metrikacijoje, gyveno, susilaukė vaikų, o popiežiaus sprendimą gavo tik po 14 metų blink.gif Užpernai susituokė bažnyčioje..Jau ir vaikai beveik užauginti.
Atsakyti
QUOTE (*kristina* @ 2004 06 11, 13:03)
100 procentu galiu garantuoti,kad sliuba kunigas duoda baznycioje,nesvarbu,jei pirmoji santuoka ir neanuliuota.

Negirdejau tokio dalyko. ohmy.gif
Atsakyti
Tai va, as ir norejau pasakyti, kad kol istuoks su pirmuoju/aja - tai taves ant zemes gali ir nebebuti sad.gif Baisiai biggrin.gif as cia
Atsakyti
QUOTE (*kristina* @ 2004 06 11, 13:08)
labai klysti,santuoka anuliuoti tikrai galima,tik tai uzima laiko apie 2 metus,ir priedo reikia irodyti kodel ta santuoka reikia anuliuoti (tai gali buti bet kas neistikimybe,nepasitikejimas,charakteriu nesutapimas,vaiku bloga prieziura ir dar labai labai daug visokiu kriteriju)

A tai cia kryziaus keliu reik pereit huh.gif Ir vistiek neaisku, ar duos wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Sfinxute @ 2004 06 11, 13:20)
klysti. anuliuojama. reikia popeziaus sutikimo. mano vyrui musu santuoka jau antra. ir dedame visas pastangas, kad butu anuliuota pirmoji santuoka. dabar rasome popieziui prasyma.

Parasyk kaip pasiseks smile.gif
Atsakyti
nors augau ir pilnoje seimoje cool.gif , taciau ketinu tuoktis su issiskyrusiu vyru wub.gif .
Savu draugu rate, nepazystu zmoniu turinciu tokia patirti, sad.gif tad jauciuosi nelabai jaukiai, unsure.gif
tad kreipiuosi i tas kurios jau turejo tokia patirti ir galetu ja pasidalinti - ka daryti, ko nedaryti, ir pan. kaip jos jautesi, budamos "antrosiomis" , kaip prieme ju vyru vaikai ir panasiai.???
Atsakyti
QUOTE (mjk @ 2004 07 24, 12:48)
nors augau ir pilnoje seimoje cool.gif , taciau ketinu tuoktis su issiskyrusiu vyru wub.gif .
Savu draugu rate, nepazystu zmoniu turinciu tokia patirti, sad.gif tad jauciuosi nelabai jaukiai, unsure.gif
tad kreipiuosi i tas kurios jau turejo tokia patirti ir galetu ja pasidalinti - ka daryti, ko nedaryti, ir pan. kaip jos jautesi, budamos "antrosiomis" , kaip prieme ju vyru vaikai ir panasiai.???

Mano geriausia drauge gyvena kartu su vyru , kuris jau yra turejes seima smile.gif Kiek ji man pasipasakoja, tai ju santykiai, kas liecia sutarima tai labai puikus. Vienas kita supranta, taciau yra kliutis ju santykiuose jo pirmoji zmona sad.gif Ji skambina ir reikalauja is savo vyro, kad jis tai ta ar ta nupirktu savao vaikams. Jie yra du mergyte ir berniukas. Nors vyras ir moka elementus, taciau ji vis neatstoja... Su vaikais kai susitinka tai pirmas klausimas is vaiku, ka nupirksi, nes tikriausiai ama prisakoo, kad reikia pas teva prasyta to ar ano sad.gif Vaikai ta mano drauge vadina, ragana, nors ji tos seimos neisarde, nes jie buvo jau issikyre pries kelis metus. Ir dar minusas tas, kad kai tevas buna su vaikais, tai ji viena liudi , nes jo vaikai jos nemegsta sad.gif VA tokia istorija wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Renacikas @ 2004 07 24, 12:55)
QUOTE (mjk @ 2004 07 24, 12:48)
nors augau ir pilnoje seimoje  cool.gif , taciau ketinu tuoktis su issiskyrusiu vyru wub.gif .
Savu draugu rate, nepazystu zmoniu turinciu tokia patirti, sad.gif  tad jauciuosi nelabai jaukiai,  unsure.gif
tad kreipiuosi i tas kurios jau turejo tokia patirti ir galetu ja pasidalinti - ka daryti, ko nedaryti, ir pan. kaip jos jautesi, budamos "antrosiomis" , kaip prieme ju vyru vaikai ir panasiai.???

Mano geriausia drauge gyvena kartu su vyru , kuris jau yra turejes seima smile.gif Kiek ji man pasipasakoja, tai ju santykiai, kas liecia sutarima tai labai puikus. Vienas kita supranta, taciau yra kliutis ju santykiuose jo pirmoji zmona sad.gif Ji skambina ir reikalauja is savo vyro, kad jis tai ta ar ta nupirktu savao vaikams. Jie yra du mergyte ir berniukas. Nors vyras ir moka elementus, taciau ji vis neatstoja... Su vaikais kai susitinka tai pirmas klausimas is vaiku, ka nupirksi, nes tikriausiai ama prisakoo, kad reikia pas teva prasyta to ar ano sad.gif Vaikai ta mano drauge vadina, ragana, nors ji tos seimos neisarde, nes jie buvo jau issikyre pries kelis metus. Ir dar minusas tas, kad kai tevas buna su vaikais, tai ji viena liudi , nes jo vaikai jos nemegsta sad.gif VA tokia istorija wink.gif

nu jooo sudetinga:(

panasiai ir pas mane, kas liecia prasinejima visko, taciau yra aiskia pasakoma, kad pinigeliai mokami mamytei, tad ji ir turi jais rupintis, bnei pirkti viska ko jiems reik. ( nors aisku, ir mes jiems perkam, kai matom, kad kita puse........)
o su vaikais problemu, aciu Dievui neturiu. Jie mane labai myli, kaip kad ir as juos, tad viliuosi, akd tokie silti ir artimi santykiai ir toliau isliks tarp musu:)

o gal tu savo drauge gali pakviesti i musu puslapi?smile.gif butu smagu kad ji prisijungtu, rastu daug labia naudingos informacijos, ir siaip, galetu su manim susisiekti, gal as jai ka nors galeciau patarti ar tiesiog taip isklausyti:)
Atsakyti
QUOTE (mjk @ 2004 07 24, 10:48)
nors augau ir pilnoje seimoje cool.gif , taciau ketinu tuoktis su issiskyrusiu vyru wub.gif .
Savu draugu rate, nepazystu zmoniu turinciu tokia patirti, sad.gif tad jauciuosi nelabai jaukiai, unsure.gif
tad kreipiuosi i tas kurios jau turejo tokia patirti ir galetu ja pasidalinti - ka daryti, ko nedaryti, ir pan. kaip jos jautesi, budamos "antrosiomis" , kaip prieme ju vyru vaikai ir panasiai.???

Svarbiausia - pasitiketi savimi. Pas mus dar gajus visokie prietarai. Man, pvz., buvo labai baisu tevams prisipazinti, kad gyvenu su issiskyrusiu. Bet nugalejau ta baime ir viskas kuo puikiausiai thumbup.gif O vakar suejo menesiukas kai mes esam laiminga seima clap_1.gif
Atsakyti
As rugpjūčio 14 d. išteku už vyro, kuris išsiskyręs. Tiesa jie vaikų neturi. Pradžioje labai sunku, bent jau man buvo, apsiprasti kad tavo mylimasis turejo zmona. Labai pavydejau, bet pavyda tramdziau, nenorejau konfliktu, nors be to neapseita. O dabar viskas gerai. Turejo tai turejo. Svarbiausia musu atsidavimas vienas kitam. Ir Jus mielosios nesikrimskite del buvusiu santuoku. Svarbu Jums abiems gerai sutarti ir Jums sutarti su jo vaikais. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (kasiopeja @ 2004 07 26, 09:58)
QUOTE (mjk @ 2004 07 24, 10:48)
nors augau ir pilnoje seimoje  cool.gif , taciau ketinu tuoktis su issiskyrusiu vyru wub.gif .
Savu draugu rate, nepazystu zmoniu turinciu tokia patirti, sad.gif  tad jauciuosi nelabai jaukiai,  unsure.gif
tad kreipiuosi i tas kurios jau turejo tokia patirti ir galetu ja pasidalinti - ka daryti, ko nedaryti, ir pan. kaip jos jautesi, budamos "antrosiomis" , kaip prieme ju vyru vaikai ir panasiai.???

Svarbiausia - pasitiketi savimi. Pas mus dar gajus visokie prietarai. Man, pvz., buvo labai baisu tevams prisipazinti, kad gyvenu su issiskyrusiu. Bet nugalejau ta baime ir viskas kuo puikiausiai thumbup.gif O vakar suejo menesiukas kai mes esam laiminga seima clap_1.gif

Tikrai dziaugiuosi uz tave, kad tevai prieme tavo sprendima clap_1.gif
ir puikiai suprantu tavo buvusia baime del ju busimos reakcijos. Deja, man nera taip gerai, ta prasme, jog mano tevai tam visiskai, tiesiog radikaliai mano sprendimui nepritaria.... sad.gif ir net nezinau ar kada nors gyvenime pritars:( gal todel, akd mano mama gana zymi, o tevas nenori kad jo seimos garbe butu tersiama,o gal todel kad jie bijo, jog jis mane gali palikti ir sugryzti pas buvusia seima( reiktu pasakyti kad mano tevai su mano mylimuoju apskritai nebendrauja ir radikaliai ji ignoruoja) o gal todel, kad jie buvo auklejami kitaip: supuves obuolys tinka tik prie supuvusio obuolio.......deja, mano atveju, as esu sveikas obuolys, o mano mylimasis tik supuves....ir niekada sveiku obuoliu jau nebebus.....sad.gif
kaip matote brangiosios, yra daug gal....
Atsakyti
QUOTE (Šypsena @ 2004 07 26, 11:21)
As rugpjūčio 14 d. išteku už vyro, kuris išsiskyręs. Tiesa jie vaikų neturi. Pradžioje labai sunku, bent jau man buvo, apsiprasti kad tavo mylimasis turejo zmona. Labai pavydejau, bet pavyda tramdziau, nenorejau konfliktu, nors be to neapseita. O dabar viskas gerai. Turejo tai turejo. Svarbiausia musu atsidavimas vienas kitam. Ir Jus mielosios nesikrimskite del buvusiu santuoku. Svarbu Jums abiems gerai sutarti ir Jums sutarti su jo vaikais. rolleyes.gif

LABAI LABAI SVEIKINU JUS!!!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif clap.gif clap_1.gif DAUG DAUG LAIMES, STIPRYBES, KANTRYBES VIENAM SU KITU:) IR TIESIOG STENKITES IR BUKITE VISAD LAIMINGI:)
Atsakyti