Įkraunama...
Įkraunama...

padidėjęs gimdos tonusas

QUOTE(kiri111 @ 2006 09 20, 23:08)
4u.gif Dovanoju GYNIPRALIO tab. ir MAGNIO SULFATO 25% tirpala injekcijom, gal kuri naudojat ir reiktu, cia man po nestumo atliko, tai ismesti gaila, gal kam reik. ax.gif  4u.gif  Veiksmas Vilniuj. Rasykit i AZ nes temos neseku. mirksiukas.gif  Sekmes visoms laimingai pagimdyti. mirksiukas.gif  4u.gif

Gynipralio tabletes galima tik gyd nurodziu gerti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(=SVAJA= @ 2007 01 15, 23:35)
Gynipralio tabletes galima tik gyd nurodziu gerti 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Tai taip, jokiu budu be gydytojo rekomendaciju negalima siu vaistu vartoti. schmoll.gif As noriu atiduoti toms nestukems, kurios siuos vaistus vartoja gydytojo paskyrimu.
Atsakyti
as irgi namie kenciu su tuo tonusu.. unsure.gif liepta guleti lovoj,bet istisai isguleti sunkiai sekasi verysad.gif tai trunka jau menesiuka,dabar mums eina 19-a savaite.
Atsakyti
QUOTE(CreteIsland @ 2007 04 22, 21:06)
as irgi namie kenciu su tuo tonusu.. unsure.gif liepta guleti lovoj,bet istisai isguleti sunkiai sekasi verysad.gif tai trunka jau menesiuka,dabar mums eina 19-a savaite.

Kaip aš gerai tave ir visas kitas su tonusiuku nestuke.gif-es suprantu. doh.gif Irgi neseniai atkentėjau. Labai svarbu gulėti žinokit. Aš beveik visą nėštumą (nuo 18 sav iki pat galo) "ant biuletenio" ir pragulėjau.
Negastroliuokit ir laikykites gyd nurodymų ir viskas bus ok.
Aš kartą nuvariau į pardę pagastroliuot tai vakare kraujuot pradėjau ir į ligoninę buvau paguldyta. Ilsėkites ir džiaukites paskutinėmis ramybės dienomis panos. doh.gif Oh, man tą patį sakė, o aš nesupratau ką tai reiškia, bet dabar jau puikiai suprantu. Turiu savo angeliuką, džiaugiuosi, bet ir vargstu hebra nerealiai.
Tai kad gulėkit kol galit. Sėkmės jums ir sveikų lialkų. 4u.gif
Atsakyti
Visai nebežinau... Ką reiškia mano pilvo spazmai... Bijau, kad tai tikrai nebūtų rimčiau nei mano gydytoja - višta sako.... Neįsivaizduoju kaip ji taip sako, kad viskas čia normaliai ir taip turi būti, kai absoliučiai kiekvieną dieną skauda pilvą... Ar tai tikrai nėra normalu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruttte @ 2007 04 25, 12:55)
Visai nebežinau... Ką reiškia mano pilvo spazmai... Bijau, kad tai tikrai nebūtų rimčiau nei mano gydytoja - višta sako.... Neįsivaizduoju kaip ji taip sako, kad viskas čia normaliai ir taip turi būti, kai absoliučiai kiekvieną dieną skauda pilvą... Ar tai tikrai nėra normalu? g.gif

Be abėjo, tai nenormalu, tačiau ir nėra tragiška. 4u.gif daug kam taip yra. Tai reiškia kažkokias problemas organizme, arba hormoninis fonas sutrikęs arba imuninė sistema neteisingai veikia arba dar kas nors, priežasčių gali būti labai daug. SVARBU stebėti ar gerai vystosi mažiukas ir jei viskas tvarkoje pergyventi nereikia, nuo to tik blogiau, reik pasistengti kuo ramiau atvaikščiot nėštumą, nes visi mūsų "nervai" labai atsiliepia vaikeliui po to. smile.gif Gerk Magnį ir stebėk, kad blogiau nesidarytų, kad kraujavimas neprasidėtų ir viskas bus ok. Pamatysi. 4u.gif
Beje, patarimas: negulk į ligoninę dėl tų gimdos spazmų schmoll.gif neverta, ten 3 dienas duoda Nifedipiną, tuomet tau paskauda galvą, pilvas praeina, o po to vėl tas pats. Geriau stenkis ramiai gyvent ir tikėtis geriausio, nepersistenk su fiziniu kruviu, daugiau ilsėkis ir viskas bus čiki. 4u.gif
Atsakyti
O AR padidėjęs gimdos tonusas nekenkia vaisiaus vystymuisi? Gal kas žino?
Atsakyti
QUOTE(Mala @ 2007 04 27, 13:10)
O AR padidėjęs gimdos tonusas nekenkia vaisiaus vystymuisi? Gal kas žino?

Gali pakenkti, o gali ir ne. umn.gif
Vat mano vaikui pvz dabar smegenukų išemija, neurologė pasakė, kad tai arba dėl nėštumo mano tokio (su tonusu) arba dėl greito gimdymo. Jei dėl gimdymo, viskas praeis mums iki 4 mėn, o jei dėl tonuso tai gydysimes dar ilgai. verysad.gif
Manau, kad ir kitokie sutrikimai nuo to tonuso būna, bet tikrai ne rimti. mirksiukas.gif
Atsakyti
o as naivuole, tikejausi savaite pagulet ir vel grizt i senaji ritma. doh.gif pragulejau ligoninej (pagulde su atsidarymu 3cm), o dabar jau beveik savaite, o skausmai nesumazejo. jauciuosi, kaip koks kiausinis, o tam kiausiniui didziausia prabanga - nueit i tulika verysad.gif
Atsakyti
Beda ir man sita, net neramu jau. Po echoskopo gydytoja pasake, kad gimda pertempta, reikai poilsio labai labai. Pilvas toks itemptas, kad rodo 3kg arbuzo buciau suvalgiusi...

O ir darbu tiek daug, kad nera kaip guleti istisas dienas... tikiuos praeis anksciau ar veliau.
Atsakyti
Magnis ir gulimas rėžimas tokiais atvejais - geriausias vaistas. Tiesa, esant padidėjusiam gimdos tonusui griežtai negalima liesti ir glostyti savo pilvuko, net jei labai norisi, kad neprovokuot gimdos apsitraukimų.
Atsakyti
Na man irgi nuo 17 sav. kieteja gimda kiekviena diena unsure.gif Is pradziu buvo iki 10 kartu per diena, o va viena savaitgali buvo virs 20 kartu, issigandau ir nulekiau pas gydytoja. Sake jei nekieteja dazniau nei 4 kartus per valanda ir neskauda, nekraujuoja, tai viskas normalu. Apziurejo gimdos kakleli, o jis kietas, aukstai, taigi net nesiruosia reaguoti i gimdos susitraukimus. Todel gydytoja sake, buti ramiai ir daugiau ilsetis, gerti magni ir tiek mirksiukas.gif Tai kai pajuntu, kad susitraukinet dazniau pradeda, prigulu dazniau ir tiek smile.gif
Papildyta:
QUOTE(jbs @ 2007 07 14, 12:34)
Magnis ir gulimas rėžimas tokiais atvejais - geriausias vaistas. Tiesa, esant padidėjusiam gimdos tonusui griežtai negalima liesti ir glostyti savo pilvuko, net jei labai norisi, kad neprovokuot gimdos apsitraukimų.

Na man nieko panasaus nesake, glostau svelniai pilvuka daznai ir nereaguoja gimda i glostymus mirksiukas.gif Cia gal negalima toms, kurioms i glostymus pilvukas reaguoja unsure.gif
Atsakyti