Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame UK parduotuvėse ir aukcionuose

QUOTE(sokate @ 2016 05 03, 13:40)
Limcamca, mano nesiuskite, parinksiu asmenini  4u.gif


QUOTE(Kriiste @ 2016 05 03, 15:21)
Limcamca, mano irgi nesiuskite...


Gerai 4u.gif

QUOTE(bbiitute @ 2016 05 04, 08:19)
Siunciau laiska kad nesiusti , patvirtinimo nesulaukiau g.gif


Jus is labai senai esate nurodziusi nekintama salyga, be 7kg nesiusti, nebent atskirai to paprasytumet. Tos nurodymo ir laikosi 4u.gif

Gal yra norinciu prisijungti prie BHS uzsakymo? Galioja papildoma 10% nuolaida 4u.gif
Papildyta:
Tiesa, del to, kad pirmadienis buvo nedarbo diena, siunta ruosiama isvykimui - rytoj 4u.gif Kad spetu pilnai siuntos atkeliauti!
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 05 04, 14:45)
Gerai  4u.gif
Jus is labai senai esate nurodziusi nekintama salyga, be 7kg nesiusti, nebent atskirai to paprasytumet. Tos nurodymo ir laikosi  4u.gif

Gal yra norinciu prisijungti prie BHS uzsakymo? Galioja papildoma 10% nuolaida  4u.gif
Papildyta:
Tiesa, del to, kad pirmadienis buvo nedarbo diena, siunta ruosiama isvykimui - rytoj  4u.gif Kad spetu pilnai siuntos atkeliauti!



Norejau paklausti, kadangi nedaznau naudojuos tarpininkavimo paslauga, ar uzsakyti mano clarks batai. Siunciau uzsakyma, bet gavau "Gerai", vakar paklausiau el. pastu, bet dar negavau atsakymo, gal todel kad siunta pakuojat. Ar tas "Gerai" reiskia, kad uzsakyta, ar kad uzsakymas priimtas. Ar man reikia dar kazka parasyti del shipo?
Atsakyti
Sveiki, As Jums antradieni diena rasiau, kad mano issiustumet su sia siunta(nors ir nera 3kg), bet jokio ats. negavau. ir tukyje matau, kad atideta unsure.gif Man labai svarbu gauti kt. savaite
Atsakyti
Labas rytas,

gal kuri mergaite turite parduoti L - XL dydzio sventine vestuviu svecio suknele ? Reikia mamai, didele krutine, geriau , kad nebutu durimo ties juosmeniu, trumpomis rankovemis. Gali buti ir jau uzsideta, svarbu idealios bukles . Jei kas turite variantu, lauksiu i AZ. Vlnius
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2016 05 04, 14:20)
Norejau paklausti, kadangi nedaznau naudojuos tarpininkavimo paslauga, ar uzsakyti mano clarks batai. Siunciau uzsakyma, bet gavau "Gerai", vakar paklausiau el. pastu, bet dar negavau atsakymo, gal todel kad siunta pakuojat. Ar tas "Gerai" reiskia, kad uzsakyta, ar kad uzsakymas priimtas. Ar man reikia dar kazka parasyti del shipo?


Saskaita jums yra paruosta, laukiam patvirtinimo is parduotuves.

QUOTE(perlixike @ 2016 05 05, 05:27)
Sveiki, As Jums antradieni diena rasiau, kad mano issiustumet su sia siunta(nors ir nera 3kg), bet jokio ats. negavau. ir tukyje matau, kad atideta unsure.gif Man labai svarbu gauti kt. savaite


Jeigu siuntet emaila ir ji patvirtino, viskas ok, issius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 05 05, 11:15)
Saskaita jums yra paruosta, laukiam patvirtinimo is parduotuves.


Oi super, aciu labai, lauksiu skaiciuku apmokejimui
Atsakyti
PAMPERS akcija.
Sauskelnes į LT vežame po 1.50 euro/kg 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Marks & spencer 60 proc. nuolaidos.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 05 05, 10:15)
Saskaita jums yra paruosta, laukiam patvirtinimo is parduotuves.
Jeigu siuntet emaila ir ji patvirtino, viskas ok, issius  4u.gif

taip jau matau, kad issiusta, tik vos nuo kedes nenugriuvau, kai pamacuiau uz nepilnus 2kg 11,20 svaru ohmy.gif doh.gif kiek reik pripirkti kiekviena men kad apsimoketus siustis doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2016 05 05, 17:40)
taip jau matau, kad issiusta, tik vos nuo kedes nenugriuvau, kai pamacuiau uz nepilnus 2kg 11,20 svaru ohmy.gif  doh.gif kiek reik pripirkti kiekviena men kad apsimoketus siustis doh.gif  rolleyes.gif


Tokios kainos nuo vasario menesio, apie jas visi informuoti buvo mirksiukas.gif Jus ir pati gi, jau siuntetes, tokiomis kainomis 4u.gif
Atsakyti
Ar jau gauta praeitos savaitės siunta? Ar aš viena jos negavau?
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2016 05 05, 19:29)
Ar jau gauta praeitos savaitės siunta? Ar aš viena jos negavau?


Praejusios savaites siuntos visos isveziotos 4u.gif Jusiske nebuvo perduota kurjeriams kartu, nes nebuvo gautas apmokejimas iki sekmadienio unsure.gif

ŠVIESOFORAS - mažiesiems vairuotojams, turėtų patikti.

ATLENKIAMOS SODO KĖDĖS, mamai ir tėčiui, 2vnt už 50 svarų.
Atsakyti