Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų, 316 tema

Gal kas norėtų prisijungti prie http://www.tom-tailor.eu? Taikoma papildoma 20 proc. nuolaida, galioja ir SALE. Galutinė kaina matosi krepšelyje. Vilnius. 4u.gif
Siuntimas 6,95 eur.
Atsakyti
QUOTE(shimmer @ 2016 04 19, 10:43)
Gal kas turite H@M koduka pirmam apsipirkimui internetineje lietuviskoje?
man kazkodel neatsiunte... nors registravausi , tik siuntima nemokama rodo.

as irgi taip ir negavau kodo smile.gif
negana to FB HM vaiksciojo reklama,akd iki 10dienos bus 20% nuolaida vaikų rūbeliam pateikus jų reklama..atėjau 10d , prisirinkau mergaitem rubelių, ateinu prie kasos- ziuriu iseme is FB tą reklamą biggrin.gif klausiu pardavėjų-sako jeigu nėra-nieko negalim padėti doh.gif
parašiau emailą HM-pazadėjo atsiųsti 20% nuolaidos kodą. kai jau reikėjo atsiųsti kodą-mano laišką perėmė kitas darbuotojas biggrin.gif ir parasė,,kad niekada nieko panasaus jie nesiūlė biggrin.gif kokių reklamų, jokių nuolaidų biggrin.gif
Tai pasiūliau jiems tarpusavyje pakalbėti kas ką siūlo ir nesiūlo biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas zinot, ar mytoys pritaikys pirmo pirkimo 10% nuolaida prekems, kurioms minusuoja 15%, krepselyje be jokio kodo, nes siandien joms galioja akcija g.gif
nenoriu bandyti ir suvedineti kodo, nes bijau jog paskui kai noresiu pirkti nepataptu isnaudotu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Audry: 19 balandžio 2016 - 10:08
QUOTE(Bluntė @ 2016 04 19, 11:05)
negana to FB HM vaiksciojo reklama,akd iki 10dienos bus 20% nuolaida vaikų rūbeliam pateikus jų reklama..atėjau 10d , prisirinkau mergaitem rubelių, ateinu prie kasos- ziuriu iseme is FB tą reklamą biggrin.gif

kad ta reklama dar ir dabar tebėra jų FB puslapyje... berods, balandžio 1ąją įdėta...
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2016 04 19, 11:06)
Gal kas zinot, ar mytoys pritaikys pirmo pirkimo 10% nuolaida prekems, kurioms minusuoja 15%, krepselyje be jokio kodo, nes siandien joms galioja akcija g.gif
nenoriu bandyti ir suvedineti kodo, nes bijau jog paskui kai noresiu pirkti nepataptu isnaudotu blush2.gif


Jei automatiškai minusuoja be kodo, tai su pirmo pirkimo koduku dar minusuos, įrašius į Sie haben einen Gutschein? Pirmojo apsipirkimo kodukas nepradingsta.
Atsakyti
QUOTE(Audry @ 2016 04 19, 11:06)
Gal kas zinot, ar mytoys pritaikys pirmo pirkimo 10% nuolaida prekems, kurioms minusuoja 15%, krepselyje be jokio kodo, nes siandien joms galioja akcija g.gif
nenoriu bandyti ir suvedineti kodo, nes bijau jog paskui kai noresiu pirkti nepataptu isnaudotu blush2.gif


kodas netaps isnaudotu, galit ji patikrinti is savo accounto, is kurio paskui darysit pirkima.
siaip dvieju nuolaidu niekada netaikydavo, kiek teko is ju pirkti. arba tom prekem paliks -15, o kitom duos -10, arba duos tik -10 visoms
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2016 04 19, 11:11)
kad ta reklama dar ir dabar tebėra jų FB puslapyje... berods, balandžio 1ąją įdėta...

o galit nuorodą? nes aš tai nerandu doh.gif doh.gif
Atsakyti
Gal primintumet, koks puslapis, kur galima susikurti naujus meilus del "pirmu kartu" pirkimo
Atsakyti
ketvirtadienį pirksiu asda maistą, Vilnius, galiu persiųsti
gal kas dar norėtų jungtis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 19 balandžio 2016 - 10:43
QUOTE(ToBeOrange @ 2016 04 19, 10:42)
ketvirtadienį pirksiu asda maistą, Vilnius, galiu persiųsti
gal kas dar norėtų jungtis?

Siunciate per adreso nuoma?
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2016 04 19, 11:40)
o galit nuorodą? nes aš tai nerandu  doh.gif  doh.gif


https://www.facebook...p...e=3
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2016 04 19, 11:40)
o galit nuorodą? nes aš tai nerandu  doh.gif  doh.gif

nuoroda 4u.gif

printscreen, jei neatsidarys nuoroda
user posted image
Atsakyti