Įkraunama...
Įkraunama...

Uzsisakome is JAV parduotuviu!

QUOTE(Paulina.S @ 2016 05 04, 22:20)
sveiki, o sie sampunai apie 20 euru kazkur gaunas ?

+-, pasiskaičiuoti reiktų, plastikiniai buteliai, tai nėra jie sunkūs, ne stikliniai, bet tikrai verti, reikia jo nedaug, skalsūs, na nebent mano plaukams tai jie labai labai įtiko, ypač kondicionierius smile.gif, be to, nors kirpčiukų nekirpau, juos jau turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liner @ 2016 05 04, 20:38)
Sveikos, gal dar ne visos vakar nusipirko serumo ir nori dar prisijungti del nuolaidos

InstaNatural Hyaluronic Acid & Vitamin C Anti Aging Serum for Face, 14,22 usd

http://www.amazon.co...=A5C9JSAUMUB5Z#


Labai laukiam kompanijos, poros buteliuku truksta iki 20 proc nuolaidos. Kaina po nuolaidos gaunasi 11.98 $


Labai laukiu kompanijos is Belk - nedaug truksta iki free shipo 4u.gif
Atsakyti
Primenu, kad turime yoox - 20% off koduka, galioja prekems uz pilna kaina ir sale, negalioja clearance
Atsakyti
Gal kas turi parduoti siuos batukus 12 dydzio, nes pirkome 1 dydi ir jie mums dideli, bet labai faini, tad mielai priglausciau uz savikaina.
https://www.nordstro...940?color=KHAKI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bozenyte: 05 gegužės 2016 - 06:11
Labuka 4u.gif HELP,gal kas gali rekomenduoti kokius vitaminus plaukams.Po nēštumo taip slenka plaukai kad baisu doh.gif ir kažin maitinančioms ar yra kas?
Atsakyti
QUOTE(Arnytė @ 2016 05 05, 09:01)
Labuka  4u.gif HELP,gal kas gali rekomenduoti kokius vitaminus plaukams.Po nēštumo taip slenka plaukai kad baisu  doh.gif ir kažin maitinančioms ar yra kas?



Zinau ne parduotuvini buda..reik laukuos dabar prisiraut ziemkenciu ,nuplaut juos uzpilt verdancius vandeniu ir skalaut atvesusiu skysciu 4u.gif
Man ,seniai tiesa tai buvo,bet padejo.
Atsakyti
QUOTE(Arnytė @ 2016 05 05, 08:01)
Labuka  4u.gif HELP,gal kas gali rekomenduoti kokius vitaminus plaukams.Po nēštumo taip slenka plaukai kad baisu  doh.gif ir kažin maitinančioms ar yra kas?

Deja, nesustabdysit šio slinkimo, tik išslinkus galit padėt ataugti naujiems. Hormonai tvarkosi ir nieko čia nepadarysi. Pas mane ta pati situacija cool.gif tuo labiau maitinant nežinau ar galima kokius stipresnius naudoti, nes juose daug B grupės vitaminų, aš kažkaip nerizikuoja schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krista08: 05 gegužės 2016 - 09:22

Labas rytas,

Siandien perkame:

Jcrew - 25 proc nuolaida kai kurioms prekems uz pilna kaina, 30-50 proc nuolaida final sale su koduku GETSHOPPING

Jcrewfactory - ispardavimas iki 60 proc ir 20 proc papildoma nuolaida perkant 3 prekes ir daugiau

Loft - 50 proc nuolaida sale prekems

Anntaylor - 40 proc nuolaida sale skyreliui

Polo - ispardavimas iki 40 proc ir papildomas kodukas 15 proc nuolaidai gauti PRIVATE16. Kodukas galioja nuolaidos zenklu pazymetoms prekems. Free shipas. Paskutines koduko galiojimo valandos

Gymboree - kainos 14.99 $ ir zemesnes ir free shipas

Theperfumespot - Arden dezodorantai

Wilsonsleather - nuolaidos iki 70 proc, papildoma 50 proc nuolaida krepselyje perkant 2 prekes ir daugiau. Turime pradeta rinkti uzsakyma, truksta iki free shipo

Yoox - 20 proc nuolaidos kodukas, renkame didesni uzsakyma. Kodukas galioja iki 05.08

Gap - papildoma 40 proc nuolaida su koduku prekems uz pilna kaina

Bananarepublic - 30 proc nuolada su koduku

6pm - renkame, perkame,nedaug truksta iki free shipo

Armaniexchange - pazymetu prekiu kainos sumazeja 40 proc krepselyje

Backcountry - nedaug truksta iki free shipo, geros Columbia kombiu kainos, BUGA 1, BUGA 2

Hautelook / Nordstromrack - turime pradeta rinkti uzsakyma

Joesnewbalanceoutlet - papildoma 10 proc nuolaida su koduku. Running shoes ir kids shoes skyreliu batuku kainos sumazeja 15 proc krepselyje

Starbucks - turime pradeta rinkti uzsakyma

Vitacost - renkasi krepsiukas

Drugstore - turime pradeta rinkti krepsiuka

Sierratradingpost - 30 proc nuolaida su koduku, NB 574 - 34.96 $ po koduko

Belk - turime pradeta rinkti krepsiuka

Paulaschoice - reikia kompanijos free shipui gauti

Levi - 40 proc nuolaida perkant 4 prekes ir daugiau, galioja ne viskam, tai reikia pasitikrinti krepselyje

Carters - nuolaidos iki 70 proc


Macys - renkasi krepsiukas

Guessfactory - renkasi krepsiukas

Lordandtaylor - turime padeta rinkti uzsakyma, papildomos nuolaidos kodukas FASHION

Uniqlo - renkasi krepsiukas

AE - renkame, perkame


Perkame ir is kitu parduotuviu, is kur pageidaujate mirksiukas.gif

Atsakyti


Hautelook-30$ truksta iki free shipo,prisijunkites 4u.gif


sampunai 4u.gif https://www.hauteloo...color=No Color#
Atsakyti


Mergaites Belk tik 10$ truksta iki free shipuko,prisijunkute prasau


Ir labai laukiu Anntaylor-40%off,truksta iki free shipo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2016 05 05, 11:20)
Deja, nesustabdysit šio slinkimo, tik išslinkus galit padėt ataugti naujiems. Hormonai tvarkosi ir nieko čia nepadarysi. Pas mane ta pati situacija  cool.gif tuo labiau maitinant nežinau ar galima kokius stipresnius naudoti, nes juose daug B grupės vitaminų, aš kažkaip nerizikuoja  schmoll.gif

Na supratau,teks kažkaip pralaukti ta procesa tada ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arnytė @ 2016 05 05, 12:00)
Na supratau,teks kažkaip pralaukti ta procesa tada  ax.gif

Kol kas aš šampūnais stiprinu plaukus, dar argano aliejumi palepinu, rozmarinų lęšiukų į šampūną įlašinu ax.gif
Man rodos Kate25 kažkokį iš alternos ar bamboo rodė gerą šampūną smile.gif
Atsakyti