Įkraunama...
Įkraunama...

Parduodame ebay patys

QUOTE(Limcamca @ 2016 04 27, 23:11)
Pasiulykit trukstamas dalis atsiusti.
Paypale kur yra currency converter  4u.gif


Na as matau, ivedi prie manage currencyte suma, spaudi calculate ir kas is to? Kai perki ebay jis vis tiek sako kursu skaiciuoja... Ar kazkur kitur?
Atsakyti
Nu idomu. Ir nerandu g.gif Tikrai, gal panaikino.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 04 28, 11:42)
Merginos, jūs siuntas siunčiat registruotas? Žinau, pagal taisykles registracija privaloma. Bet, vėlgi. Pas mane pardavėjo lentelėje, daug pažymėta, kad brangus siuntimas. Pvz rūbas siunčiamas už 4 svarus, kai aš pašte ir sumoku 3.95 svaro.
Tai, kaip jį padaryti pigiau? Nu, padariau užpraėjusią savaitę, išsiunčiau 5 siuntinius neregistruotai, 1 negavo. Savaime aišku, nėra registracijos, grąžinu visus pinigus. Nuostolis  unsure.gif Tai, kaip šioje vietoje išsisukt?


O tai brangesni siuntima negali uzdet, kad su registracija butu? Nezinau kaip Europoj, bet JAV ebay jei prie nupirktos prekes pasirenki "print label", tai gali atspausdint siuntinio etikete ir ebay kazkiek % nuolaida tam duoda (pvz paste $6.80, o per ebay tas pats siuntimas $6.10). Plius per ebay spausdinantis siuntinio etikete gauni tracking nr nemokamai, o paste ta paslauga papildomai kainuoja apie $1.

Man per n metu cia nei viena siunta nedingus nei siunciant, nei gaunant (isskyrus kai kazkas is kaimynu ar ju draugu musu name iseidinejo per namo lauko duris tuo metu kai pastininkas prie ju lauke paskambines i mano buta - tas zmogus apsimete mano vyru ir paeme siuntini doh.gif na bet ne pasto kalte). Bet vistiek ebay kaskart registruoju, kad paviai ramiau butu.

Bet tai pagalvojau, kad dar vienas dalykas mane erzina - ebay apmokestina ir siuntimo kaina, t.y. final fees mokami nuo galutinet prekes kainos ir nuo siuntimo. Seniau siuntimo neskaiciuodavo, o dabar skaiciuoja. Bet ebay nori, kad realu siuntima pardavejai imtu doh.gif Del visokiu tokiu nesamoniu ilga laika ir neprekiavau ebay, nes del keliu $ pelno neverta budavo gaist laika. Dabar pasikeite situacija, tai tenka priimt sistema tokia, kokia yra.
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 04 28, 11:42)
Niekada neklausiu, kiek norit refundo. Pasakau, kiek grąžinu ir vsio. ARba klientui tinka, arba netinka. Jei netinka, grąžink prekę.

Byla buvo uzdaryta, is esmes ji galejo ignoruoti, pasilikti preke kartu su refund.
Atsakyti
Priminkite, kaip ideti pardavimui identiskos prekes du skirtingus dydzius viename listinge?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 05 03, 17:32)
Priminkite, kaip ideti pardavimui identiskos prekes du skirtingus dydzius viename listinge?


Jauciu jau per velai, bet vistiek.
Pardavima reikia pradeti nauja, nuo pagrindiniame lape esancio sell..
Ivedi ka nori parduoti, ismeta skyrius, pasirenki ir tada duoda create your listing.
Ir cia zemiau, yra
List multiple variations of your item
If you sell multiple variations of your item, you can list all of them in one multi-quantity, fixed price listing. This saves you time and money. Learn more. - opens in a new window or tab
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 05 10, 15:19)
Jauciu jau per velai, bet vistiek.
Pardavima reikia pradeti nauja, nuo pagrindiniame lape esancio sell..
Ivedi ka nori parduoti, ismeta skyrius, pasirenki ir tada duoda create your listing.
Ir cia zemiau, yra
List multiple variations of your item
If you sell multiple variations of your item, you can list all of them in one multi-quantity, fixed price listing. This saves you time and money. Learn more. - opens in a new window or tab

Labai aciu, pagaliau pavyko bigsmile.gif Metu pasiekimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2016 04 28, 12:42)

Merginos, jūs siuntas siunčiat registruotas? Žinau, pagal taisykles registracija privaloma. Bet, vėlgi. Pas mane pardavėjo lentelėje, daug pažymėta, kad brangus siuntimas. Pvz rūbas siunčiamas už 4 svarus, kai aš pašte ir sumoku 3.95 svaro.
Tai, kaip jį padaryti pigiau? Nu, padariau užpraėjusią savaitę, išsiunčiau 5 siuntinius neregistruotai, 1 negavo. Savaime aišku, nėra registracijos, grąžinu visus pinigus. Nuostolis  unsure.gif Tai, kaip šioje vietoje išsisukt?

neišsisuksit. Tiesiog arba registruojat, arba ne. Loterija, kaip dings ir "dings".
ir kaip gi nereikalaus registruoti siuntų, nes registruotos siuntos brangiau kainuoja. Tai automatiškai, didesnės sumos lieka ebay.

QUOTE(JungeDame @ 2016 04 28, 13:43)
Na as matau, ivedi prie manage currencyte suma, spaudi calculate ir kas is to? Kai perki ebay jis vis tiek sako kursu skaiciuoja... Ar kazkur kitur?

nekonvertuokit paypale nieko. Tik nuostolį patirsit. Jau ir taip blogu kursu suskaičiuoja, jeigu mokėti reikia kita valiuta, negu prie prekės nurodyta. O jeigu dar konvertuosit papildomai, tai iš viso nuostolis.
Atsakyti
Sveikos, kai pardavinėjat iš Lietuvos, tai kur Domestic postage kokį siuntimo variantą renkatės?
Atsakyti
Sveiki,
mane baisiai suneramino tokio turinio ebay laiškas. Ar gavot tokius ir jei taip, tai ką mąstot? Nesu PVM mokėtojas (nesiekia apyvarta). Tai nei aš tą kodą turiu, nei galiu pateikti. Bet ką reiškia tekstas kurį paryškinau - ar taip suprantu, kad nusiskaičiuos daugiau mokesčių, nes pridės PVM, priklauso jį mokėti ar ne doh.gif
Na pasakykit kas nors, kad suprantu ne taip angel_sadangel.gif:


UPDATES TO HOW WE CHARGE VAT
Our records indicate that you’re listing on eBay sites outside the EU and haven’t given us a VAT identification number yet.
In accordance with EU legislation, we’re aligning the way we handle VAT for all sellers located in the EU across all eBay sites. Therefore, we’ll start charging VAT for all listings on non-EU sites from 15 June 2016. VAT will be based on your country of residence and not the eBay website where you list your items for sale.
Updates to how we charge VAT
If you’re running a business on eBay,
Please provide your VAT identification number now
This means we’ll be able to continue charging you net fees for listings on international eBay sites, meaning you’ll pay the same fees as before.
Sellers located in the EU who have not provided their VAT identification number are being charged gross fees (VAT included) when listing on EU eBay sites.


FAQs:
I’m not registered as a business seller on eBay, what should I do?
•

If you use your eBay account exclusively for business purposes, you should change your account type from private to business. During the eBay business seller registration, you can register your VAT identification number.
•

If you use your account only for private selling, you don’t need to provide a VAT identification number and VAT will be applied to your fees.
Please also double-check that your registration address is correctly setup in My eBay.
What should I do if I’m registered as a business and don’t have a VAT identification number?
If you’re already a business seller and have a VAT identification number, please register your VAT identification number.

Not all businesses need to be registered for VAT. If you’re not currently VAT registered, you should monitor your business turnover. If you obtain a VAT identification number in the future, please add it to your account. You should also seek independent advice from your tax advisor.

What happens once I’ve provide my VAT identification number?
Once we’ve confirmed your business seller information and VAT identification number, we won’t be required to include VAT in the fees we charge you. Your next invoice will show your VAT identification number and will be issued net of VAT. You might be liable to self-assess VAT under your domestic rules.
Atsakyti
Jums tiesiog įskaičiuos į mokesčius VAT, jeigu nesate mokėtojas.
Jeigu būtumėt mokėtojas, VAT sąskaitą gautumėte atskirai, čia tam, kad savo šalyje jį atsiimti galėtumėt.
Atsakyti
Laba diena.
O jeigu nori tik viena daikta parduoti ar butina, kad butu liudijimai, vmi, sodra ir pan.?
Atsakyti