Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės natūralios kosmetikos gaminimui,

Sveikos,
Mane domintų aliejai, tačiau ar aroma-zone yra pigiau nei Lietuvoje? Kažkaip siuntimo kainos didelės. Kaip jūs darote, pasidalinkite patirtimi?
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2016 05 01, 09:46)
Sveikos,
Mane domintų aliejai, tačiau ar aroma-zone yra pigiau nei Lietuvoje? Kažkaip siuntimo kainos didelės. Kaip jūs darote, pasidalinkite patirtimi?

Kooperuojames uzsakymams, kad butu nemokamas siuntimas. wink.gif
Brukstelkit AZ ko reikia, gal vietoje turiu wink.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri renka užsakymą į aroma zone?? Man reikėtų kelių nebrangių dalykėlių, kelių drėkiklių. Kadangi tema nelabai aktyvi, parašykit až kad greičiau pastebėčiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos, prisijungziau prie aroma-zone uzsakymo su 1 kg taukmedžio sviestuko. Prašau į AZ jei kas atsirastu bigsmile.gif . Vilnius, Trakai.
Gal kas nors turi atliekamo - irgi domintu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 23 gegužės 2016 - 08:25
Matėt AZ?

SĄLYGOS, SUSIJUSIOS SU PASIŪLYMO "AUGALINIS ALIEJUS SIMONDSIJŲ BIO SIŪLOMI NUO 45 € PIRKIMO"

Mes labai džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums butelį aliejaus simondsijų BIO, 100 ml , nuo 45 € pirkimo , išskyrus siuntimo išlaidas, švietimui simondsijų pranašumą kodą .
Šis unikalus reklaminis pasiūlymas galioja užsakymams, pateiktiems nuo pirmadienis, gegužė 23, 2016 iki šeštadienio, gegužės 28, 2016 vidurnakčio išteklių .

Kviečiame pasinaudoti šiuo pasiūlymu mūsų svetainėje ir mūsų parduotuvėje , 25 Street medicinos mokyklos, 75006 Paryžiuje.

Šis pasiūlymas galioja visoms tam užsakymus aukštojo pirkinio sumos arba lygus 45 € pristatymo išlaidų , be geografinių apribojimų vietą.
Šis pasiūlymas nėra suderinama su mūsų specialios nuolaidos, pavyzdžiui, lojalumo ar rėmimo.


Tai dabar tikiuosi, kad ir gausiu, nors krepšelyje nieko nerodė g.gif nes užsakiau tai už brangiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 23, 21:52)
Matėt AZ?

SĄLYGOS, SUSIJUSIOS SU PASIŪLYMO "AUGALINIS ALIEJUS SIMONDSIJŲ BIO SIŪLOMI NUO 45 € PIRKIMO"

Mes labai džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums butelį aliejaus simondsijų BIO, 100 ml , nuo 45 € pirkimo , išskyrus siuntimo išlaidas, švietimui simondsijų pranašumą kodą .
Šis unikalus reklaminis pasiūlymas galioja užsakymams, pateiktiems nuo pirmadienis, gegužė 23, 2016 iki šeštadienio, gegužės 28, 2016 vidurnakčio išteklių .

Kviečiame pasinaudoti šiuo pasiūlymu mūsų svetainėje ir mūsų parduotuvėje , 25 Street medicinos mokyklos, 75006 Paryžiuje.

Šis pasiūlymas galioja visoms tam užsakymus aukštojo pirkinio sumos arba lygus 45 € pristatymo išlaidų , be geografinių apribojimų vietą.
Šis pasiūlymas nėra suderinama su mūsų specialios nuolaidos, pavyzdžiui, lojalumo ar rėmimo.


Tai dabar tikiuosi, kad ir gausiu, nors krepšelyje nieko nerodė g.gif nes užsakiau tai už brangiai smile.gif


Gausite, jei uzsakinejant ivedete nuolaidu langelyje kada JOJOBA. Ivedus atsiranda ir pirkiniu krepselyje. Nenoriu liudinti, bet greiciausiai negausite.
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 24 gegužės 2016 - 07:13
QUOTE(Žvynožara @ 2016 05 24, 07:04)
Gausite, jei uzsakinejant ivedete nuolaidu langelyje kada JOJOBA. Ivedus atsiranda ir pirkiniu krepselyje. Nenoriu liudinti, bet greiciausiai negausite.

Ot šūdžiai, tai ko neparašė, kad tą kodą įvesti? Iš kur jūs žinote, kad reikia? Nebent prancūzų mokate?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2016 05 24, 08:09)
Ot šūdžiai, tai ko neparašė, kad tą kodą įvesti? Iš kur jūs žinote, kad reikia? Nebent prancūzų mokate?


Stai siame sakinyje parasyta, kad reikia ivesti:

Nous sommes très heureux de vous offrir un flacon d'huile végétale Jojoba BIO 100 ML, dès 45€ d’achat, hors frais de livraison, en renseignant le [/B]code avantage JOJOBA.

O lietuviskai kvailai isvercia:

Mes labai džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums butelis aliejaus simondsijų BIO, 100 ml, nuo 45 € pirkimo, išskyrus siuntimo išlaidas, užpildant kodas simondsijų pranašumą.

As nemoku prancuzu, bet verciu si puslapi i anglu kalba. Kazkaip tiksliau ir panasiau vercia nei i lietuviu. Turbut franku ir anglosaksu kalbos turi daugiau vienodumu : )))))


Atsakyti
QUOTE(Žvynožara @ 2016 05 24, 16:17)
Stai siame sakinyje parasyta, kad reikia ivesti:

Nous sommes très heureux de vous offrir un flacon d'huile végétale Jojoba BIO 100 ML, dès 45€ d’achat, hors frais de livraison, en renseignant le [/B]code avantage JOJOBA.

O lietuviskai kvailai isvercia:

Mes labai džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums butelis aliejaus simondsijų BIO, 100 ml, nuo 45 € pirkimo, išskyrus siuntimo išlaidas, užpildant kodas simondsijų pranašumą.

As nemoku prancuzu, bet verciu si puslapi i anglu kalba. Kazkaip tiksliau ir panasiau vercia nei i lietuviu. Turbut franku ir anglosaksu kalbos turi daugiau vienodumu : )))))

Dabar jau pamačiau smile.gif Mokytis man dar ir mokytis su tuo puslapiu, kol priprasiu ir jų visus fintus įžvelgsiu. Dar tik 3 užsakymas, tai dėl to taip sudėtinga.
O kaip verčiate į anglų? Aš pasinaudojau patarimu ir naudoju google chrome naršyklę, nors įprastai naudojuosi ne su ja. Tai man verčia į lietuvių g.gif ir tikrai tiek daug grybukų priverčia, ypač žmonių atsiliepimus, kad griūk negyvas, vietoje anekdotų smile.gif
Gaila, kad jie neoperatyviai atsakinėja, užsakymas dar buvo neišsiųstas, dar galėjau taisyti, bet bijojau pati ką pridirbti, nes turėjau ir taip 5 eur nuolaidos kodą, tai gal net nepriklausė ta Jojoba, nes įvedus ją, nuėmė man nuolaidą, o kodo savo nebegalėjau bandyti įvesti dar kartą, nes jis galiojo tik iki vakar. Parašiau jiems užklausą, kad kaip čia tą Jojoba įkomponuot dabar ir nuo pat ryto tyla doh.gif
Atsakyti
Birželio 2 diena uzsakinesiu AZ. Esu beveik vilniete, bet siusciau ir kitur. Jei norite, junkites. Rasykite: agnelen@yahoo.com
Atsakyti
Sveikos,

Sekmadieni planuoju uzsakyma is az, jei kas nespejote ax.gif
kunigunda69@gmail.com
Atsakyti