Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių idėjų lobynas

QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 26, 20:40)

pas mane jau 14 dezuciu prikrauta vyra klausia kur kraustomes blink.gif  blush2.gif
viska susidejau kas liko sarasa pasidariau jau kaip ir galiu atostogaut clap.gif  clap.gif  clap.gif  vacation4.gif  arba pradeti grazintis nail.gif  nail.gif


gal vestuves 14 dienu lotuliukas.gif
nu liuks, nespesit susirinkt, o jau is deziu kai pradesit traukt thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas,
tai kaip ten su kraicio skrynia help.gif ???? Ar niekas jos nedarot g.gif ????? Ar apibudint kiekviena daikta ar visa deze iteikt is karto 000189.gif
Atsakyti
Labas rytas.. Na ka, ir as pakviesta buti pirsliene, jaunieji nori visu tradiciju... doh.gif Scenariju po truputi deliojuosi, iskilo man toks klausimas, kur gauti ta jaunuju suri? Aciu....
Atsakyti
QUOTE(daivushkina @ 2011 05 27, 08:35)
Labas rytas.. Na ka, ir as pakviesta buti pirsliene, jaunieji nori visu tradiciju...  doh.gif Scenariju po truputi deliojuosi, iskilo man toks klausimas, kur gauti ta jaunuju suri? Aciu....


Čia kur antrą dieną tas? smile.gif šiaip tai nupirkt varškės surį biggrin.gif per vienas vestuves kelis atnešė svočia, vienas kietas, kitas minkštesnis ir visai minkštas na ir papasakojo vaizdžiai apie juos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauricka @ 2011 05 27, 09:14)
gal vestuves 14 dienu  lotuliukas.gif
nu liuks, nespesit susirinkt, o jau is deziu kai pradesit traukt  thumbup.gif

kiekvienas atsistojimas pas mus atskirose dezese kad nesusimaisyti pvz zidinio degimas dezeje ideta zidinys zvake degtukai blush2.gif islydejimas dezeje vynas didele taure siaudeliai 70 cm spynele raktelis ir t.t. tai bus tu deziu ir daugiau tik dar neturiu susipirkus visko ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 05 27, 09:27)
Labas rytas,
tai kaip ten su kraicio skrynia help.gif ???? Ar niekas jos nedarot  g.gif ????? Ar apibudint kiekviena daikta ar visa deze iteikt is karto  000189.gif

as nedarysiu bet manau kad reiktu parodyti kas joje ir pasakyti kam kas reikalinga arba ka simbolizuoja ax.gif
Papildyta:
QUOTE(daivushkina @ 2011 05 27, 09:35)
Labas rytas.. Na ka, ir as pakviesta buti pirsliene, jaunieji nori visu tradiciju...  doh.gif Scenariju po truputi deliojuosi, iskilo man toks klausimas, kur gauti ta jaunuju suri? Aciu....

pieninej uzsisakyti manau kiekvienoje yra proginiu suriu mirksiukas.gif
Atsakyti
Niekaip negaliu jūsų palikti doh.gif Vis įdomu, kaip sekasi ruoštis, ką sumastėt ir t.t. blush2.gif

QUOTE(rAktyvi @ 2011 05 26, 11:17)

Tokį ir aš norėčiau gauti. thumbup.gif

QUOTE(rAktyvi @ 2011 05 26, 13:06)
mulka5 Jei nesunku gal galėtum savo scenarijumi pasidalinti? 4u.gif

atsiųsk į Až savo kontaktus. mirksiukas.gif

QUOTE(rAktyvi @ 2011 05 26, 16:25)
• visi sustoja ratu ir susikabina už parankių. Vedantysis kiekvienam į ausį pasako kokį nors žodį (pvz Kiškis) Tada garsiai pasako: kieno žodį ištarsiu garsiai, tas žmogus griuna, o kiti jį stipriai laiko, kad nekristų ant žemės. Esmė tame, kad visiems yra pasakomas tas pats žodis.

Nu jau matau vaizdelį, kaip su balinėm sukniom ir aukštakulniais griūna ant žemės, jei tiesiogine prasme... lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(karamele_21 @ 2011 05 26, 20:40)
jei kam reikia kokiu vaikisku rubeliu kraiteliui tai maksimoj kaip tik 40 proc nuolaida :

pas mane jau 14 dezuciu prikrauta vyra klausia kur kraustomes blink.gif  blush2.gif

Dėl maximos nuolaidos tai TIK KŪDIKIŲ rūbeliams! Nes vakar savo 2metų panelei pirkau, tai nuolaida tik sukniom, šortam, o apatiniam trikotažui NE. schmoll.gif

karamele_21 tikra šaunuolytė! Matosi, kad žmogus stropus ir pareigingas. thumbup.gif

QUOTE(daivushkina @ 2011 05 27, 08:35)
kur gauti ta jaunuju suri? Aciu....

Užsisakyti. Manau kokiam maisto turgavietėj, gal gamina, atveža.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 05 27, 08:27)
Labas rytas,
tai kaip ten su kraicio skrynia help.gif ???? Ar niekas jos nedarot  g.gif ????? Ar apibudint kiekviena daikta ar visa deze iteikt is karto  000189.gif


Mes kraičio skrynią įteikinėsim pas jaunąją namuose. Ir sakysiu, kad "tėvai jums nori įteikti kraičio skrynelę...", aš skaitysiu, o mama su tėčiu tuos daiktus parodys ir įdės. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingulisBrk @ 2011 05 27, 13:11)
Mes kraičio skrynią įteikinėsim pas jaunąją namuose. Ir sakysiu, kad "tėvai jums nori įteikti kraičio skrynelę...", aš skaitysiu, o mama su tėčiu tuos daiktus parodys ir įdės. blush2.gif

O kokie būtent daiktai? g.gif
Atsakyti
svociutes zadu duoti jauniesiem plesyti tuos kopustus bet man nepatinka pats galas to zaidimo (ir mano pirsleliui) ta prasme kad ziuriu i jus ir galvoju ar ne per jauni zenijates gi vaiku kopustuose nebuna ir tada duodama zaislu imkit dar pazaiskit ka galima toj vietoj padaryti ar pasakyti nes ne tokie ir jauni tie musu jaunieji g.gif gal kaip nors kad patys vaikus darytik o ne kopustuose ieskokit tik gal kaip graziau:geda2: g.gif
Atsakyti
QUOTE(mulka5 @ 2011 05 27, 12:13)
O kokie būtent daiktai?  g.gif


As issisaugojus turiu sita: pinigai, kad atnestu jiems laime, kad pinigu visada turetu tiek kiek reikia nei per daug nei per mazai, nedidele medaus statinaite , kad buciniai butu visada saldus, kailio gabaliuka- turto ir silumos simboli, kompasa- kad eidami gyvenimo keliu nepasiklystu, o pasiklyde rastu tinkama krypti, ir darysiu maisiukus, kai liudna, kai salta susipykus, vaziuojant i pasimatyma su mazuoju ageliuku, kai truksta pinigu, svenciant pirmasias vestuviu metines.
Papildyta:
O ka dovanosit gamtoje pulkui per zaidimus, na tiems kurie atliks uzduoti greiciausiai?
Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 05 27, 13:44)
As issisaugojus turiu sita: pinigai, kad atnestu jiems laime, kad pinigu visada turetu tiek kiek reikia nei per daug nei per mazai, nedidele medaus statinaite , kad buciniai butu visada saldus, kailio gabaliuka- turto ir silumos simboli, kompasa- kad eidami gyvenimo keliu nepasiklystu, o pasiklyde rastu tinkama krypti, ir darysiu  maisiukus, kai liudna, kai salta susipykus, vaziuojant i pasimatyma su mazuoju ageliuku, kai truksta pinigu, svenciant pirmasias vestuviu metines.
Papildyta:
O ka dovanosit gamtoje pulkui per zaidimus, na tiems kurie atliks uzduoti greiciausiai?

va as ir su sita problema susiduriau, dabar galvoju ka cia sugalvot su tais prizais doh.gif

neatsimenu kuri dare medalius ant kamstiniu padekliuku blush2.gif gal gali man atsiust tuos paveiksleliu blush2.gif buciau dekinga. nes ten paste kur yra man nelabai patinka g.gif 15.jurate@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratele:): 27 gegužės 2011 - 12:48
QUOTE(rAktyvi @ 2011 05 27, 09:59)
Čia kur antrą dieną tas?  smile.gif šiaip tai nupirkt varškės surį  biggrin.gif per vienas vestuves kelis atnešė svočia, vienas kietas, kitas minkštesnis ir visai minkštas na ir papasakojo vaizdžiai apie juos  biggrin.gif


Aha, tas kur antra diena... Noriu didelio, reiks ieskoti kur uzsisakyti.. ax.gif
Atsakyti