Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančių svočiauti nameliai, Dalinamės mintimi

Sveikos svociutes 4u.gif
skaitinejuos jau antra savaite jusu temuke blush2.gif Gal ir mane priimtumet i savo rateli ax.gif Manes svociavimas smile.gif laukia rugpjucio 1 d. Laiko lyg ir pakankamai, minciu daug, bet galvoj chaosas. blink.gif
Bet vis dar neisivaizduoju kaip viskas vyks... Viena diena vienaip galvoju, kita diena kitaip, o va siandien tai is vis kazkokia panika ima... doh.gif
Atsakyti

Filutka, tai labai gerai, kad ideju labai daug, butu blogiau jei ju visai nebutu, palauk, tu sau uzrasynek viska, savaites begyje perkramtik viska ir iskarto atkris nereikalingos idejos ir darbo savaime sumazes

Natalėja, sveika prisijungus i musu buri drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tik be panikos,viska spesi ir viska padarysi, laikik oro baliona 4u.gif
Atsakyti
Misis Vomband tai kad tu ideju daug sutinku kad ner blogai,bet as cia kai paskaiteneju tai vis kas 5 puslapi naujo kazko prigalvoju biggrin.gif


Natalėja sveika prisijungusi,as irgi naujoke smile.gif vis patiliom sedejau,kai pernai ruosiausi savo vestuvem cia kiaura pusmeti tupejau patiliukais biggrin.gif
bet kai siemet patiems teks svociaut,tai nusprendziau islysti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Filutka @ 2014 03 25, 23:57)
Misis Vomband tai kad tu ideju daug sutinku kad ner blogai,bet as cia kai paskaiteneju tai vis kas 5 puslapi naujo kazko prigalvoju biggrin.gif
Natalėja sveika prisijungusi,as irgi naujoke smile.gif vis patiliom sedejau,kai pernai ruosiausi savo vestuvem cia kiaura pusmeti tupejau patiliukais biggrin.gif
bet kai siemet patiems teks svociaut,tai nusprendziau islysti smile.gif

lotuliukas.gif tikiuosi mūsų nuotakos patyliukais cia nesėdi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixe @ 2014 03 25, 22:03)
lotuliukas.gif  tikiuosi mūsų nuotakos patyliukais cia nesėdi lotuliukas.gif

ka gali zinoti,mes is musu liudininku nieko nereikalavome,viska patys dareme,tai semiausi ideju is cia, daug ka pati dariau ir buteliukus,ir taures graviravom,ir kugelius ziedlapiams,ir medi saldainiu
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 25, 20:57)
As, pirma primokejau, tai prasom i eile stotis lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




Nu kai kokios penkios susirinksit i eile, paimsiu is tos svori, kuri daugiau sumokes rolleyes.gif atsiskaitymas tinka ir sokoladais, arba tiesiog nuosirdziu aciu lotuliukas.gif drinks_cheers.gif


Mielos naujokes, sveikos prisijungusios i musu jauku bureli drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(sandrixe @ 2014 03 25, 23:03)
lotuliukas.gif  tikiuosi mūsų nuotakos patyliukais cia nesėdi lotuliukas.gif


Nu jei manoji cia snipena, tai tada ji puikiai atskiria kuri cia as doh.gif As kuriu jai uz nugaros, kad jai butu siurprizas, nes viso to nesitiki, o ji zviegia susirietus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Filutka @ 2014 03 25, 22:57)
Misis Vomband tai kad tu ideju daug sutinku kad ner blogai,bet as cia kai paskaiteneju tai

PO savaites, pamatysi busi daug ka savo galvoj sudeliojusi drinks_cheers.gif

QUOTE(sandrixe @ 2014 03 25, 23:03)
lotuliukas.gif  tikiuosi mūsų nuotakos patyliukais cia nesėdi lotuliukas.gif


As, jai pasedesiu gun_bandana.gif gun_bandana.gif , as jai sakau, kad rusiskuose saituose eiskau lotuliukas.gif , kad nebutu noro manes cia ieskoti, bet jei ji cia uzeitu, tai tikrai mane atkapstytu, pagal vestuviu data ir vaiku vardus profilyje lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Filutka @ 2014 03 25, 23:22)
ka gali zinoti,mes is musu liudininku nieko nereikalavome,viska patys dareme,tai semiausi ideju is cia, daug ka pati dariau ir buteliukus,ir taures graviravom,ir kugelius ziedlapiams,ir medi saldainiu

Musu liudininkai irgi nieko nedare, uztat PIRMA PAMERGE thumbup.gif thumbup.gif kaip svocia visas vestuves vede, visi iki siol atsistebeti negali, pas mus galima sakyti svocia pirma pamerge su pabroliu buvo, tai irgi ne kaip pas visus, tiesa as savo pirmos pamerges vestuvese buvau nescia 37 sav nestumo buvo, tai ta pamerge su vyru ne pasveikinimus is musu kalusesi o pilva gloste, ir ka Jus manote dabar ji nescia gimdymo terminas su manuoju skiriasi 1 sav ir irgi kaip ir pas mane BERNIUKAS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O kaip buna wub.gif

Monikiuxas, siandien atsistojau ant svarstykliu ir pagalvojau, kad kaip gerai butu nors 5 kg tau registruotu pastu issiusti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Merginos, o Jus uzsakinesyte torta ar karvoju, kadangi as dalivauju rusu-lenku vestuvese, tai zaduuzsakineti torta, nes nei pas lenkus nei pas rusus karvojaus kaip ir nera g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Misis Vomband: 26 kovo 2014 - 06:21
O cia taip pasijuokti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2014 03 25, 11:42)



Aciu uz info 4u.gif 4u.gif 4u.gif del medaliu. reiks pasideliot kam dovanosiu ir tuomet zinosiu kiek pirkti. Zinoma geriau mazesnis kiekis, bet kokybiskesnis medalis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 25, 20:57)
P.S: Vilnietes kam reikia galiu pasiulyti gera vizaziste, ji atvaziuoja tiesiai i namus, taip pat gali atvaziuoti su kirpeja, kuri ir sukuosena padaro, dirba kartu ir per 1 Val padaro. thumbup.gif

As dabar ieskaus smile.gif O kokios kainos pas viena ir kita g.gif Gal galima darbus ju paziuret kur smile.gif atsiusk man i AZ kontaktus mirksiukas.gif 4u.gif

Natalėja tikrai priimsim mirksiukas.gif

sandrixe as ir tikiuos, kad nuotaka cia neuzsuka doh.gif


Misis Vomband as ir net nzn kas geriau tortas ar karvojus smile.gif kuo jie cia skiriasi schmoll.gif kokia prasme to karvojaus g.gif ir kada ji nest reiktu g.gif

Kadangi mano apranga isbrokijo jaunoji doh.gif verysad.gif tai ieskaus kazka kito ir butent sukneles doh.gif nors taip nerejau kelniu ax.gif tai dabar mastau apie tokia ar kazka panasaus smile.gif tik va dabar problema kur rasti panasia medziaga pirkti g.gif keles parduotuves apejau ir snipstas verysad.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agne_vvr: 26 kovo 2014 - 08:49
QUOTE(Misis Vomband @ 2014 03 25, 19:57)
P.S: Vilnietes kam reikia galiu pasiulyti gera vizaziste, ji atvaziuoja tiesiai i namus, taip pat gali atvaziuoti su kirpeja, kuri ir sukuosena padaro, dirba kartu ir per 1 Val padaro. thumbup.gif

Man, man reikia bigsmile.gif
Papasakok smulkiau - iš kokio rajono? Nes aš pakrašty, tai manau pačiai tektų vykt į svečius..
Kaip daro? Kokios kainos?
Gal yra kur pažiūrėti darbelių?

QUOTE(Natalėja @ 2014 03 25, 21:13)
Sveikos svociutes  4u.gif

Labas labas 4u.gif
Atsakyti

Agne, dovanok bet apie karvoju nieko neatsakysiu, bet kiek teko dalyvauti lietuviskose vestuvese karvoju irgi nemaciau visur tortai buvo, as tai torta ant bendro stalo saldaus statysiu, nes antra diena pateiksiu suri, kuri jaunieji per nakti padare tai manau tortas taip stoves, kad nebutu sviestas sviestuotas.

Suknele, tai superine, o medziagos tai tokios ir nerasi, cia ant medziagos prisiunamos atlasines juosteles, mano dukros suknele taip padaryta, jei Vilniuje tai kada galime susitikti ir as tau gyvai ta savo dukros suknele parodyciau, o kol kas tik nuotrauka

user posted image

Lemona, agne
, merginos atsakiauJums i AZ
Papildyta:
Merginos, duodu dar viena vertinga nuoroda, gal kam pravers http://pirk.dovisa.l...ute=common/home
Atsakyti