Įkraunama...
Įkraunama...

Nudegimai

mamukai namo mazylis nusidegino rankyte su salta ugnele verysad.gif
tarp nykscio ir rodomojo pirsto verysad.gif pagriebe jis nudegusi ta kota net nespejau sureauoti verysad.gif iskart dejau sniego saldziau unsure.gif o dabar ten slapia raudona o aplink kaip sasiukas kazkas panasaus nezinau jauciu vaziuot reik i ligonine pasirodyt wub.gif bet zinau kad mum nieko doro nepatars tai gal jus kokiu patarimu bijau kad infekcijos kokios nebutuar gerai po vandeniuku drungnu vis apiplaut wub.gif wub.gif
Atsakyti
Na va tau ir šaltos ugneles.
Gaila mažiuko, koks bebutu nudegimas ji vistiek skauda. Bet gal nera taip blogai, gal vaistinej koki tepaliuka gali pasiulyti. O gal veltuj neplauk po vandeniu geriau žaizdele gyja kai jinai sausesne.
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2006 01 04, 11:40)
Na va tau ir šaltos ugneles.
Gaila mažiuko, koks bebutu nudegimas ji vistiek skauda. Bet gal nera taip blogai, gal vaistinej koki tepaliuka gali pasiulyti.  O gal veltuj neplauk po vandeniu geriau žaizdele gyja kai jinai sausesne.

aciu labai uz paguoda ir rupesteli 4u.gif wub.gif
buvom ligoninej tai sake infekcija yra 8dienas antibiotikus gert israse 4u.gif o skalaut ar plaut niekuo nesake unsure.gif ale aplipe ten visokiais sudeliukais visktiek sakau gal reik apiplaut wub.gif
Atsakyti
Mes ką tik grįžome iš ligoninės. Ačiū jums kad atsiliepėt. Ačiū Dievui, viskas baigėsi pakankamai laimingai. Odos persodinimo tikriausiai nereikės, nors viskas paaiškės po 2 savaičių. Veidukas sugijo gerai, o ant kakliuko dar liko randuota odelė. Greičiausiai ir ten viskas sugis ir randukai išsilygins. Dabar tepu veiduką Bepantenu ir labai padeda, o kaklą, kur giliau nudegę antibiotiniu tepalu. Bet žinot, aš niekada negalvojau, kad nudegimai yra toks baisus dalykas. Kai Liutauras gulėjo reanimacijoje, vaizdelis buvo varantis į neviltį. Veidas visas sutinęs, tiesiog beformė masė. Tik žinai, kad čia turi būti akys, nes yra siaurutėliai plyšeliai, lūpos baisios. Žodžiu, niekam nelinkiu matyti tokio savo vaiko. Tinimas atslūgo tik trečią dieną, vaikas pradėjo matyti. Dabar jau po truputį atsigauna ir tikimės greito pasveikimo.

Tulpe, jei kas, aš dar kreipsiuos į tave. Gal dar reikės kažkokių procedūrų.
Atsakyti
Čia irgi bandem kalbeti apie nudegimus My Webpage
Atsakyti
na mes ir pries pusantru metu turejom toki nutikima,nudege ranka,o kadangi tevelis noredamas kaip geriau,pribego ir istepe sviestu,tai turejom dideli,gilu nudegima,prasikankinom ligoninej,kiekviena diena perrisimai su narkoze,irgi laukem odos persodinimo,bet paskutine minute daktarai nusprende,kad nereikia,tei issisukom tik su keliais odos slifavimais. Skausmingai ir as prisimenu sia musu nelaime,bet su laiku viskas praeina. Stiprybes jums!
Atsakyti
Dovacka,
mes jau namie ir atrodo nėra taip baisu, kaip atrodė iš pradžių. Per kiek laiko praėjo odytės raudonumas? Mano mažiaus visas veidas dar raudonas, nors po truputį blykšta.
Atsakyti
Mano sūnus, kai buvo kokių 1,5 m., užsimetė ant dilbio karštą lygintuvą verysad.gif . Aš žioplė nenužiūrėjau, kai nuo stalo už laido patraukė doh.gif . Nudegimas buvo platus, baisus, bet negilus. Dabar vaikinui 9m. ir nudegimo nė žymės nesimato biggrin.gif .
Atsakyti
kadangi kaip jau sakiau,pas mus nudegimas buvo labai gilus,tai ten kur buvo didziausias,tai raudonumas laikesi netoli metu,o dabar ta rankyte tokia grubleta,tikrai negrazi. Bet po keliu metu eisim pas ta daktara,kuris operavo,girdejom jis su lazeriu slifuoja randus,bet randai turi buti pastoveje pora metu,nes visa ta laika jie vis dar formuojasi.
Atsakyti
Dr.Nona firmos kremas Soliaris .Nelieka jokiu randu .Namuose turiu jo pastoviai.Jei idomu,tai galit apsilankyti tinklapyje www.drnona.com Jei reikes papildomos informacijos tai rasykit,papasakosiu.
Atsakyti
PANTHENOLIO flakonėli nudegimams turiu.ir nuo saulės nudegimų tinka
Atsakyti
atsiminiau ,pasakojo vienas tėvelis ,kad dukrytė koją nusiplikė tai tepė medumi-neliko jokių randų
Atsakyti