Įkraunama...
Įkraunama...

Epilepsija

QUOTE(JulieTa @ 2008 01 06, 15:57)
zyzala, gerai cia uzdavei klausyma. man irgi labai idomu kaip dirbat ir kiek? siaip is domiceles, agnietes, Rustes, zinau,kad nedirbancios  g.gif teisybe? o del kitu nezinau...

as dirbu 4 val i diena  mirksiukas.gif stengiuos derinti ir taip suktis. nes gyvent reikia, dukrytes islaikymas kainuoja mum labai daug  unsure.gif

o as noriu paklaust, apie megstamiausius patiekalus jusu vaikuciu  g.gif  mirksiukas.gif gal galit pavardint  mirksiukas.gif

0,5 etato , bet biuleteniai, lakstymai pas visus gydytojus nesibaigia doh.gif Tai toks ir darbas doh.gif

Maniškė mėgsta viską; tik nelabai keptą vištą, karbonadus. Labai valgo sriubas. O paskutiniu metu- raugintus kopūstus biggrin.gif
Atsakyti
Taip JulieTa, aš nedirbu, planuou pavasarį pradėti, nes jau darosi sunku išgyventi tik iš vieno tėčio atlyginimo.
O dėl maisto...... Maniškė valgo viską, svarbu, kad tik nebūtų saldu. Įvairios sriubos, balandėliai, kotletai, višta virta ar kepta "kareiviška košė", retkarčiais blynai su kiaušiniene (mėgstamiausias maistas), o pasigardžiavimui kefyras, grūdėta varškė be priedų, paprastas jogurtas, neriebi grietinė. Vienu žodžiu, problemų dėl valgymo nėra.
Atsakyti
Mes jau neužilgo važiuosim atgal į KMUK, tai dar truputuką skaitinėju smile.gif
Atsakyti
aš nedirbu ir neplanuoju verysad.gif ...nesigauna, kam aš tokia darbuotoja su trim vaikais reikalinga doh.gif , jau tada kaip Brigitos nebuvo, tai visiem nepatiko, kad dvynius turiu, o dabar tai išvis niekam aš nereikalinga sad.gif nes tie raidos centrai, sanatorijos, tai kas gi važinės su maže?.

o kaip šią žiemą per du mėn ji sirgo 4 kartus tai kas gi ją žiūrės? tėvelis dirba (visos pajamos iš jo), močiutę turim tik vieną, kuri irgi dirba.

kolkas esu atostogose vaiko priežiūros, tad iki kol sukaks mažei treji, turiu laiko pagalvoti ar grįšiu

Brigita mėgsta bulves, sūrį, pomidorus.šiaip valgo ji viską, ką duodu, nėra išranki maistui, tik reikia derinti, kad nebūtų didelių gabalų, nes su kramtymu pas mus ne viskas gerai.
Atsakyti
Ziurekit mergaites kaip yra, nuolaida darzeliui jei vaikas turi neuroliginiu sutrikimu (epilepsija ir kt) tai cia reikia grupe turet ar reikia kzakokios spec komisijos rasto ar uztenka savo neurologo pazymos g.gif
Atsakyti
pioneer.gif as taip pat prie nedirbanciu biggrin.gif
Jau penki metai,kaip atsisveikinau su darbu..gaila,bet suderinti su Airidu be sansu..

Agniete rase,kad jos mergina valgo viska,kas ne saldu,o mano vyrukas kaip tik nemegsta kas nesaldu..

Siaip su valgymu turim vargo,vis dar valgo ir valgys leliukiska maista is slovikiuku tyreles,kosytes.. rimtesni maista,kad ir kaip sutrinu,vis tiek atsiranda koks gabaliukas,maistas siurstesnis yra,koseja raudonuoja,melynuoja.. tai tenka pirkti kudikiu maisteli.. tam daugiausia pinigu isleidziam..
Atsakyti
mes taip pat su maistu zaidziam su kudikisku maistu... daug kainuoja, kai vieno indelio neuztenka. verdu ir savo koses, ale visai ne taip valo, kaip pirktines doh.gif
Atsakyti
Aš nedirbu ir nežinau ar dirbsiu, nebent savo kažką sukursiu-tik nevaldiškai ir ne pas svetimus.

Adomas kartais visai be apetito- nieko neįkiši, o kartais tik spėk duoti. Tačiau niekad neatsisako pieno iš buteliuko. Kas keista gal esat ir jūs pastebėję, pamatęs kad lupu svogūno galvutę- pribėga, griebia ir tiesiog suryja pusę svogūno be ašarų. Esu skaičius, kad svogūnų sultys-nuo epilepsijos duodamos. Tai kitą kartą net specialiai į virtuvę kviečiu, kad pamatęs ką darau, užkąstų svogūno. Šiaip būna kartais užsiciklina ant maisto: jei kiaušiniai, tai tik kiaušinia valgomi, jei dribsniai su pienu, tai tik dribsniai, obuoliai- tik obuoliai visą dieną ir pan.Cypia, mykia ir nori būtent to maisto, o paskui kažkaip nora dingsta savaime g.gif
Atsakyti
QUOTE(vivjana @ 2008 01 07, 19:29)
Ziurekit mergaites kaip yra, nuolaida darzeliui jei vaikas turi neuroliginiu sutrikimu (epilepsija ir kt) tai cia reikia grupe turet ar reikia kzakokios spec komisijos rasto ar uztenka savo neurologo pazymos  g.gif

mes į spec darželį patekom va taip: nunešiau negalios pažymėjimą (atsišvietė ten), tada pildžiau prašymą kad vaiką priimtų, dar reikėjo neurologo "siuntimo" kad rekomenduoja daržą tokį, mes turėjom Raidos centro išraše paminėta, kad rekomanduojamas, to ir užteko.
tada apžiūrėjo visa komanda specų ir paskyrė mum į kurią grupę eisim.
grupėje jau tada mankštai laiką paskyrė, ir užrašė į eilę masažam (darže visiem vaikam kartą , gal du per metus masažui eilė ateina), mes dar jų negavom, nes per tas ligas nelabai lankom daželį doh.gif .


O va dėl maisto užsiciklinimai ir Brigitai būna.
dabar jau seniai nebuvo, o anksčiau nevalgė kruopų, pusryčiam bulves virdavau doh.gif paskui buvo, kad jogurtų ir varškės nevalgė, bet praėjo.

Atsakyti
sveikos

mes jau po tyrimo, pripažino mums epilepija verysad.gif , bet ji kitokia nei pas mane, paskyrė vaistukus Depakine (kaip supratau 3 metam), dar vakare šnd grįšim į KMUK nes ryte dar padarys kompiuterį
Tai mes traumos dėka sužinojom, kad pas Emilį yra ši liga
Atsakyti
QUOTE(Buriuke @ 2008 01 08, 14:14)
sveikos

mes jau po tyrimo, pripažino mums epilepija  verysad.gif , bet ji kitokia nei pas mane, paskyrė vaistukus Depakine (kaip supratau 3 metam), dar vakare šnd grįšim į KMUK nes ryte dar padarys kompiuterį
Tai mes traumos dėka sužinojom, kad pas Emilį yra ši liga


Buriuke, saulele, laikykis console.gif
gaila, kad ta liga išlindo, gal nebūtų traumos ir neikada nebūtų bėdos, bet ką padarysi, kad taip jau nutiko.

Tu benjau žinai, kas per liga, ir nėra tau tokio šoko, kaip mum visom, kurios net gyvenine nesuvokėm, kas čia per siaubas tie traukuliai.

Emilis jau didelis, ir šaunus vaikis, tikiuosi tai bus pirmas ir paskutinis traukulys, vaistukai padės ir nebereikės daugiau patirti tau to košmaro smile.gif

Atsakyti
Aš tik vieną kartą buvau sutikus mamą kuri pati paauglystėje sirgo epilepsija, gėrė vaistus ir dabar jau negeria. Ir jos sūnui apie 8 metus irgi nustatė epilepsija, berods Rolando... Nu, ką Buruke, laikykitės, dabar dviese su šia ligele šeimoj būsit. O kokią epi Jums nustatė? gal išaugama forma? Gerai būt, kad kompiuteris nieko blogo nerastų... console.gif
Atsakyti