Įkraunama...
Įkraunama...

Daylette

ka merginos, galit apie jas paskyt? 4u.gif
Atsakyti
vartoju dar tik menesi,tai dar nelab ka galiu pasakyti.darktare sake kad cia naujos kartos,ir vaistines dar retos kurios turi , reikia uzsisakyti.ir nesuprantu kam tos 4 tabletes,kurios yra tuscios
Atsakyti
Man taip pat israse sias KT. Pradesiu gerti sio menesio gale. Gal kitos, kurios ilgiau vartoja galetu pasidalinti, kad ir trumpa bet bent siokia tokia patirtimi? smile.gif
Atsakyti
Na va, jau antra savaite geriu sias KT. Jokiu salutiniu poveikiu nemaloniu nejauciu 4u.gif
Siandien isgeriau jau 12 tablete, taigi jau galiu jautsis saugi, taip? Jokiu papildomu apsaugos priemoniu nebereikia? 4u.gif
Be to, prejusia savaite kelias dienas vartojau ciulpiamas tabletes nuo gerkles skausmo "Decatylen", ar jos galejo kaip nors paveikti KT efektyvuma? Informaciniame lapelyje apie tai nieko nebuvo uzsiminta doh.gif
Atsakyti
jungiuosi mergaites ir as, pradejau jas gert, kolkas atrodo viskas puiku biggrin.gif tik lb sunku rast daugiau informacijos apie jas blush2.gif
Atsakyti
Oj, man tas pats thumbup.gif Atrodo, kad gerianciu sias tabletes beveik nera doh.gif
Kol kas atrodo, kad taip pat viskas gerai. Geriu pirma menesi, dar truputi vargina tepliojimas, bet jis negausus ir viliuosi kad praeis. drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai jau tikrai atrodo, kad tik mudvi dvi biggrin.gif 4u.gif nu kogero, kad praeis, pirma menesi visko gali buti 4u.gif
Atsakyti
Šiandien kaip tik ir nustojo, bent jau kol kas galiu pasidžiaugti clap.gif Baiginėju jau savo pirmąją pakuotę, jau greit lauksiu mėnesinių. Įdomu kokios jos bus biggrin.gif
Atsakyti
tikrai idomu kokios jos bus, kogero nebus kaip iprastai smile.gif nes jos buna trumpesnes ir negausios, bent jau turetu tokios but smile.gif smile.gif
Atsakyti
Taip, būtinai pasidalinsiu įspūdžiais, kai jau sulauksiu 4u.gif
Atsakyti
sveikos, man šiandien išrašė šias tabletytes, taip, kad gretos jau didėja smile.gif
Atsakyti
atrodo, kad tikrai 4u.gif
Atsakyti