Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji planavimo darbai

QUOTE(Giulla @ 2013 06 27, 22:11)
ačiū už atsakymą smile.gif tai va, kad išsirinkau bažnyčią Vilkijoj, o sodyba kurią norėčiau bus Garliavoje, tai ir galvoju kur daryt fotosesiją ir ką daryti su svečiais.. hm galbūt išvis daryti fotosesiją prieš bažnyčią... g.gif

O koks laiko tarpas tarp bažnyčios ir vakarinės dalies?
Atsakyti
Mudu darysim fotosesiją ir prieš bažnyčią smile.gif Išsirinkome norimą bažnyčią apie 40km nuo miesto, kuriame gyvename o šventės vieta dar 60 km nuo bažnyčios (viskas pakeliui). Tai nusprendėme dalį fotosesijos daryti prieš bažnyčią, kol kas sprendimu abu labai džiaugiamės. Nenorim rytinių batelių, suknelės, rengimosi foto, tai vietoj to padarysim "first look", ir tokia bus šventinė diena: mudu kartu susitiksim, fotografuosimės, kartu nuvažiuosim į bažnyčią ir kartu nueisim prie altoriaus, man taip netgi ramiau ir jaukiau nei tiesiai į bažnyčią ar susitikti joje. Po bažnyčios ir pasivaišinimo, svečiai galės traukti sodybon, kur bus kur pasibūti ir bėlgi pasivaišinti, o mes toliau fotografuotis smile.gif

Patarčiau nepasilikit per ilgo laiko tarpo tarp bažnyčios ir šventimo, nes svečiams bus per nuobodu ir nebesinorės net vakarinės dalies (esu buvusi tokiose vestuvėse)...
Atsakyti
QUOTE(i.t.s. @ 2013 06 28, 05:39)
O koks laiko tarpas tarp bažnyčios ir vakarinės dalies?


oi, man pirma reikia į LT grįžti ir nueiti į bažnyčią, gal net neleis ten tuoktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giulla @ 2013 07 01, 22:50)
oi, man pirma reikia į LT grįžti ir nueiti į bažnyčią, gal net neleis ten tuoktis  doh.gif

o kodel turetu neleisti?
Atsakyti
QUOTE(rugiagele82 @ 2013 07 02, 07:43)
o kodel turetu neleisti?


Mano draugė vos gavo kačerginės bažnyčią.. tik kai sužinojo kad pažįstamų turi.. nesuprantu, išties, kodėl... unsure.gif
Atsakyti