Įkraunama...
Įkraunama...

Juka

Šiltnamyje>? ne per karšta pasirodo jai ten. O jūsų šiltnamis stiklinis ar plėvelinis?
Atsakyti
Aš tai norėjau juką lauke laikyti, bet pūstelėjo vėjas ir parvetrė mano gėlytę. Kažin ar gerai būtų jei aš ją lauke į žemę, o ne į vazoną pasodinčiau./
Atsakyti
Sveikutės, norėjau pasiteirauti apie jukos žydėjimą.Pas mane pernai žydėjo, o šiemet žiedų taip ir nesulaukiu ax.gif .Gal sakau jos nežydi kiekvieni metai g.gif .O gal iš vis ji pas mane per stebuklą sužydėjo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinėlis @ 2005 06 09, 12:32)
Aš tai norėjau juką lauke laikyti, bet pūstelėjo vėjas ir parvetrė mano gėlytę. Kažin ar gerai būtų jei aš ją lauke į žemę, o ne į vazoną pasodinčiau./


greiciausiai, kad per stebukla, nes skaiciau, kad jos namu salygomis zydi labai labai retai. tai tau pasiseke :-D o be to, rashe, kad ziedas ispudingas, ar ish tiesu?
mane tai domina, kaip ja nupjauti, ar reikia patepti ta virshune kazkuo ar ne?
pas drauga tokia ishstypusi, nuskurdusi, gal metro ilgio, o lapai tik ant pacios virshunes auga, visas kotas tushcias, sumedejes ... kazin dar nebutu vel ja nupjauti prie pat shaknu, o virshune pamerkti i vandeni ... nes labai jau negrzaiai atrodo ...
Atsakyti
QUOTE(Kukutte @ 2005 07 24, 11:27)
greiciausiai, kad per stebukla, nes skaiciau, kad jos namu salygomis zydi labai labai retai. tai tau pasiseke :-D o be to, rashe, kad ziedas ispudingas, ar ish tiesu?


Na va pas mane sužydėjo juka biggrin.gif ir tikrai labai gražus žiedas.O kvapas koks aštrus buvo, vyras net liepė iš kambario išnešti į balkoną tongue.gif Iš ten to kvapo užteko visiem namam.

Atsakyti



Auginu juką ir aš , bet mano nežydėjo tik yra prileidusi daug šoninių ūgliu ir nežinau juos palikti ar nuskinti , šiaip leidžiu augti 2 ūgliam. Gal reikia patrešti lapiniams augalams ir atsigaus.
Atsakyti
As irgi noriu patarimo. Mano juka jau karta pasieke lubas, nulinko ir vel beveik iki lubu. Bet kad nelabai graziai atrodys (vijoklinis augalas gaunasi). O jei virsune nupjovus ar ji prigytu, ar nupjauti ir laukti kad prades sakotis, bet kad normaliam ugi jau lapu nebera. Nezinau, ka daryti, gal kas jau issprende toki klausima?
Atsakyti
Gal kuri galėtumėt pasakyti kodėl parudavę mano jukos lapų galiukai? Ko jai per daug ar ko jai trūksta. Ačiu 4u.gif
Atsakyti
g.gif ir aš neseniai pastebėjau, kad jukos lapų galiukai (nevisų) gerokai parudavę, aš manau, kad nuo grėgmės, dabar stengiuosi palaikyti sausiau, tai nauji lapų galiukai kol kas neruduoja. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mingaude @ 2005 07 24, 16:40)
As irgi noriu patarimo. Mano juka jau karta pasieke lubas, nulinko ir vel beveik iki lubu. Bet kad nelabai graziai atrodys (vijoklinis augalas gaunasi). O jei virsune nupjovus ar ji prigytu, ar nupjauti ir laukti kad prades sakotis, bet kad normaliam ugi jau lapu nebera. Nezinau, ka daryti, gal kas jau issprende toki klausima?

Sveikos,Jukų mylėtojos.Aš vieną savo Juką supjausčiau gabalais(maždaug po 15-20cm),apibarsčiau pjūvio vietas aktyvuotos anglies tablečių milteliais ir sukišau į žemę.Dabar laaabai gražiai atrodo vazonas tongue.gif Nemažai per metus paaugo.Kitais metais išskyrstysiu į atskirus vazonus.Šiandien jau tamsu,o ryt nufotografuosiu ir parodysiu jums.Jei tik noras yra,galit drąsiai trmpint toj vietoj,kur jums atrodo geriau.Juka tikrai greitai prigyja ir atželia mirksiukas.gif
Kol jauna Juka,tai labai tinka šiltnamyje į žemę įkasti,bet jei jau vyresnė,tai geriau su visu vazonu laikyti.Bent mano,tai kiekvieną vasarą praleidžia šiltnamyje thumbup.gif Beje,mano šiltnamis-plėvelinis.
Atsakyti
Sveikos.Na va,bandau įkelti nuotraukasuser posted image
user posted imagePer metus neblogai išbujojo?O buvo įsmeigta tik viršūnė ir 4 Jukos koto pagaliukai... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aidosius: 03 rugsėjo 2005 - 12:00
Sveikos, gavau dovanų tokią nemažą juką, bet dabar nežinau ką daryt, ar palikt ją per žiemą tose durpėse, ar persodint į normalią žemę? Bijau, kad iki pavasario ji labai suvargs, bet ir numarint nelaiku persodindama nenoriu. Patarkit ką daryt.
Atsakyti