Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

O man patinka sis serialas , kol kas nieko neigiamo negaliu pasakyti .
Tik galetu trumpiau rodyti , nes visi darbai namie stoja doh.gif
Atsakyti
Sveikos, na ziureju sito serialo pirmaja serija visai patiko, tik nelabai man ta pagrindine auktore patinka nelabai simpatiska tokia, na bet aktrius pagrindinis visai nieko. Na ir siaip man pradzia lyg ir visai nieko. Tik va gaila nemaciau antrosios serijos vakar kaip is siandien supratau kad ji aborta norejo pasidaryti, bet mama sutrukde. Gal galetumet parasyti kaip ten su pagrindiniu aktorium tai ji sutiko su mamos reikalavimu? aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
nu bet motinele unsure.gif fu kokia bjauri boba, tai aisku ir dukra Ciuceku gali zemint doh.gif ale toks vaizdas, kad viduramziai doh.gif marti tik vaikams gimdyti cool.gif kazkaip beziuredama pagalvojau, kad su sunimi turbut geriau elgiamasi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 03 20, 14:09)
nu atsiprasau, as neskaitau, tai kodel turiu matyt kas ka i prieki raso, as nenoriu zinot kas bus, o jei jus norit, tai geltoninkit, nemokat, nesugebat-tada ir nerasinekit kas bus i prieki, vistiek beziuredamos suzinosit..

Nu prašau biggrin.gif

QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 03 20, 14:13)
na bet, kad meksikieciam iki turku dar teks tolima kelia nuvaziuot, tai cia faktas:))))))

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(lauravala @ 2014 03 20, 14:42)
tai,kad ten tik serijos numeri parase ir neisejo uzgeltonint,jokios tragedijos nematau  schmoll.gif

Moteros gi - jei nėra problemų, reikia prisidaryti biggrin.gif
Papildyta:
O dėl to, kad šis serialas atrodo senesnis už Uždraustą meilę, tai, manau, jog jo profilis visai kitoks. UM tiesiog spindi prabanga, ten nei vieno veikėjo nebuvo iš paprastos šeimos, tik Stambulo "grietinėlė", o čia visaai kas kita. Baldarų ir Moranų šeimos turtingos, bet jie iš gūdaus kaimo, senųjų tradicijų valdomi žmonės. O Yasemin ir jos aplinka man visai normalūs, paprasti, nei kiek senove nekvepiantys smile.gif O tas filmavimo stilius, tarsi niūrus, tai, manau, irgi neatsitiktinis, nes visas šis serialas nelinksmas. Ir dar matau gilesnę prasmę šiek tiek - gal tai kūrėjų savotiškas noras parodyti, kad toks gyvenimas, užvaldytas papročių niekur neveda ir, kad, norint, galima viską pakeisti. Čia tik mano nuomonė ax.gif
Atsakyti
Pati del tos stilistikos dabar pagalvojau ir turbut man ji del to keista ir kitokia, nes visus serialai, kuriuos iki siol teko matyti, kurti Ay Yapım kompanijos. Akivaizdu, kad prie ju mano akys ir pripratusios. Šio kiti kurejai, o ir 1001 nakties aš nemacius, tai dėl to man čia daug kas kitaip.
Atsakyti
Pagrindine aktore ir man grazi tik suristais plaukais,na o meksikieciu serialuose dauguma grazuoliu priaugintais arba prisegtais nuostabiais plaukais,o cia visi tokie naturalus,o pagrindinis aktorius, 100ta kartu grazesnis uz ezeli,toks turintis sarmo ir zymiai grazesnis uz ta kuris isdave yesamin smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2014 03 20, 17:21)
o pagrindinis aktorius, 100ta kartu grazesnis uz ezeli,toks turintis sarmo

Oi, man tai čia net nesulyginami dalykai biggrin.gif
Atsakyti
Man tai Savaso akys,o gal labiau zvilgsnis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lilayte @ 2014 03 20, 11:21)
o cia visi tokie naturalus,o pagrindinis aktorius, 100ta kartu grazesnis uz ezeli,toks turintis sarmo ...

Va va! Pritariu 100% ! Man nęra idealių gražuolių, bet yra aktoriai turintys šarmo, nei Kivančas idealus gražuolis, nei "Savašas" tačiau jie kažką savyje turi, kas daugumą žmonių traukia, ir nebūtinai turi būti teigiami vaidmenys, pvz Gulsoy, ( jis Fatmagul Vuralą o Kuziejuj Giunejų vaidina) jo aš teigiamam vaidmeny nemačius, tačiau jis man patinka,nors ir tamsių bruožų, jo talentas žavi, jo išskirtinumas, tas vidinis šarmas kurio jei neturi, tai jau ir neįsigysi... Netgi bjaurusis Ali ar Čingizas iš Ezelio daugiau šarmo turėjo negu pats Ezelis....
Papildyta:
O apsirengę jie kaip ir visi normalūs žmonės, kurie gyvena savo gyvenimus.... Ne madų demonstruotojai gi čia, tik žmonės, vieni besilaikantys papročių, kiti gyvenantys šiuolaikinį normalių žmonių, o ne kažkokių turtuolių ar panašiai gyvenimą. Aš kaip matau aplink mus vos ne su pižamom žmones vaikščiojančius, tai manęs niekas nestebina...
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 03 20, 20:08)
Netgi bjaurusis Ali ar Čingizas iš Ezelio daugiau šarmo turėjo negu pats Ezelis....


Kaip sakoma dėl skonio ir spalvos nepasiginčysi - man Ezelis pats pačiausias iki šiol matytas aktorius wub.gif Nors... Savašas irgi pradeda patikt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 03 20, 16:42)
tai,kad ten tik serijos numeri parase ir neisejo uzgeltonint,jokios tragedijos nematau  schmoll.gif


as cia dideles tragedijos ir nedarau, dabar serijos numeris tai gal veliau nemokedama nores papasakot kaip serialas baigsis, tiesiog, jus teiget, kad visos skaito kas uzgeltoninta-jusu teiginys neteisingas, tikrai ne visos, todel jei nemoki uzgeltonint, tai ko lyst, pirma paklaust reikia kaip daryt, atsiras gi gudruciu kurios tuoj nores viska i prieki zinot, tai tuoj prasides uzgeltoninimai tekstu, tai tieisog ir norejau pasakyti, kad jei nezinai kaip-geriau nelysti.tik tiek.
na o dabar draugiskai gyvenam ir diskutuojam toliau biggrin.gif

QUOTE(vemvet @ 2014 03 20, 16:54)
O sita drauge is italijos, ar ne buvusi Alikemalio 2-oji zmona?


tikrai ne schmoll.gif

QUOTE(mickute7 @ 2014 03 20, 18:06)
nu bet motinele  unsure.gif  fu kokia bjauri boba, tai aisku ir dukra Ciuceku gali zemint  doh.gif  ale toks vaizdas, kad viduramziai  doh.gif  marti tik vaikams gimdyti  cool.gif kazkaip beziuredama pagalvojau, kad su sunimi turbut geriau elgiamasi  unsure.gif


baisu ir man jau i ta motinele ziuret, pati budama moterim, taip elgiasi su kita moterim blink.gif o jau sesute irgi ne ka skiriasi nuo motineles... as turbut tikrai ka nors pasidaryciau ten begyvendama, neistverciau tokio gyvenimo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2014 03 20, 19:56)
baisu ir man jau i ta motinele ziuret, pati budama moterim, taip elgiasi su kita moterim blink.gif o jau sesute irgi ne ka skiriasi nuo motineles... as turbut tikrai ka nors pasidaryciau ten begyvendama, neistverciau tokio gyvenimo doh.gif

Na aš tai bent tokia klano motina ir įsivaizduoju, jei nebūtų žiauri, tai tokios valdžios ir neturetu biggrin.gif JUk ne dėl grožio, gailestingumo ir nuolankumo klano motinomis tampama. Sutinku, elgesys ziaurokas, bet jai pagal statusą taip turbūt priklauso elgtis. Del to ne visos ir užsitarnauja ta statusą. Aš, kadangi esu gerieciu mėgėja, likimo nuskriaustu, kaimiečių ir šiaip visu, kuriems gyvenime nepasisekė, man visad gaila, todėl už CIcek kokias labiausiai pergyvenu mirksiukas.gif unsure.gif LAbai tikiuosi, kad tuose namuose nepavirs ji ziezula blush2.gif
Atsakyti