Įkraunama...
Įkraunama...

Sekcija

Kai ant žemės nėra vietos tai visai neblogas sprendimas dėti viską palubėje rolleyes.gif . Jei koridorius erdvus tai daug kas pasigamina ir pasikabina spinteles virš jame esančiu durų iki lubų. Ten būtų galima susidėti mažiau reikalingus daiktus ar kito sezono rūbus smile.gif

Atsakyti
Visur jau tiek prikaišiota. Mes į butą persikraustėme prieš metus. Prieš tai aš gyvenau savo dideliuose, erdviuose namuose. Tad tokia maža erdvė man svetima. Daug dalykų, kurie laikinai nereikalingi, išvežiau pas mamą. Papildomų baldų gal ir būtų galima kur nors pristatyti, bet mane nervina, kai kambarys atrodo perpildytas. Galvoju, gal daiktus bandyti pakuoti į kokias dėžutes, pvz.: vaiko žaislus, dokumentus ir pan.? Kaip jūs manot?
Atsakyti
Labai sunku ka nors patarti kai neisivaizduoju kokia ta sekcija, bent jau ismatavimai, aukstis plotis, gylis, kiek lentynu, ar imanoma padaryti daugiau lentynu. Gal kokius daiktus galima laikyti po lova, sofa ar kitur paslepus. As irgi gyvenau tokiam nedideliam bute, koridoriuj buvo sienine spinta, daug daiktu ten tilpo, o kambary stovejo drabuziu spinta, lentyna ir komoda. Telikas ant komodos, o vaiko zaislai ir kiti niekuciai lentynoj, sofa sustumiama i vidu, taigi vietos daug neuzeme 140*90. I dezutes nebloga ideja pakuoti, daugiau telpa, o taip pat nekaupti nereikalingu daiktu, zaislu, drabuziu kuriu jau senokai nedevi.
Atsakyti
as sekcija dariausi pagal uzsakyma. nenorejau nieko didelio ir griozdisko
user posted image
o ten virsuj sedi mano katinas blush2.gif
Atsakyti
keletas sekcijų
Atsakyti
Spyrga, o ten katinas tikras blink.gif o sekcija tai tikrai faina

siaip as irgi pritarciau tai idejai, kad reik zinot ko nori ir tadu uzsakinet individualiai, kad pagamintu. pirma, gausi to, ko nori, antra, idomu - bet tikrai pigiau.o ir spalva bus tokia kokios nori. kai mes iekojom, tai turejom problema del spalvos, deja, ne visur turi tu spalviniu variantu. o ir metmenys daznai neisikomponuoja i musu nurodytas vietas.

beje, musu taip vadinama sekcija irgi gaminta pagal uzsakyma, tik modeliukas rastas nete ir patobulintas pagal poreikus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Simuko @ 2006 01 31, 20:47)
Spyrga, o ten katinas tikras blink.gif o sekcija tai tikrai faina

siaip as irgi pritarciau tai idejai, kad reik zinot ko nori ir tadu uzsakinet individualiai, kad pagamintu. pirma, gausi to, ko nori, antra, idomu - bet tikrai pigiau.o ir spalva bus tokia kokios nori. kai mes iekojom, tai turejom problema del spalvos, deja, ne visur turi tu spalviniu variantu. o ir metmenys daznai neisikomponuoja i musu nurodytas vietas.

beje, musu taip vadinama sekcija irgi gaminta pagal uzsakyma, tik modeliukas rastas nete ir patobulintas pagal poreikus ax.gif


Aciu 4u.gif Man irgi mano sekcija patinka biggrin.gif
O katinas ten pats tikriausias biggrin.gif Jis pas mane megsta ne tik sitos sekcijos, bet ir virtuves baldu virsum palaipioti blink.gif
Su spalvom man irgi buvo problemu, nes is to, kas siuloma parduotuvese gatavo, nieko tinkancio sau neradau. Jei spalva dar budavo siek tiek i tema, tai modelis kazkoks baisuokliskas doh.gif O jei modelis plius minus tinka, tai tik kokios vienos spalvos, kuri visiskai ne prie ko blink.gif Ir dar pastebejau desninguma - paprastai kuo mazesne sekcija, tuo ji daugiau kainuoja blink.gif
Simuko, o gal turi savo sekcijos foto?
Atsakyti
Aš nusižiūrėjau tokius svetainės baldelius iš www.silverdolphin.org . Gyvai apžiūrėjus paliko visai gerą įspūdį, tik brangoki, ypač televizorių staliukai/spintelės. Užtat puslapy gali susidėliot bendrą vaizdą smile.gif
Atsakyti
user posted image šita įdomi tokia

user posted image ir ši miela, labai panaši į mano thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doma_: 06 vasario 2006 - 21:08
QUOTE(doma_ @ 2006 02 06, 21:06)


user posted image ir ši miela, labai panaši į mano  thumbup.gif  [/color]



o kaina orientacine gali parasyti, kazkaip kiek teko ziureti tos modernesnes tooookios brangios.... verysad.gif verysad.gif ......
Atsakyti
kokie faini baldai, o beje kur juos cia galima isgyti? Gal yra internete adresiukas?
Atsakyti
as tai ziurinejau http://www.brw.com.pl/en_index.html .. yra cia neblogu sekciju. Tai lenku gamykla, baldu kokybe visai nieko... ir daug kas Lietuvoje parveza.. tai ziurineju ir glavoju kiek tai galetu kainuoti g.gif


va dar yra lietuviskas pulapiukas http://www.vibaltpeg...php?kas=bbaldai kiekt eko girdeti apie sia firma tai kokybe ju gera.... reikes pasidometi kainomis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 09 vasario 2006 - 09:09