Įkraunama...
Įkraunama...

Sienų dangos

QUOTE(oregano @ 2008 01 16, 19:06)
Kodėl baisus?  biggrin.gif Tai negi gražiau išsižiojusios sienos...  mirksiukas.gif
Pasiūlyk kitą išeitį...  rolleyes.gif



baisūs - nematau kas gali buti gazaus popieriaus gumulose su pigiais blizguciais.cia kaip ir kamstinė danga- biudzetiniai variantai- normaliuose iterjerose nenaudojami.

o ka pasiulyt skilinejanciom sienom:
plokštė,gipsas,plitelės- o geriausia susendint sienas ir palikt tuos itrukimus biggrin.gif bus interjero akcentas.
Papildyta:
QUOTE(uzniukas @ 2008 01 16, 19:00)
Man irgi atrodo kad čia  tas pats  g.gif  mes darem lygų baltą, tai kaina 15lt kv m, tai patys pigiausi mirksiukas.gif


cia medziagos+darbas-kaina?
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2008 01 16, 17:30)
baisūs - nematau kas gali buti gazaus popieriaus gumulose su pigiais blizguciais.cia kaip ir kamstinė danga- biudzetiniai variantai- normaliuose iterjerose nenaudojami.

o ka pasiulyt skilinejanciom sienom:
plokštė,gipsas,plitelės- o geriausia susendint sienas ir palikt tuos itrukimus biggrin.gif  bus interjero akcentas.
Papildyta:
cia medziagos+darbas-kaina?



Nu jo, man tas blizgesys irgi schmoll.gif O be blizgesio nebūna? biggrin.gif Dėl popieriaus gumulų, tai juk paprasti tapetai irgi popieriniai, tai tiek to jau irnesakyk.gif
Su sendinimu ir plyšių palikimu, tai idėja thumbup.gif biggrin.gif , bet kad tos ''skylės'' byra, juda.. Ne tik sienos, bet ir lubos.. doh.gif Lieka tik gipsas.. g.gif O gal žinai kokių plokščių įdomesnių bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2008 01 16, 17:30)
baisūs - nematau kas gali buti gazaus popieriaus gumulose su pigiais blizguciais.cia kaip ir kamstinė danga- biudzetiniai variantai- normaliuose iterjerose nenaudojami.

o ka pasiulyt skilinejanciom sienom:
plokštė,gipsas,plitelės- o geriausia susendint sienas ir palikt tuos itrukimus biggrin.gif  bus interjero akcentas.
Papildyta:
cia medziagos+darbas-kaina?


Na, kiekvienas, aišku savaip mato grožį, dėl to nesiginčysim mirksiukas.gif tik nemanau kad kur gipso plokštės, plytelės - tai jau normalus interjeras, o kur kamštis - ne g.gif

čia tik medžiagos kaina, darbo dar tiek pat, be sienos paruošimo.
Papildyta:
QUOTE(oregano @ 2008 01 16, 17:36)
Nu jo, man tas blizgesys irgi  schmoll.gif O be blizgesio nebūna?  biggrin.gif


mūsų be jokių blizgučių ir kitokių priemaišų - paprasti lygūs balti, čiut čiut ruplėti
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2008 01 16, 17:40)

Papildyta:
mūsų be jokių blizgučių ir kitokių priemaišų - paprasti lygūs balti, čiut čiut ruplėti



tai visai fainai rolleyes.gif O dažyt juos gal galima? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(oregano @ 2008 01 16, 19:36)
Nu jo, man tas blizgesys irgi  schmoll.gif O be blizgesio nebūna?  biggrin.gif Dėl popieriaus gumulų, tai juk paprasti tapetai irgi popieriniai, tai tiek to jau irnesakyk.gif
Su sendinimu ir plyšių palikimu, tai idėja  thumbup.gif  biggrin.gif , bet kad tos ''skylės'' byra, juda.. Ne tik sienos, bet ir lubos..  doh.gif  Lieka tik gipsas..  g.gif O gal žinai kokių plokščių įdomesnių  bigsmile.gif



tai naujos statybos namas?

jei taip tai turetu pavaikšciot ir nustoti. jei sendinsi- nieko tokio kad byra-da graziau- jei nepatinka uzglaistai ir vel "pamurzini".

gipsas gali nelabai padeti jei stipriai vaikshto nebet ant metaliniu profiliu sukti- bet tai kainuos ir sumazės naudingo ploto.

plokscių?- nezinau ,aš fakturiniu dekoru uzsiemu,- galimas dar vienas variantas- tai traukimas medziaga- ant remo uztraukiama medziaga ir prisukama prie sienos kaip plokštė.


Papildyta:
QUOTE(uzniukas @ 2008 01 16, 19:40)
Na, kiekvienas, aišku savaip mato grožį, dėl to nesiginčysim mirksiukas.gif tik nemanau kad kur gipso plokštės, plytelės - tai jau normalus interjeras, o kur kamštis - ne  g.gif

čia tik medžiagos kaina, darbo dar tiek pat, be sienos paruošimo.
Papildyta:
mūsų be jokių blizgučių ir kitokių priemaišų - paprasti lygūs balti, čiut čiut ruplėti



vistiek kaip ziurkiuku sugrumuluotas poperius atrodo. o dėl grožio galima gincitis ir labai produktyviai tik tam žinių reik turėti.
nemaciau deja nei vieno rimto interjero su kamštine danga ar skystais tapetais, net su faneros plokštėm mačiau-o šių -dėja ne.

tai dėl to ir taip sakau.
Atsakyti
QUOTE(oregano @ 2008 01 16, 17:51)
tai visai fainai  rolleyes.gif O dažyt juos gal galima?  unsure.gif


Na dažyt turbūt ne schmoll.gif bet labai norint galima į juos įmaišyt pigmento, bet tada jau firma už kokybę neatsako, tipo čia jau saviveikla. Bet girdėjau kažkas eksperimentavo - ir visai nieko, viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2008 01 16, 17:54)
tai naujos statybos namas?

  jei taip tai turetu pavaikšciot ir nustoti. jei sendinsi- nieko tokio kad byra-da graziau- jei nepatinka uzglaistai ir vel "pamurzini".

gipsas gali nelabai padeti jei stipriai vaikshto nebet ant metaliniu profiliu sukti- bet tai kainuos ir sumazės naudingo ploto.

plokscių?- nezinau ,aš fakturiniu dekoru uzsiemu,- galimas dar vienas variantas- tai traukimas medziaga- ant remo uztraukiama medziaga ir prisukama prie sienos kaip plokštė.



Mūsų dvylikaukštis senos statybos (30 metelių jau stovi) - tikras sovietinės statybos pavyzdys doh.gif . Skilinėjimai eina per visus aukštus.
Gipsas, ar plokštės - išeitis, tik gaila to naudingo ploto jų sąskaita, nes tikrai tektų sukti ant profilių. Medžiaga?.. g.gif Dulkių magnetas schmoll.gif Aš ir užuolaidų neturiu, man nepatinka.. Todėl ir pamaniau, kad tie ''skysti''variantas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oregano: 16 sausio 2008 - 18:14
QUOTE(dekor @ 2008 01 16, 17:58)

Papildyta:
vistiek kaip ziurkiuku sugrumuluotas poperius atrodo. o dėl grožio galima gincitis ir labai produktyviai tik tam žinių reik turėti.
nemaciau deja nei vieno rimto interjero su kamštine danga ar skystais tapetais, net su faneros plokštėm mačiau-o šių -dėja ne.

tai dėl to ir taip sakau.


jo dėl žiurkiukų tu čia taikliai lotuliukas.gif na o aš suprantu kai yra rimtas namas, tai tada galima galvot ir apie rimtą interjerą g.gif bet 35 metų senumo standartiniam penkiaaukščio 60kv bute būtent tokios medžiagos ir yra tinkamos, nes jei pradėt lygint sienas plokštem tai beliktų kokie 40 kv lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2008 01 16, 18:26)
jo dėl žiurkiukų tu čia taikliai lotuliukas.gif na o aš suprantu kai yra rimtas namas, tai tada galima galvot ir apie rimtą interjerą g.gif  bet 35 metų senumo standartiniam penkiaaukščio 60kv bute būtent tokios medžiagos ir yra tinkamos, nes jei pradėt lygint sienas plokštem tai beliktų kokie 40 kv lotuliukas.gif



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(oregano @ 2008 01 16, 20:10)
Mūsų dvylikaukštis senos statybos (30 metelių jau stovi) - tikras sovietinės statybos pavyzdys  doh.gif . Skilinėjimai eina per visus aukštus.
Gipsas, ar plokštės - išeitis, tik gaila to naudingo ploto jų sąskaita, nes tikrai tektų sukti ant profilių. Medžiaga?..  g.gif Dulkių magnetas  schmoll.gif Aš ir užuolaidų neturiu, man nepatinka.. Todėl ir pamaniau, kad tie ''skysti''variantas mirksiukas.gif



padaryt pigu euroremonta ir parduot, nusipirkt ta kuris neskilineja. tai jau neestetinis o namo kokybes klausymas.
Nemanyciau kad skisti tapetai pades- truks ir per juos.
ai bet imkit ka norit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2008 01 16, 18:50)
padaryt pigu euroremonta ir parduot, nusipirkt ta kuris neskilineja. tai jau neestetinis o namo kokybes klausymas.
Nemanyciau kad skisti tapetai pades- truks ir per juos.ai bet imkit ka norit  biggrin.gif


Na nestingam mes planų dėl geresnio būsto ateičiai biggrin.gif Bet net ir pigiam euroremontui reikia priemonių sienoms paslėpti.. mirksiukas.gif
Bet dėkui už patarimus. Ypač už mintį, kad ''skysti'' tapetai neatlaikys įtrūkimų g.gif

Atsakyti
Sveikos, mamytės,

nerandu puslapio apie tapetus, o mes ruošiamės remontui... Dabar tokių gražių yra, bet vis tiek sunku išsirinkti. Norisi, kad ir gerai dėvėtųsi, ir nekenksmingi sveikatai, ir gražūs, ir ne per brangūs ax.gif ... Gal galite patarti?
Atsakyti