Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

QUOTE(triashne @ 2010 06 13, 15:59)
Sveiki,

bent vaikiskus pataliukus as siuvu pas siuveja  rolleyes.gif  Radau lino isparduotuve (pvz minkstintas , tiesa, vienspalvis, bet yra yv. spalvu) linas su neva kazkokiu defektu (islindes siuliukas kur nors ir pan, na netinkantis rubams tarkim) kainuoja 7lt/m, o siuveja uz 1 komplektuka patalynes paima iki 10 Lt smile.gif

Zodziu prisipirkau medziagytes uz 112 Lt, tai isejo man 4 patalynes komplektai vaikams (2 maziukai ir 2 didesni) plius dar is likusios madziagytes pagalveliu uzvalkaliuku isejo gal 6 papildomi daznesniam pakeitimui ir uz darba sumokejau tik 30 Lt  rolleyes.gif 
Taigi suma-sumarum uz 142 Lt gavau 4 komplektus su bonusais (tais pagalveliu uzvalkalais) smile.gif  svarbiausia - lininiai...minkstuciai ir nedazantys.

Esu pirkus bazej, tai issigandau ryte pamacius vaiko melyna zanda  blink.gif  galvojau melyne  unsure.gif  Bet pasirodo - vaikiska patalyne dazo  doh.gif

Kazkaip net nepagalvojau, kad linas gali tikti patalynei g.gif man jis kazkoks siurkstus g.gif gal Jus ten kitoki perkat? skalbiat "ant" 60C ir ar lyginat?
Kur ta lino isparduotuve yra? ax.gif
aciu
Atsakyti
Sveiki,
o gal kas zino kur galima nusipirkti trikotazines patalines komplektu? esu maciusi tik Kurimoj, bet man ten kokybes ir kainos santykis prasilenkia (tiesa ten pirkau ne trikotazine pataline, bet man taip pat greit nusiskalbe tarsi kokioj maximoj butu pirktas. O kaina ten tikrai ne is pigiuju mokejom virs 200 lt).
Gal dar kartais kas zino is kur parsisiut butu galima trikotaziniu komplektu? ax.gif
Atsakyti
ruosiuosi pirkti kadra. blaskausi tarp pukines ir vilnones blush2.gif gal kas galetu patarti is savo patirties kuri geresne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *smilgute*: 09 rugsėjo 2010 - 08:02
QUOTE(*smilgute* @ 2010 09 09, 08:01)
ruosiuosi pirkti kadra. blaskausi tarp pukines ir vilnones  blush2.gif  gal kas galetu patarti is savo patirties kuri geresne?

pukineje kaupiasi dulkiu erkutes o vilnoneje ne. o dar geresene kaldra kai vilna buna ivilkta i medvilnini uzvalkala 4u.gif
Atsakyti
http://www.dormeo.lt...p;refint=NA_osm
Gal kuri pirkote si komplektuka? 4u.gif
Atsakyti
Tik satinas, 100proc. medvilnė wub.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif būtų įdomu sužinoti kokiose internetinėse parduotuvėse perkate namų tekstilės prekes (rankšluosčius, staltieses, užuolaidas ir t.t.) Ačiū iš anksto smile.gif
Atsakyti
Ieskau dabar sau pagalves ir kaldros ir vis nenusprendzio ko noriu. Mastau apie dormeo memosan classic pagalve, kadkada ciupinejau tai labai maloni...
http://www.dormeo.lt...o=83314_related
ir noreciau dormeo kaldros 100% medvilnines, bet ju saite neradau tokios. Vaikui gavom dovanu tokia, super miegojimui. Sake pirko per maximos lipduku akcija. Su lipdukais 100lt kainavo tai kiek be ju...
Dar mastau apie Dormeo trend komplektuka kur dabar eina akcija. Nors ne medvilne, bet girdejau geru atsiliepimu...
http://www.dormeo.lt...asp?tn=trendset

Ka jus manot? Patarkit man ir pasidalinkit savo klausimais smile.gif


Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2010 09 13, 08:09)
http://www.dormeo.lt...p;refint=NA_osm
Gal kuri pirkote si komplektuka?  4u.gif



gal kas jau naudjat kaip atsileipimai g.gif
Atsakyti
QUOTE(*smilgute* @ 2010 09 09, 08:01)
ruosiuosi pirkti kadra. blaskausi tarp pukines ir vilnones  blush2.gif  gal kas galetu patarti is savo patirties kuri geresne?

Asmeniškai man labiau prie širdies vilnonė impilinėje medžiagoje, nes plonesnė, lengvesnė, mažiau vietos užima, nedulka, nors kiek pamenu pūkinė buvo šiltesnė.
Atsakyti
Sveikos, mes naudojam vilnonius pataliukus tai praktiškai nereikia tokiai patalynei jokių užvalkaliukų. Nors ne visi gali miegoti vilnoniuose pataluose, bet man tai tik priprast reikėjo. smile.gif Maniškis tai negali miegot tiesiai ant vilnoniu patalų tai jis ant vilnonio pakloto dar ir paklode užsideda. Tik va su priežiūra tokių patalų šiek tiek keblumų, nes jie patys savaime jau sunkoki o plaut jų į skalbimo mašiną nesudėsi nes sušlapę jie dar labiau pasunkėja. vilna į save gali sugert kelis kartus daugiau vandens negu pati sveria.
( vandens prisigėrusios antklodės aš viena nepakeliu ax.gif ).
Papildyta:
Bet visus vargus tokios patalynės priežiūros atperka geras miegas smile.gif Ir žiemą ir vasarą užtenka tų pačių patalų, nes žiemą juose šilta o vasarą vėsu. Tik per žiemą po kelis kartus stengiuosi išnesti į lauką tuos patalus , o vasarą sode sudėjus ant kokiu skersinių kad gerai nusivarvėtų išplaunu. ax.gif
Atsakyti
as tik uz satininius (100 % medvilnes) uzvalkalus ir vilnone kaldra wub.gif malonumas ir geras miegas neispasakytas wub.gif
Atsakyti