Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios baldai

Turbut cia...

Komercijos skyrius:
"Raguvos baldai" ir ko,

Butrimonių g. 7-209,

Kaunas, LT - 50218,

Lietuva

Nors, pala, kazin, ar bute jie gali tuos baldus laikyti g.gif
Bet yra tel.
Tel.: (8-37) 311 286
Tel.: (8-37) 709 897

Fax.: (8-37) 311 286

El. Paštas: kaunas@raguvosbaldai.lt

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 18 lapkričio 2004 - 10:22
Renax, maciau siandien parduotuvej Raguvos baldu spinta veidrodinem durim, atrodo, tai ta pati, kuri ir tinklalpyje yra, bet man idomu, kaip manai ja atidarineti, juk ji be jokiu rankeneliu, o darant liks pirstai ant stiklo g.gif vat tose spintelese, kur pakabinamos, tai nors kazkas panasaus i rankenele, nors ir is stiklo, yra, o cia absoliuciai nieko - lygus veidrodis...
Atsakyti
Iskilo mums cia bediskutuojant toks klausimas, o ten Kaune galima pamatyt "gyvu" pavyzdziu ar jau reikia konkreciai zinot, ko nori? Kodel klausiu - parduotuvej maciau tokiu ismatavimu kriaukle su spintele, kokiu internetiniam puslapy nebuvo mad.gif
Atsakyti
Gal buvo ne raguvos ? Siaip kainas turiu kam reik parasysiu i asmenine .O rankenele yra tik gal parduotuveje nebuvo uzdeta wink.gif Turi ir naujausia kolekcija ,ta kur su medinem durelem smile.gif
Atsakyti
QUOTE (renax @ 2004 11 25, 17:29)
Gal buvo ne raguvos ? Siaip kainas turiu kam reik parasysiu i asmenine .O rankenele yra tik gal parduotuveje nebuvo uzdeta  wink.gif Turi ir naujausia kolekcija ,ta kur su medinem durelem smile.gif

Raguvos... dar toks melynas lipdukelis su R ar RB raidele, na, kaip ir ant visu...
O kaip manai, ar ta su veidrodinem durim jei "tures kontakta su vandeniu" labai blogai? Dydis tai jos geras, bet kad sone tai paprasta balta DSP niekuo neimpregnuota sad.gif o tos Vigo gyvai nemaciau, bet tikiuosi, kad ji impregnuota kaip ir spinteles po kriaukle...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AŠA: 25 lapkričio 2004 - 19:06
4u.gif
Norėčiau nusipirkti pakabinama spintelę i vonią su viedrodinėm durim... ax.gif Ir net neįsivaizduoju kiek gi tas malonumas man kainuotų smile.gif Gal kas pirkot neseniai? smile.gif rolleyes.gif Tiesa, spintelė turėtų būti nedidelė ir veiksmas Vilniuje smile.gif
Asiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zujkiz: 29 birželio 2005 - 20:20
QUOTE(zujkiz @ 2005 06 29, 20:19)
4u.gif
Norėčiau nusipirkti pakabinama spintelę i vonią su viedrodinėm durim... ax.gif Ir net neįsivaizduoju kiek gi tas malonumas man kainuotų smile.gif Gal kas pirkot neseniai? smile.gif rolleyes.gif Tiesa, spintelė turėtų būti nedidelė ir veiksmas Vilniuje smile.gif
Asiu 4u.gif


Tai kad turbut ju visur buna pirkti,kur ir kitokios vonios irangos buna pirkt ax.gif
Siaip kazkadacia nemazai maciau "pasidaryk paciam". O kainos,tai priklausomai gi nuo spinteles dydzio ir ar jinai su lemputem,ar be rolleyes.gif Na ir aisq nuo medziagu kokybes ax.gif Nepatarciau pirkt is paprastos laminuotos plokstes,ypac jei arti vonios stoves, bo va cia musu nuomojamam butuke tokia spintute kabo,tai jau ziuriu vienam kraste ta plokste nuo dregmes issiputus g.gif
Atsakyti
Jei vonia maža, ir spintelė arti dušobus (t.y. nors truputį šlaps), tai jau reikia gerą pirkt. Tokia ir iki 300 kainuot gali.
Pas mus patalpa didelė, dušo kabina sandari, tai pirkom paprastos plokštės Akropolio maximoj (100lt kainavo). O gerų, tai reikia baldų parduotuvėse ieškot, Senukuose nemažas pasirinkimas. Ermitaže, tai gal tik dvi spinteles mačiau ax.gif
Atsakyti
Tos spinteles, kurios voniai skirtos, brangiai kainuoja del to, kad pati plokstem is kuriu jos yra gaminamos, brangiai kainuoja (200Lt/kvm - cia man meistrai taip sake). Tai va, man irgi reikia, ir as dabar galva suku - pirkt parduotuvej jau gatava ar uzsisakinet? O jei ne baltos norit, o kitos spalvos, tai dar reikes laukti vos ne menesi, nes tokias paslaugas Vilniuje bent jau mazai kas atlieka, o norinciuju daug. Vat ir lauke mano viena pazystama menesi, kol jai spintele nudazys. tongue.gif
Atsakyti
o kur ta tavo pazistama uzsakinejo? ir kiek jai kainavo?
Atsakyti
QUOTE(Tutsi @ 2005 07 03, 11:30)
o kur ta tavo pazistama uzsakinejo? ir kiek jai kainavo?


Reikes paklaust, jinai pas kazkokius meistrus daresi. ax.gif Mums patiems reikia ir i vonia ir i tulika... doh.gif
Atsakyti
pas mus kadangi bendra, tai atskiru nereikes, bet vistiek vienos nepakaks doh.gif biggrin.gif kol kas pirkt dar neplanuoju, bet reikia bent jau pasidometi, kad zinoti, kiek pinigiuku pataupyt ax.gif
tai lauksiu is taves ziniu 4u.gif
Atsakyti