Įkraunama...
Įkraunama...

Medinės grindys

1 tema

Papildyta:
Sveiki,labai patinka medines grindys. Šiuo metu domiuosi kur geriausiomis kainomis jų galima įsigyti. Labai patinka medžio masyvo, t.y. tikros medinės grindys .Gal kas dejotes tokias ir pasidalinsit pliusais ir minusais.Aciu
Atsakyti
QUOTE(Riple @ 2014 01 26, 21:22)
Sveiki,labai patinka medines grindys. Šiuo metu domiuosi kur geriausiomis kainomis jų galima įsigyti. Labai patinka medžio masyvo, t.y. tikros medinės grindys .Gal kas dejotes tokias ir pasidalinsit pliusais ir minusais.Aciu

Mes desime azuolini parketa. Pas mama sudetas uosis. Man nera nieko maloniau uz naturalu medi thumbup.gif Be to ir kaina labai nebloga, turint omenyje, kad medi galima slifuoti daugeli kartu- nereikia keisti thumbup.gif
Reklamos nedarysiu, bet galiu rekomenduoti gamontojus is kuriu prikome patys, jei reikia- AZ 4u.gif
Atsakyti
niekada nedėčiau medinių ("masyvo lentų", mažesnių-parketlenčių) grindų; pas mus balintas uosis; išsidaužė, o kaip sako, kad galima šlifuot- tai tas pats, kas iš naujo remontą daryt (gal nežino ką tai reiškia?) Jei grindys tamsesnės- ne taip matosi (parketą senovinį turėjom), bet ir tai kai lakas išsimuša, tamsėja tos vietos; Gal ilgiau laiko, kai nedideli plotai atidengti. Pas mane grindys visur (tik tuolete plytelės). Koridorius, virtuvė doh.gif kai lygini kaip buvo. Gal geriau, jei grindis aliejuoja, o ne lakuoja. O dėl malonumo ir pajautimo- tai.... Aš dariau bandymą, kadangi namie daug įv. medžio baldų- nuo lakinio gryno, lukšto ir laminuotos drožl. plokštės - tai vaikų kamb. daryti baldai pripažinti kaip natūraliausi- tiesiog "buvo jaučiamas medžio šiltumas" biggrin.gif juokas juokais, bet kai medis apdorojamas paviršiniais sluoksniai, tai...
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2014 01 31, 00:02)
niekada nedėčiau medinių ("masyvo lentų", mažesnių-parketlenčių)  grindų; pas mus balintas uosis; išsidaužė, o kaip sako, kad galima šlifuot- tai tas pats, kas iš naujo remontą daryt (gal nežino ką tai reiškia?) Jei grindys tamsesnės- ne taip matosi (parketą senovinį turėjom), bet ir tai kai lakas išsimuša, tamsėja tos vietos; Gal ilgiau laiko, kai nedideli plotai atidengti. Pas mane grindys visur (tik tuolete plytelės). Koridorius,  virtuvė doh.gif kai lygini kaip buvo. Gal geriau, jei grindis aliejuoja, o ne lakuoja. O dėl malonumo ir pajautimo- tai....  Aš dariau bandymą, kadangi namie daug įv. medžio baldų- nuo lakinio gryno, lukšto ir laminuotos drožl. plokštės - tai vaikų kamb. daryti baldai pripažinti kaip natūraliausi- tiesiog "buvo jaučiamas medžio šiltumas" biggrin.gif  juokas juokais, bet kai medis apdorojamas paviršiniais sluoksniai, tai...

Nesutiksiu. Jus gal ta is mazu lentuciu tarybini turejote?
Medzio mayvas kuo puikiausiai nesiojasi. Ne parkeltelnes, o masyvas butent. Ji galima slifuoti, parketlenciu- teoriskai sako, kad galima, praktiskai dar nesu pas nieka maciusi ju nuslifuotu.
Slifuoti kasmet nereikia, o remonta didesni ar mazensi zmones kas 8-10 metu vis tiek daro mirksiukas.gif Plius dabar technologijos tobuleja, dulkiu tikrai maziau, nei seniau. Kazkaip nematau tame problemos.
Keista, per tiek metu net jei lakas pamustas, jo ismusti iki pat medzio niekada nepavyko.. Nei koridoriuje, nei virtuveje. O ir saugoti labai nesuagojo niekas. Tamseti ismustos vietos gali del dregmes, bet cia jau reikia atsargiai valyti, tik su vos dregna sluoste.. Bet man vistiek neaisku kaip ismusti laka iki pat medzio galima, jei lakas geras.. blink.gif
O del aliejavimo, tai medis dar labiau pazeidziamesnis mechaniniams imusimams ir irezimams.. Bet cia pasirinkimo reikalas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kadija: 31 sausio 2014 - 13:25
QUOTE(Kadija @ 2014 01 31, 14:24)
Nesutiksiu. Jus gal ta is mazu lentuciu tarybini turejote?
Medzio mayvas kuo puikiausiai nesiojasi. Ne parkeltelnes, o masyvas butent. Ji galima slifuoti, parketlenciu- teoriskai sako, kad galima, praktiskai dar nesu pas nieka maciusi ju nuslifuotu.
Slifuoti kasmet nereikia, o remonta didesni ar mazensi zmones kas 8-10 metu vis tiek daro  :
O del aliejavimo, tai medis dar labiau pazeidziamesnis mechaniniams imusimams ir irezimams.. Bet cia pasirinkimo reikalas  4u.gif



būtent, pas mus medžio masyvas: 12cm x 130 cm, 5-ti metai; (prieš tai buvo tarybinis parketas, tai kadangi tamsesnis ne taip matėsi). O dėl braižymosi, tai perėjai su kablais sunkiau, nukrito šakutė ar puodas ir viskas, po kėde nuo ratukų biggrin.gif Lakas gal įskilo, bet po juo duobė juoduoja, pas mus baltos grindys (būtų tamsios, tikrai nieks nekreiptų dėmesio taip). Aš grindis valau normaliai su šlapiu skuduru ir nežaidžiu biggrin.gif Todėl virtuvė ir koridorius labai išsimušinėjo; Kažkada šlifuosime,... gal (jei ne imsime lauk), nes po metų jau išmušimų atsiranda, o kai jų pradžioj keli- oi kaip akį rėžia lotuliukas.gif paskui apsipranti, susilygina. Pas mamą prasčiausias laminatas geriau išsilaikęs biggrin.gif Aišku, priklauso dar nuo gyvenimo būdo biggrin.gif


štai kaip atrodo blogiausios vietos
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1000inis: 31 sausio 2014 - 22:53
Na, zinokit, pas mus virtuveje (dabar gyvenu kitur) buvo pusines lentos. Kad ir issidauze , kad ir tarpai atsirado (dejom patys, gal neidealiai) , bet man vistiek, lyginant su kitomis dangomis, tokios pacios mieliausios , naturaliausiai atrodancios wub.gif Lakas (turbut latviskas parketinis) laike labai gerai, lengvai valomos. Po apie 12 metu jau norejosi jas slifuoti, bet lakas dar gerai atrode, bebuvo nudilusiu vietu . Ir dabar mielai tokias pasirinkciau, bet dejimas sudetingas, nebeapsiimsime, nes ir taip darbu begales.

O jusiskiu matosi, kad lakas labai nudyla mirksiukas.gif Panasiai pas mus atrode po kede su ratukais parketlentes vaiku kambaryje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 01 vasario 2014 - 11:11
QUOTE(1000inis @ 2014 01 31, 22:24)
būtent, pas mus medžio masyvas: 12cm x 130 cm, 5-ti metai;  (prieš tai buvo tarybinis parketas, tai kadangi tamsesnis ne taip matėsi). O dėl braižymosi, tai perėjai su kablais sunkiau, nukrito šakutė ar puodas ir viskas, po kėde nuo ratukų  biggrin.gif  Lakas gal įskilo, bet po juo duobė juoduoja, pas mus baltos grindys (būtų tamsios, tikrai nieks nekreiptų dėmesio taip). Aš grindis valau normaliai su šlapiu skuduru ir nežaidžiu biggrin.gif  Todėl virtuvė ir koridorius labai išsimušinėjo; Kažkada šlifuosime,... gal (jei ne imsime lauk), nes po metų jau išmušimų atsiranda, o kai jų pradžioj keli- oi kaip akį rėžia lotuliukas.gif  paskui apsipranti, susilygina.  Pas mamą prasčiausias laminatas geriau išsilaikęs biggrin.gif Aišku, priklauso dar nuo gyvenimo būdo biggrin.gif
štai kaip atrodo blogiausios vietos
user posted image

Pas mano mama sviesus uosis (aisku ne toks balintas), per 7 metus taip neisvarytas, kaip pas jus. Nors niekas ten nesaugo ir su aukstakulniais vaiksto ir valo( tik kad tikrai ne su beganciu skuduru). O nuo sakutes ar puodo issimusa skyle pas jus? blink.gif man tai cia labai itartinai skamba, nuo sakutes skyle- cia gi medis lakuotas, ne popierius schmoll.gif
Itariu, kad jusu lakas buvo ne latviskas, o ekologiskas.. Arba meistrai pamirso nulakuoti koki karteli lotuliukas.gif Del ekologisko lako mus meistrai ir parketo gamintojai iskart ispejo, kad jo laikymo trukme yra vos keli metai.. Taip, kad galbut jus tiesiog netinkama laka pasirinote g.gif nes kitokio paaiskinimo, kad pas jus tas parketas kaip popierinis, man nekyla unsure.gif

O del laminato, skonio reikalas, bet man graziau tokios isbraizytos, bet naturalios grindys, nei plasmasinis laminatas thumbup.gif naturalus daiktai turi devetis.. bet jei jus norite 10 metu gyventi, kaip ka tik po remonto- tada tikrai laminata dekit.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 02 02, 14:36)
Pas mano mama sviesus uosis (aisku ne toks balintas), per 7 metus taip neisvarytas, kaip pas jus. Nors niekas ten nesaugo ir su aukstakulniais vaiksto ir valo( tik kad tikrai ne su beganciu skuduru). O nuo sakutes ar puodo issimusa skyle pas jus?  blink.gif man tai cia labai itartinai skamba, nuo sakutes skyle- cia gi medis lakuotas, ne popierius  schmoll.gif
Itariu, kad jusu lakas buvo ne latviskas, o ekologiskas.. Arba meistrai pamirso nulakuoti koki karteli  lotuliukas.gif  Del ekologisko lako mus meistrai ir parketo gamintojai iskart ispejo, kad jo laikymo trukme yra vos keli metai.. Taip, kad galbut jus tiesiog netinkama laka pasirinote  g.gif nes kitokio paaiskinimo, kad pas jus tas parketas kaip popierinis, man nekyla  unsure.gif 

O del laminato, skonio reikalas, bet man graziau tokios isbraizytos, bet naturalios grindys, nei plasmasinis laminatas  thumbup.gif naturalus daiktai turi devetis.. bet jei jus norite 10 metu gyventi, kaip ka tik po remonto- tada tikrai laminata dekit..  mirksiukas.gif



pas mus matinis lakas, tris kart lakuotas biggrin.gif tamsesnis medis mažiau matytųsi... bat kaip yra, taip yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2014 02 03, 22:35)
pas mus matinis lakas, tris kart lakuotas biggrin.gif  tamsesnis medis mažiau matytųsi... bat kaip yra, taip yra 4u.gif

Matymasis tikrai ne esme, esme kad sitaip smarkiai issiraizes blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 02 05, 03:34)
Matymasis tikrai ne esme, esme kad sitaip smarkiai issiraizes  blink.gif



kadangi nesimato, tai ir atrodo, kad mažiau braižosi; aš gi turėjau ir rusišką parketą, tai virtuvė ir koridorius analogiškai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kadija @ 2014 01 27, 00:55)
Mes desime azuolini parketa. Pas mama sudetas uosis. Man nera nieko maloniau uz naturalu medi  thumbup.gif  Be to ir kaina labai nebloga, turint omenyje, kad medi galima slifuoti daugeli kartu- nereikia keisti  thumbup.gif
Reklamos nedarysiu, bet galiu rekomenduoti gamontojus is kuriu prikome patys, jei reikia- AZ  4u.gif

Sveiki, parasykite ir man Jusu rekomenduojamus gamintojus, kaip tik siuo metu patys ieskome grindu gamintoju. Aciu 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Ar tikrai ekologiskas lakas laikosi maziau nei paprastas lakas?

Gal atsilieps zmones turintys ekologisku laku nulakuotas grindis?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amelita: 16 vasario 2014 - 22:21